هرچه دانش‌آموزان دوره ابتدایی بیشتر پیش می‌روند و به مقاطع تحصیلی بالاتری می‌رسند، پیچیدگی دروس، جزییات موجود در مباحث و اهمیت آن‌ها بیشتر می‌شود. به‌همین دلیل کلاس سوم دبستان را می‌توان شروع مرحله‌ای جدید و البته مهم برای درس ریاضی دانست. بعد از درک مفاهیم جمع و تفریق در سال‌های پیش، ریاضی سوم ابتدایی دانش‌آموزان را با مفهوم ضرب آشنا می‌کند. مفهومی که دغدغه بسیاری از والدین و نقطه ضعف بزرگ خیلی از دانش‌آموزان سوم محسوب می‌شود. برای درک همین مفهوم است که دانش‌آموزان سوم به مدرس خصوصی ریاضی سوم دبستان نیاز دارند. اگر کودک سوم دبستانی شما هم نسبت به مفهوم ضرب، فهم درستی ندارد، پیشنهاد کاراتدریس آموزش خصوصی ریاضی سوم در تهران است.

در ادامه اهمیت همراهی دبیر خصوصی ریاضی برای سوم دبستان و معیارهای یک معلم خوب را خواهیم گفت.

 

چرا برای مقطع سوم دبستان به معلم خصوصی ریاضی نیاز دارید؟

کنار اینکه اغلب دانش‌آموزان کمک والدین را برای یادگیری دروس قبول نمی‌کنند یا والدین دانش کافی برای آموزش به سبک سیستم جدید را ندارند، موضوع دیگری که باعث می‌شود حضور معلم خصوصی ریاضی حیاتی باشد، معیار سنجش کیفی دانش‌آموزان است.

به عبارت دیگر اینکه برای سنجش دانش‌آموزان دیگر خبری از نمره نیست، نشان از آن دارد که نمره دیگر اهمیتی ندارد و مهم این است که دانش‌آموزان درک درستی از مفاهیم داشته باشند. درک اصولی مفاهیم ریاضی هم جز با تمرین زیاد و پیوسته توسط معلم باتجربه، امکان‌پذیر نیست.

ما در کاراتدریس ویژگی‌های زیر را در انتخاب دبیر خصوصی ریاضی سوم ابتدایی مهم می‌دانیم.

آموزش مفهومی و پیگیری مستمر رشد دانش‌آموز

یک معلم ریاضی خصوصی خوب باید حین آموزش مفهومی مباحث ریاضی سوم دبستان، دائما سطح دانش و میزان پیشرفت ریاضیات فرزندتان را بسنجد تا از عملکرد او اطمینان پیدا کند. علاوه‌براین دبیر خصوصی ریاضی باید به‌طور مرتب سطح علمی و روش آموزش ریاضی مدارس مختلف تهران را ارزیابی کند تا متناسب با سطح علمی مدرسه فرزندتان، مفاهیم مختلف ریاضی مانند ضرب و تقسیم، عددهای چهار رقمی، عددهای کسری، آمار و احتمال، محیط و مساحت و… را با او کار کند. به‌این ترتیب کودک شما برای امتحان‌های مختلفی که در مدرسه برگزار می‌شود، آمادگی داشته و با نوع سوالات آشنا خواهد بود.

دبیران مجموعه کاراتدریس که تحت نظارت مستقیم مهندس پژمان ابراهیمی فعالیت می‌کنند، علاوه‌برینکه پیشرفت سطح علمی و دانش ریاضی سوم ابتدایی دانش‌آموز را به‌طور منظم بررسی می‌کنند، با شیوه آموزش ریاضی در مدارس برتر تهران آشنا بوده و بهترین برنامه آموزشی را براساس جدیدترین سیستم‌های آموزشی برای دانش‌آموزان فراهم می‌کنند.

آموزش جذاب برای افزایش اعتمادبه‌نفس و علاقه به ریاضیات

ریاضیات یکی از مهم‌ترین دروس همه پایه‎های تحصیلی، به‌ویژه سال‌های ابتدایی است؛ چراکه اصلی‌ترین مفاهیم ریاضی در این مقاطع تدریس می‌شوند. بنابراین خیلی مهم است که دبیرانی باتجربه این درس را آموزش دهند تا باعث دلسردی فرزندتان از این درس مهم نشوند. یک معلم خصوصی ریاضی سوم دبستان باید توانایی کافی داشته باشد تا با آموزشی جذاب کنار بیانی خودمانی و کودکانه، مفاهیم ریاضی را به کودک شما ارائه کند.

