مدرسه مهر هشتم ؛ آموزش و پرورش در مدرسه‌ای جوان و مدرن

تجربه تحصیل در مدارسی که نسبت به سایر مراکز آموزش سن‌وسال کمتری دارند، خالی از لطف نیست. مدارس جوان اغلب محیط آموزش نو و متفاوتی دارند که یکی از نقاط قوت آن‌ها محسوب می‌شود. مدرسه مهر هشتم یکی از همین مدارس است که با مدیریت خوب و حرفه‌ای توانسته در مدت کوتاه فعالیت خود عملکرد درخشانی داشته باشد. این مدرسه تازه تاسیس در منطقه سعادت آباد تهران قرار گرفته و با ساختمان‌های نوساز و زیبا امکانات رفاهی متنوع خود را به خوبی ارائه کرده است. بنابراین در نگاه اول امکانات رفاهی و محیط خوب مدرسه، تایید خانواده‌های زیادی را گرفته است. همچنین دبیران مجرب و عملکرد خوت کادر اجرایی و دبیران این تصویر حرفه‌ای را کامل کرده و مدرسه مهر هشتم را در گروه مدارس برتر تهران قرار داده است.

درصورتی‌که شما هم مانند بسیاری از خانواده‌ها می‌خواهید فرزندتان در این مدرسه پذیرفته شود یا پس از ورود به مدرسه مهر هشتم در دروس مختلف ازجمله ریاضیات عملکرد بهتری داشته باشد، تیم دبیران حرفه‌‌ای کاراتدریس از ابتدای این مسیر همراه فرزند شما خواهند بود. برای آشنایی بیشتر با مدرسه مهر هشتم همراه کاراتدریس باشید.تدریس خصوصی ویژه قبولی آزمون ورودی مهر هشتم

معرفی مدرسه مهر هشتم

دوره ابتدایی پسرانه این مدرسه در سال 1390 با 17 دانش‌آموز فعالیت خود را شروه کرد. پس از دو سال مهر هشتم در ۱۳۹۲ با ۲۱ دانش اموز در مقاطع هفتم و اول دبیرستان تاسیس شد و شروع به کار کرد. بعد سال‌ها فعالیت و توسعه، حالا مهر هشتم در کلیه پایه‌ها فعالیت داشته و در تلاش است محیطی شاد، صمیمی و یادگیرنده برای دانش آموزان فراهم کند.

این مدرسه سعی کرده کنار همه امکانات رفاهی، از رویکرد مذهبی غافل نباشد و با استفاده از اشعار کودکان و بازی‌ها و قصه‌های متنوع دانش‌آموزان را با دین اسلام و ارزش‌های دینی آشنا کند. آموزش به دانش‌آموزان با توجه به تفاوت‌های فردی، همکاری با دبیران جوان و آشنا به شیوه‌های نوین آموزش، توجه به اصول روانشناسی در آموزش و طراحی فضاها، استفاده از کمک اساتید دانشگاهی برای نظارت بر عملکرد دبیران و معلمان، توجه به نیازهای اساسی دانش‌آموزان در هر سن و… بخشی از ارکان مهم مدرسه مهر هشتم است.

محیط مدرسه دوره ابتدایی مهر هشتم

اگر به مدارس ابتدایی مهر هشتم بروید، بیش از هرچیز رنگ‌های شاد آن توجه شما را جلب خواهد کرد. هریک از دیوارهای مدارس دوره ابتدایی با سایر دیوارها رنگ متفاوتی دارد. حتی صندلی‌ها هم رنگارنگ انتخاب شده‌اند و همه دیوارها با کاردستی‌ها، نقاشی‌ها، نکات اخلاقی و تصاویر زیبا پوشیده‌ شده‌اند. حتی سقف سالن‌، راهروها و کلاس‌ها هم با آویزهای زیبا و رنگی دکور شده‌اند. همه این رنگ‌ها و چیدمان‌ها باعث شده مدارس دوره ابتدایی مهر هشتم به محیطی پر انرژی، شاد و دلپذیر برای دانش‌آموزان تبدیل شود.