دبیران کاراتدریس تحت آموزش مهندس پژمان ابراهیمی آموزش دیده‌اند و به‌خوبی می‌دانند چگونه ریاضی را با شیوه‌ای جذاب به کودکان آموزش دهند و با تشویق دانش‌آموزان خردسال، اعتمادبه‌نفس آن‌ها را در یادگیری و حل تمرینات ریاضی بالا ببرند. این موضوع به کودک شما کمک خواهد کرد که به ریاضی علاقه‌ پیدا کرده و از حل تمرینات آن خسته نشود. طبیعی است که چنین دانش‌آموزی با پایه قوی ریاضیات سوم را پشت سر خواهد گذاشت. از طرفی باتوجه به اینکه مفاهیم ریاضی ارائه شده در هر مقطع تحصیلی، به مباحث سال‌های قبل بستگی دارد، هرچه پایه دانش‌آموزان قوی‌تر باشد، در سال‌های آینده یادگیری ریاضی برایشان آسان‌تر خواهد شد.

شناسایی و رفع نقاط ضعف دانش‌آموز در ریاضی

دبیر خصوصی ریاضی باید آموزش مفاهیم جدید ریاضی و رفع اشکالات درسی گذشته فرزند شما را به موازات هم پیش ببرد. برای این کار لازم است معلم خصوصی ریاضی علاوه‌بر تدریس مباحث جدید، به‌تدریج دروس قبلی و مفاهیم مهم سال‌های اول و دوم ابتدایی را با کودک شما مطرح کرده و عملکرد او را ارزیابی کند. به‌این‌ترتیب فرزند شما علاوه‌بر یادگیری اصولی و مفهومی دروس پیش‌رو، مشکلات درسی مباحث قبلی را هم به‌خوبی درک کرده و مشکلاتش در درک مفاهیم ریاضی برطرف خواهد شد. این موضوع باعث می‌شود فرزندتان بتواند ضمن یادگیری ریاضیات سوم ابتدایی، نگاهی هم بر مباحث ریاضی دو سال گذشته داشته و مشکلات ریاضیاتش را از پایه برطرف کند.

دبیران خصوصی ریاضی کاراتدریس که تدریس به دانش‌آموزان را با پیگیری مستمر مهندس پژمان ابراهیمی پیش می‌برند، در طول تدریس ریاضی به دانش‌آموز، با حل سوالات مختلف از مباحث قبلی نقاط ضعف او را شناسایی کرده و با آموزش مفهومی و تخصصی، مشکلات درس ریاضی دانش‌آموز را رفع می‌کنند.

حل نمونه سوالات گوناگون و امتحانی

یکی از ویژگی‌های مهمی که پیش از انتخاب معلم خصوصی ریاضی سوم ابتدایی باید در نظر داشته باشید، مهارت او در ارائه و حل نمونه سوالات مهم امتحانی سوم دبستان است. یک معلم باتجربه باید سوالات ریاضی مختلفی از سطح مقدماتی تا پیشرفته و حتی تیزهوشان را دارا بوده و بتواند تک‌تک آن‌ها را با فرزندتان کار کند. با این کار تسلط کودک شما بر مباحث ریاضی بیشتر شده و می‌تواند برای هرنوع آزمونی آمادگی کافی داشته باشد.

مهندس پژمان ابراهیمی با همراهی تیم حرفه‌ای خود در کاراتدریس بانک سوالات جامعی از سوالات مقدماتی تا پیشرفته و تیزهوشان را جمع‌آوری کرده است. بنابراین مدرسان کاراتدریس یکی از غنی‌ترین گنجینه سوالات ریاضی را برای تمرین با دانش‌آموزان در اختیار دارند و می‌توانند با حل نمونه سوالات مختلف مفاهیم ریاضیات سوم دبستان را به‌طور مفهومی و اصولی به دانش‌آموزان بیاموزند.

بررسی دائم روش‌های آموزشی مدارس برتر پایتخت

یک معلم خصوصی ریاضی خوب در تهران، باید با روش‌های آموزشی مدارس برتر تهران آشنایی داشته باشد. شناخت دقیق شیوه آموزش و تدریس این مدارس که با بررسی همیشگی روش‌های آموزشی آن‌ها امکان‌پذیر است، باعث می‌شود دبیران از شیوه برگزاری آزمون‌های مختلف مدارس آگاهی داشته باشند و به تناسب مدرسه موردنظر شما، بهترین تدریس را برای فرزندتان انتخاب کنند.