کلاس‌های درس دوره ابتدایی فضایی سنتی ندارد و اغلب میز و صندلی‌ها به صورت دایره‌وار چیده‌ شده‌اند تا دانش‌آموزان و دبیران ارتباط موثرتری با هم داشته باشند. همچنین به‌لطف کفپوش مدرسه و فرش‌هایی که در کلاس‌های درس پهن شده، دانش‌آموزان بدون کفش وارد محیط مدرسه می‌شوند. این موضوع باعث شده دانش‌آموزان کم سن‌وسال ساعات حضور در مدرسه را آرامش و راحتی بیشتری سپری کنند و خسته نشوند.

محیط دوره ابتدایی مدرسه مهر هشتم

محیط مدرسه دوره متوسطه مهر هشتم

این مدرسه برای دوره متوسطه اول و دوم محیطی جدی‌تر دارد و میزان حس‌وحال فضای علمی مدرسه به مراتب بسیار بیشتر از دوره ابتدایی است. اما نظافت، تمیزی، مدرن و جوان بودن فضای مدرسه از مهم‌ترین ویژگی‌های محیطی دوره متوسطه اول و دوم مهر هشتم است که توانسته توجه دانش‌آموزان و والدین زیادی را جلب کند.

محیط مدرسه دوره متوسطه مهر هشتم

سطح علمی مدرسه مهر هشتم

این مجموعه آموزشی با ساخت محیطی مدرن و پر نشاط برای پایه‌ها تحصیلی مختلف و برگزاری فوق‌برنامه‌های گوناگون که توسط دبیران حرفه‌ای تدریس می‌شوند، آزمایشگاه‌های پیشرفته و… محیطی علمی و غنی برای دانش‌آموزان فراهم کرده است. چنین فضایی باعث شده دانش‌آموزان بتوانند یادگیری را در بهترین کیفیت تجربه کنند و در مسابقات علمی مختلف، کنکور و… نتایج قابل توجهی کسب کنند.

شاید سطح علمی مدرسه مهر هشتم در حد سه مدرسه برتر پایتخت نباشد؛ اما بی‌شک کیفیت آموزش در این مدرسه بسیار بالاست.

سطح علمی مدرسه مهر هشتم

شرایط ورود به مدرسه مهر هشتم

مدرسه مهر هشتم در محدوده خود یکی از بهترین مدارس است که عملکرد آن برای خانواده‌های زیادی مطلوب بوده است. این موضوع باعث شده کادر اجرایی و آموزشی مدرسه برای پذیرش دانش‌آموزان شرایط خاصی را اعلام کنند.

برای تحصیل در این مدرسه از نیمه دوم بهمن ماه هرسال باید از طریق سایت یا مراجعه حضوری به مدرسه پیش ثبت‌نام را انجام دهید. پس از آن مسئولان مدرسه برای مصاحبه حضوری با شما تماس خواهند گرفت. البته در نظر داشته باشید، دانش‌آموزان دوره ابتدایی تنها با مصاحبه حضوری و سنجش توانمندی و مهارت‌ها برای ثبت‌نام و پذیرش در مدرسه انتخاب می‌شوند.

درمقابل دانش‌آموزان دوره متوسطه اول و دوم شرایط جدی‌تری دارند و کنار مصاحبه ممکن است آزمون ورودی هم داشته باشند. این موضوع می‌تواند در هر سال تحصیلی تغییر کند و باید آن را از کادر مدرسه پیگیری کنید.

آمار قبولی‌های المپیاد، مسابقات و کنکور سراسری

کسب ۱۷ رتبه زیر ۲۰۰۰ در کنکور سراسری ۹۵ از بین ۴۵ دانش‌آموز پیش دانشگاهی مدرسه الغدیر کیش از افتخارات این مدرسه است که نشان می‌دهد سطح علمی مدرسه مهر هشتم بالاست.

رتبه ۱۲ زبان، رتبه ۴۲ هنر، رتبه ۱۵۵ ریاضى، رتبه ۱۹۹ زبان، رتبه ۴۷۲ زبان، رتبه ۷۲۶ ریاضى، رتبه ۷۴۲ هنر، رتبه ۸۲۵ تجربى، رتبه ۹۲۰ هنر و رتبه ۹۶۰ زبان در کنکور سراسری سال 95 از درخشان‌ترین رتبه‌هایی است که این مدرسه کسب کرده است.

برنامه درسی مهر هشتم در تابستان

مدرسه مهر هشتم در تابستان کلاس‌های درسی و غیردرسی مختلفی برگزار می‌کند. برای دانش‌آموزان پایه‌های پایین‌تر اغلب برنامه‌های تابستانی مدرسه مفرح است. در این دوره کارگاه‌های آموزشی و علمی مختلفی برگزار می‌شود که به دانش عمومی و درسی دانش‌آموزان اضافه خواهد کرد.

همچنین دانش‌آموزان دوره متوسطه دوم در تابستان مباحث درسی مهمی را می‌آموزند و دوره می‌کنند که در ادامه سال تحصیلی برایشان مفید خواهد بود. آزمون، تست‌زنی، تمرین و رفع اشکال و… بخش اصلی برنامه تابستان دانش‌آموزان دوره متوسطه دوم است.

برنامه درسی مهر هشتم در تابستان

فوق‌برنامه‌ها در مدرسه مهر هشتم

مسئولان مدرسه مهر هشتم سعی کرده‌اند با برگزاری کلاس‌های مختلف استعدادها و مهارت‌های دانش‌آموزان را شناسایی کرده و آن‌ها را پرورش دهند. از جمله مهم‌ترین کلاس‌های آموزش و فوق‌برنامه‌های این مدرسه می‌توان به کلاس زبان، آموزش‌های هنری، دوره‌های ورزشی و کارگاه‌های عملی مختلف اشاره کرد.

فوق‌برنامه‌ها در مدرسه مهر هشتم

وضعیت اردوهای تفریحی در مهر هشتم

مسئولان این مدرسه برای دانش‌آموزان همه مقاطع تحصیلی اردوهای مختلفی برگزار می‌کنند. دانش‌آموزان دوره ابتدایی این مدرسه اردوهایی مانند موزه، باغ کتاب، نمایشگاه و… دارند و دانش‌آموزان دوره متوسطه علاوه‌بر چنین اردوهایی، به اردوهایی برون شهری نیز می‌روند.

وضعیت اردوهای تفریحی در مهر هشتم

در مدرسه مهر هشتم چه خبر است؟

این مدرسه یکی از مدارس محبوب تهران است که به امکانات رفاهی قابل‌توجه، فضای شاد و پرانرژی و سطح علمی بالا شهرت دارد، اما نظر دانش‌آموزان و اولیا درباره این مدرسه چیست؟

دوره ابتدایی مهر هشتم

از نظر دانش‌آموزان این مدرسه نه در امکانات رفاهی و نه کیفیت آموزش عملکرد خوبی ندارد. دانش‌آموزان گفته‌اند از حرف تا عمل در این مدرسه تفاوت زیادی وجود دارد. به نظر می‌رسد مسئولان این مدرسه بیشتر به مسائل مالی می‌پردازند و نه ارتقای سطح آموزش. از طرفی اردوهای خیلی خوب این مدرسه از نقاط مثبتی است که اغلب دانش‌آموزان به آن اشاره کرده‌اند.

والدین هم درباره این مدرسه نظرات مختلفی دارند. بسیاری از مادران گفته‌اند مدرسه مهر هشتم مدرسه‌ای متوسط است که رفتار صحیحی با دانش‌آموزان ندارد. استفاده از دبیران کم‌تجربه و آموزش ضعیف از مهم‌ترین نقدهای والدین به مدرسه است. جالب است بدانید این انتقادها برای مدرسه دخترانه دوره ابتدایی مهر هشتم است و شعبه پسرانه دوره ابتدایی کیفیتی به مراتب بالاتر دارد.