تیم معلمان کاراتدریس به‌طور منظم با مهندس پژمان ابراهیمی جلساتی را برگزار کرده و تغییرات متدهای آموزشی مدارس برتر تهران را بررسی می‌کنند. این موضوع باعث می‌شود شیوه آموزش این تیم همیشه به تناسب تغییرات آموزشی مدارس، به‌روز باشد.

تدریس حرفه‌ای و صحیح به دانش‌آموزان بیش‌فعال

تجربه و آشنایی با شیوه‌های آموزش تنها بخشی از ویژگی‌های یک دبیر خصوصی ریاضی سوم دبستان است. این دبیران باید باتوجه به شرایط خاص کودکان از جمله بیش‌فعالی، اختلال در یادگیری، مشکل در تمرکز و… رفتار مناسبی هم با آن‌ها داشته باشند و نسبت به دانش‌آموزان عادی وقت، حوصله و صبوری بیشتری داشته باشند. در این حالت دانش‌آموز هم به ریاضیات علاقه‌مند شده و از حل تمرینات دلزده نمی‌شود.

تیم کاراتدریس تحت آموزش مهندس پژمان ابراهیمی نحوه برخورد مناسب با این دانش‌آموزان و شیوه تدریس به آن‌ها را آموزش دیده‌اند. به‌همین دلیل درصورت نیاز، به آموزش و کار با این گروه از دانش‌آموزان تسلط دارند و می‌توانند با آموزش شیرین ریاضی سوم کودکان را به این درس علاقه‌مند کنند.

راهنمایی در انتخاب مدرسه مناسب

همانطورکه پیش‌تر گفتیم، آشنایی با مدارس برتر تهران از مهم‌ترین ویژگی‌های یک معلم خصوصی ریاضی است؛ چراکه بدون شناخت این مدارس، امکان چیدن یک برنامه حرفه‌ای برای تدریس دقیق به دانش‌آموزان ممکن نخواهد بود. این شناخت کنار کمک به تدریس بهتر، باعث می‌شود مدرس خصوصی ریاضی بتواند به‌عنوان یک مشاور در انتخاب بهترین مدرسه مناسب فرزندتان به شما کمک کند.

مهندس پژمان ابراهیمی با بیش از یازده سال تجربه تدریس خصوصی ریاضی، با مدارس برتر تهران آشنا بوده و شرایط و فرهنگ حاکم بر هر مدرسه را می‌شناسد. بنابراین می‌تواند بهترین مشاور برای انتخاب مدرسه مناسب فرزند شما باشد. آگاهی از شرایط و سبک زندگی شما مانند فرهنگ، اولویت‌های آموزشی یا رفاهی و ارزش‌ها کنار شناخت مدارس برتر این امکان را به این دبیر باتجربه داده که با بررسی شرایط موجود، بهترین گزینه را به شما معرفی کند.

امکان حضور دبیر خصوصی در محیط خانه

طبیعی است که دانش‌آموزان مقطع ابتدایی در محیط خانه احساس امنیت بیشتری دارند و به‌دلیل آشنایی با محیط کمتر دچار حواسپرتی حین آموزش ریاضیات می‌شوند. به‌همین دلیل دبیر خصوصی ریاضی سوم باید بتواند در محیط خانه حضور داشته و در فضایی که برای کودک آشناست، برنامه آموزش را پیش ببرد.

دبیران تیم کاراتدریس با مدیریت مهندس پژمان ابراهیمی در ساعت هماهنگ شده در خانه دانش‌آموز حضور داشته و آموزش خصوصی ریاضی سوم دبستان را در بالاترین سطح یادگیری به کودکان آموزش می‌دهند.