والدین دوره ابتدایی پسرانه می‌گویند مهر هشتم از نظر کیفیت آموزش، تدریس و برخورد با دانش‌آموزان در سطح بالایی قرار دارد. فضای گلکاری شده، رنگ‌های شاد، محیط پر انرژی، توجه به نیازهای دانش‌آموزان، اهمیت دادن به ورزش و پیگیری آموزش دانش‌آموزان به ویژه در کلاس‌های زبان از نقاط قوت این مدرسه هستند.

دوره متوسطه اول مهر هشتم

به طور تقریبی تعداد والدین راضی و ناراضی از مهر هشتم در دوره متوسطه اول با هم برابر است. امکانات رفاهی این مدرسه برای همه والدین راضی‌کننده است؛ اما استفاده از شیوه‌های آموزش سنتی باعث شده بسیاری از پدران و مادران از این مدرسه رضایت نداشته باشند.

سطح علمی پایین، شهریه بسیار بالا نسبت به امکانات رفاهی و آموزشی ارائه شده، مدیریت ضعیف مدرسه و عدم هماهنگی بین بخش‌های آموزشی و کادر اجرایی مدرسه باعث شده گروهی از خانواده‌ها نسبت به عملکرد مدرسه معترض باشند.

دوره متوسطه دوم مهر هشتم

دانش‌آموزان می‌گویند بزرگ‌ترین نقطه قوت این مدرسه، فضای شیک، مدرن و بسیار تمیز آن است؛ اما کیفیت آموزش مدرسه مهر هشتم برای دانش‌آموزان و خانواده‌ها رضایت‌بخش نیست؛ از طرفی بسیاری از دانش‌آموزان از شیوه‌های آموزشی و کیفیت تدریس دبیران مدرسه راضی بوده و معتقد هستند موفقیت در آزمون کنکور با حضور در این مدرسه کار دشواری نخواهد بود.

امکانات رفاهی مدرسه مهر هشتم

مدرسه مهر هشتم برای رضایت خاطر و افزایش کیفیت آموزش دانش‌آموزان امکانات رفاهی مختلفی در اختیار آن‌ها قرار داده‌اند. وجود این امکانات آموزشی و رفاهی باعث شده دانش‌آموزان مدرسه مهر هشتم هم نشاط و آسایش بیشتری داشته باشند و هم در فضای علمی مدرسه برای یادگیری بیشتر تلاش کنند.

برای مثال از امکانات آموزشی دوره ابتدایی مهر هشتم برای پسران می‌توان به آزمایشگاه، کارگاه، نمازخانه، سایت مجهز به کامپیوترهای پیشرفته، سالن ورزشی مجهز، سالن غذاخوری، میز فوتبال‌دستی و میز پینگ‌پنگ اشاره کرد. این مدرسه همچنین برای مدرسه دوره ابتدایی دخترانه نمازخانه، اتاق بازی، کف‌پوش حیاط و سایت کامپیوتر فراهم کرده است.

امکانات رفاهی مدرسه مهر هشتم

شهریه مدرسه مهر هشتم

به نظر می‌رسد این مدرسه نسبت به بعضی مدارس هم‌تراز خود شهریه کمتری دارد. شهریه دوره پیش دبستانی مهر هشتم در سال تحصیلی 95-96 در حدود 3.000.000 و هزینه دوره ابتدایی حدود 3.500.000 تومان بوده است.

همچنین دانش‌آموزان دوره متوسطه اول در همین سال تحصیلی مبلغی در حدود 5.500.000 و دوره متوسطه دوم 5.800.000 تومان پرداخت کرده‌اند.

بی‌شک هزینه شهریه مدرسه مهر هشتم برای سال تحصیلی پیش رو بسیار بیشتر از این مبالغ خواهد بود؛ اما مسئولان مدرسه مهر هشتم برای پرداخت شهریه با خانواده‌ها همکاری کافی دارند.

آدرس و شعب مهر هشتم

این مدرسه برای مقاطع تحصیلی مختلف مراکز آموزشی دخترانه و پسرانه دایر کرده که به طور متمرکز در یک ساختمان نیستند؛ اما در یک منطقه قرار دارند. مهر هشتم علاوه‌بر تهران در کیش هم شعباتی دارد.

آدرس دبستان پسرانه مهر هشتم: کنار گذر بزرگراه یادگار امام، بین بلوار بهزاد و کوچه پیر بسطامی، پلاک ۷

شماره تماس: 02122350232

آدرس دبستان دخترانه مهر هشتم: سعادت آباد، بلوار بهزاد، بن‌بست شهید حلاجیان

شماره تماس: 02122115054

آدرس متوسطه اول و دوم پسرانه: سعادت آباد، بلوار بهزاد، بن‌بست شهید حلاجیان

شماره تماس: 02122350238

آدرس دبستان دخترانه الغدیر (کیش): صدف، فاز یک، خیابان دکتر حسابی، جنب سینما لبخند

شماره تماس: 07644454770 – 07644454745

آدرس دبستان اول پسرانه الغدیر (کیش): شهرک مسکونی صدف، فاز 4، پشت مرکز خرید صدف

شماره تماس: 07644441140 – 07644441639

آدرس دبستان دوم پسرانه الغدیر (کیش): میدان لارک، خیابان دانش آموز، نبش خیابان فرهنگ

شماره تماس: 07644430341 – 07644431120

آدرس متوسطه دوره اول و دوم پسرانه الغدیر (کیش): شهرک میرمهنا، فاز G، خیابان خانشیر

ایمیل: info@bgs.akec.ir

شماره تماس متوسطه اول: 07644435967

شماره تماس متوسطه دوم: 07644431140

آدرس متوسطه دوره اول دخترانه الغدیر (کیش): شهرک صدف، فاز 4، روبه‌روی مرکز خرید سفیر، خیابان اورامان

ایمیل: motevaseted1.alghadir@gmail.com

شماره تماس: 0764440809

آدرس متوسطه دوره دوم دخترانه الغدیر (کیش): شهرک صدف، فاز 3، خیابان دماوند، روبه‌روی مجتمع مسکونی دامون

ایمیل: girl.alghadir@gmail.com

تلفن: 07644441638

سرویس مدرسه مهر هشتم

مدرسه مهر هشتم کنار همه امکانات، تجهیزات و شرایط رفاهی مختلفی که برای دانش‌آموزان فراهم کرده، سرویس رفت‌وآمد به مدرسه هم برای دانش‌آموزان درنظر گرفته است. هزینه استفاده از سرویس این مدرسه، باتوجه به مسافت مدرسه تا خانه بین 2.000.000 الی 7.000.000 میلیون تومان متغیر است. درصورتی‌که بخواهید فرزندتان از سرویس رفت‌وآمد مدرسه مهر هشتم استفاده کند، باید هزینه مربوط به آن را زمان ثبت‌نام دانش‌آموز پرداخت کنید.

مدارس هم‌تراز با مهر هشتم

مدارس مهر هشتم یکی از برترین مدارس تهران هستند که توانسته‌اند در هر مقطع تحصیلی عملکرد خوبی از خود نشان دهند. به همین دلیل طبیعی است که خانواده‌های زیادی خواهان تحصیل فرزندشان در این مدارس باشند؛ اما ظرفیت محدود مدرسه امکان پذیرش همه متقاضیان را ندارد. بنابراین در صورتی که فرزندتان در این مدرسه پذیرفته نشد، می‌توانید او را در یکی از مدارس هم‌تراز مهر هشتم ثبت‌نام کنید.

مدارس هم‌تراز دوره دبستان پسرانه: راه رشد، استاد شهریار، امام‌صادق، معلم شماره 2، مدرسه برهان، میزان، سعادت‌آباد، علوی نوین، میزان، عماد و سروش

مدارس هم‌تراز دوره دبستان دخترانه: حضرت معصومه، حکمت 1، پژوهشگران، مشکوه، ابران‌زمین، سرای‌ دانش، مبینا، هستی، سلام منان و راه رشد

مدارس هم‌تراز دوره متوسطه اول: آینده‌سازان، فرید، کیهان، راه رشد، معلم، مدرسه مفید، مفید 2، آل‌طه، واله، دکتر معین، 9 دی، برهان، امام‌صادق و تلاش