معرفی مناسب‌ترین دبیر با شخصیت دانش‌آموز

نوع تدریس، نوع بیان، سن و جنسیت معلم و حتی ویژگی‌های شخصیتی دانش‌آموز در ارتباط موثر معلم و دانش‌آموز تاثیر خواهد داشت. بنابراین شما والدین گرامی باید پیش از انتخاب دبیر خصوصی ریاضی برای فرزندتان به موارد دیگری جز تجربه کیفیت تدریس هم توجه کنید. کاراتدریس مجموعه‌ای با اساتید بسیار زیاد نیست که هر دانش‌آموز را به‌صورت تصادفی به یک دبیر معرفی کند، بلکه یک تیم کوچک اما فوق حرفه‌ای است که مهندس پژمان ابراهیمی طی سال‌ها تجربه و همکاری با دبیران مختلف آن را تشکیل داده است.

در فرایند انتخاب دبیر خصوصی مناسب با خلقیات دانش‌آموز، پژمان ابراهیمی با والدین صحبت کرده و با بررسی و سنجش شرایط خانواده، جنسیت و سطح علمی دانش‌آموز، هدف از آموزش، روحیات، ویژگی‌های اخلاقی و شخصیتی و… از بین دبیران حاضر در تیم کاراتدریس، مناسب‌ترین گزینه را به والدین معرفی خواهد کرد. فردی که بتواند ارتباط سازنده و عمیقی با دانش‌آموز برقرار کرده و در قالب روابط صمیمانه با دانش‌آموز، مفاهیم ریاضی سوم دبستان را به‌صورت اصولی، با آموزش‌های مفهومی و پایه‌ای به او آموزش دهد.

نظارت بر عملکرد دبیران

شاید از خودتان بپرسید چه تفاوتی بین تیم کاراتدریس و دبیران خصوصی ریاضی حاضر در موسسات است؟

همانطور که می‌دانید هیچ فرد خاصی بر نحوه عملکرد دبیران موسسات خصوصی نظارت کافی ندارد؛ چراکه تعداد دبیران این موسسه‌های آموزش خصوصی زیاد بوده و عملا امکان نظارت بر کار آن‌ها ممکن نیست. بنابراین درصورتی‌که دیدگاه خاصی نسبت به روش تدریس یا فعالیت این افراد داشته‌ باشید، نمی‌توانید به‌راحتی آن را مطرح کرده و به‌ نتیجه برسید.

درنهایت ممکن است پس از صرف هزینه و زمان زیاد، به نتیجه دلخواه در آموزش ریاضی سوم دبستان به فرزندتان نرسید. درعوض انتخاب دبیران خصوصی که به‌طور مستقیم تحت نظارت و مدیریت فردی باتجربه به تدریس مشغول هستند، به شما این اطمینان خاطر را می‌دهد که کیفیت آموزش و شیوه تدریس آن‌ها کاملا استاندارد است.

از آنجاکه همه دبیران حاضر در تیم کاراتدریس، زیرنظر مهندس پژمان ابراهیمی فعالیت می‌کنند، در همه مراحل آموزش و تدریس از سمت ایشان مورد سنجش قرار می‌گیرند تا علاوه‌براینکه کیفیت آموزش خصوصی ریاضی در بالاترین سطح باقی بماند، نحوه آموزش هم استانداردهای لازم را داشته باشد.

به‌دلیل حساسیت پژمان ابراهیمی بر عملکرد و میزان فعالیت دانش‌آموز حین تدریس، همه دبیران کاراتدریس درطول آموزش خصوصی ریاضی به‌طور دائم با دانش‌آموز گفتگو کرده و در هر مرحله از آموزش او را کاملا درگیر پرسش‌وپاسخ می‌کنند. درنتیجه در جلسات آموزش ریاضیات، بیش از اینکه دبیران درحال صحبت و ارائه تمرین باشند، دانش‌آموزان به پاسخ‌دهی و حل تمرین خواهند پرداخت.


علاوه‌بر مواردی که گفته شد، کاراتدریس هم با دبیران خانم و هم با دبیران آقا برای تدریس خصوصی ریاضی همکاری می‌کند. بنابراین درصورتی‌که شما والدین عزیز مایل باشید، می‌توانید از آموزش خصوصی ریاضی دبیرانی کمک بگیرید که فرزندتان با آن‌ها احساس راحتی بیشتری دارد.

کلاس‌های مجازی ریاضی سوم در کاراتدریس

با تغییر ذائقه بیشتر دانش‌آموزان، این روزها آموزش حضوری ریاضی جایش را به تدریس مجازی این درس داده است. خدمات آموزش ریاضی کاراتدریس به‌گونه‌ای طراحی شده تا طرفداران هر دو گروه احساس رضایت داشته باشند. والدین دانش‌آموزان ساکن در تهران می‌توانند از خدمات آموزش حضوری ریاضی استفاده کنند.