مدارس هم‌تراز دوره متوسطه دوم: علامه شعرانی، دکتر معین، اندیشه و قلم، فرهنگ سعادت، معلم، مدارس سلام، پیام معلم، تلاش، مهر، مکتب‌الجواد و برهان

مهر هشتم؛ حال خوب کنار تحصیل و یادگیری

درمجموع مدرسه مهر هشتم به‌لطف داشتن محیط پر انرژی و بانشاط کنار سطح علمی بالا، توانسته در مدت کمی محبوبیت و طرفداران زیادی پیدا کند و در فهرست مدارس برتر تهران قرار بگیرد. بنابراین می‌توان گفت مهر هشتم پتانسیل بسیار زیادی برای رشد و توسعه بیشتر دارد و می‌تواند به راحتی با بزرگ‌ترین و بهترین مدارس تهران رقابت کند. این مدرسه برای هر دانش‌آموزی که کنار آموزش و پرورش، دنبال داشتن حس و حال خوب است، انتخاب ایده‌آلی خواهد بود.

مهر هشتم؛ حال خوب کنار تحصیل و یادگیری

در آخر تیم کاراتدریس هم برای آموزش و فهم دروس مختلف به‌ویژه ریاضیات همراه فرزند شماست. شما می‌توانید برای تدریس خصوصی ریاضی به‌منظور بهبود عملکرد فرزندتان در مدرسه مهر هشتم با تیم کاراتدریس در ارتباط باشید.

این افتخار ماسـت که پاسخگـوی شـما باشـیم و به سوالات و مسائل شما پاسخ دهیم.

سوالات متداول و مرتبط با این مدرسه

برخی از پرسش ها و پاسخ های کاربران

سوال شما چیست؟

شرایط ورود به مدرسه مهر هشتم چگونه است؟

دانش‌آموزان دوره ابتدایی تنها با مصاحبه حضوری و سنجش توانمندی و مهارت‌ها برای ثبت‌نام و پذیرش در مدرسه انتخاب می‌شوند. دانش‌آموزان دوره متوسطه اول و دوم شرایط جدی‌تری دارند و کنار مصاحبه ممکن است آزمون ورودی هم داشته باشند. این موضوع می‌تواند در هر سال تحصیلی تغییر کند و باید آن را از کادر مدرسه پیگیری کنید.

امکانات و خدمات مدرسه مهر هشتم چیست؟

از امکانات آموزشی دوره ابتدایی مهر هشتم برای پسران می‌توان به آزمایشگاه، کارگاه، نمازخانه، سایت مجهز به کامپیوترهای پیشرفته، سالن ورزشی مجهز، سالن غذاخوری، میز فوتبال‌دستی و میز پینگ‌پنگ اشاره کرد. این مدرسه همچنین برای مدرسه دوره ابتدایی دخترانه نمازخانه، اتاق بازی، کف‌پوش حیاط و سایت کامپیوتر فراهم کرده است.

آدرس مدرسه مهر هشتم کجاست؟

آدرس متوسطه اول و دوم پسرانه: سعادت آباد، بلوار بهزاد، بن‌بست شهید حلاجیان شماره تماس: 02122350238

مدارس هم‌تراز مدرسه مهر هشتم کدام‌ها هستند؟

مدارس هم‌تراز دوره دبستان پسرانه: راه رشد، استاد شهریار، امام‌صادق، معلم شماره 2، مدرسه برهان، میزان و سعادت‌آباد مدارس هم‌تراز دوره دبستان دخترانه: حضرت معصومه، حکمت 1، پژوهشگران، مشکوه، ابران‌زمین، سرای‌ دانش، مبینا و هستی مدارس هم‌تراز دوره متوسطه اول: آینده‌سازان، فرید، کیهان، راه رشد، معلم، مدرسه مفید، مفید 2، آل‌طه، واله، دکتر معین، 9 دی، برهان، امام‌صادق و تلاش مدارس هم‌تراز دوره متوسطه دوم: علامه شعرانی، دکتر معین، اندیشه و قلم، فرهنگ سعادت، معلم، مدارس سلام و پیام معلم