اگر در شهرهای دیگر یا خارج از ایران سکونت دارید، تدریس ریاضی سوم به‌شکل مجازی انتخاب بهتری برای فرزند شما خواهد بود. کلاس‌های مجازی کاراتدریس در نرم‌افزارهای انتخابی شما برگزار می‌شود. هریک از برنامه‌های اسکایپ، اسکای‌روم، واتس‌آپ و… بستری برای برگزاری کلاس هستند.

رزرو کلاس خصوصی ریاضی سوم

بیشتر دانش‌آموزان پایه سوم از مباحث سخت ریاضی شکایت دارند. تدریس خصوصی ریاضی سوم بهترین راه‌کار برای حل این مشکل است. اگر فرزند شما هم با این درس دست‌وپنجه نرم می‌کند، با کاراتدریس تماس بگیرید و درخواست کلاس آموزشی را ثبت کنید.

اگر با خطوط اشغال مواجه شدید، در برنامه واتس‌اپ پیام بگذارید. تیم کاراتدریس چند دقیقه بعد با شما تماس گرفته و برای رزرو کلاس خصوصی ریاضی سوم راهنمایی‌تان می‌کنند. سفارش شما پس از پرداخت هزینه کلاس، نهایی خواهد شد. شرایط و زمان برگزاری تدریس خصوصی ریاضی با نوع کلاس (مجازی یا حضوری) مرتبط است.

 

هزینه تدریس خصوصی ریاضی سوم

عوامل مختلفی در تعیین قیمت تدریس خصوصی دخالت دارند؛ نوع کلاس اصلی‌ترین دلیل برای این برآورد هزینه است. کلاس‌های حضوری، به‌دلیل هزینه حمل‌ونقل، از کلاس‌های مجازی گران‌تر هستند.

درصورتی‌که می‌خواهید برای تدریس خصوصی کم‌تر هزینه کنید، باید زمان ثبت سفارش را درنظر بگیرید. هرچه زودتر از زمان انتخابی برای برگزاری تدریس خصوصی، با کاراتدریس هماهنگ کنید، قیمت اعلام‌شده از سوی این تیم اقتصادی‌تر خواهد بود.

علت این موضوع حجم بالای درخواست برای تدریس خصوصی ریاضی است. سطح علمی دانش‌آموز در پایه سوم، تاثیری در قیمت تدریس خصوصی ندارد. همه دانش‌آموزان در هر سطحی می‌توانند با هزینه‌ای یکسان در کلاس‌های آموزشی شرکت کنند.

این افتخار ماسـت که پاسخگـوی شـما باشـیم و به سوالات و مسائل شما پاسخ دهیم.

سوالات متداول و مرتبط با این مقطع تحصیلی

برخی از پرسش ها و پاسخ های کاربران

سوال شما چیست؟

آیا دبیران کاراتدریس امکان حضور در محیط خانه را دارند؟

دبیران تیم کاراتدریس با مدیریت مهندس پژمان ابراهیمی راس ساعت مقرر در خانه، آموزش خصوصی ریاضی را با فرزند شما پیش می‌برند.

نقاط قوت این دبیران در آموزش چیست؟

حل سوالات متنوع و امتحانی، آموزش و پیگیری منظم میزان پیشرفت دانش‌آموز، توانایی مشاوره در انتخاب مدرسه مناسب، توانایی در مواجه با دانش‌آموزان دچار اختلالات یادگیری، شناسایی و رفع نقاط ضعف دانش‌آموز در ریاضی، تدریس جذاب برای افزایش اعتماد به نفس و علاقه به ریاضی، آشنایی با شیوه‌های آموزشی مدارس برتر تهران و... از ویژگی‌های دبیران کاراتدریس است.

آیا بر کیفیت عملکرد این دبیران نظارتی وجود دارد؟

از آنجاکه همه دبیران حاضر در تیم کاراتدریس، زیر نظر مهندس پژمان ابراهیمی فعالیت می‌کنند، در همه مراحل آموزش و تدریس از سمت ایشان مورد سنجش قرار می‌گیرند تا علاوه‌براینکه کیفیت آموزش خصوصی ریاضی در بالاترین سطح باقی بماند، نحوه آموزش هم استانداردهای لازم را داشته باشد.

دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را در رابطه با متن بالا وارد کنید.