کنکور یکی از بزرگ‌ترین آزمون‌هایی است که اغلب دانش‌آموزان پایان سال‌های درس و تحصیل در مدرسه با آن مواجه می‌شوند. این آزمون از آن نظر بزرگ، حساس و مهم است که روی آینده تحصیلی، انتخاب رشته دانشگاهی و از آن مهم‌تر آینده شغلی فرزند شما تاثیرگذار خواهد بود. از طرفی برای موفقیت در آزمون کنکور باید بین یک تا سه سال زودتر برنامه درسی مشخصی برای فرزندتان درنظر بگیرید تا او بتواند سه سال درس و آموزش را سر فرصت مطالعه، تمرین، دوره و جمع‌بندی کند؛ درغیر این صورت شانس قبولی او در دانشگاه‌های برتر ایران بسیار کم خواهد بود.

اگر شما هم مانند بسیاری از والدین می‌خواهید فرزندتان در بهترین دانشگاه‌های ایران تحصیل کند، باید کنار برنامه درسی مدرسه، از همراهی، مشاوره و آموزش‌های یک مدرس خصوصی ریاضی کمک بگیرید؛ چراکه یک دبیر حرفه‌ای تدریس خصوصی ریاضی می‌تواند با آموزش‌های ویژه کنکور فرزند شما را برای شرکت در این آزمون آماده کند. تیم دبیران کاراتدریس به مدیریت مهندس پژمان ابراهیمی یکی از بهترین گزینه‌ها برای ارائه آموزش ریاضی کنکور است. در ادامه با ویژگی‌های این تیم و نحوه عملکرد آن‌ها برای کنکور بیشتر آشنا شوید.

برنامه‌ریزی برای آموزش ریاضیات ویژه کنکور

دبیران کاراتدریس که همگی تحت نظارت مهندس پژمان ابراهیمی فعالیت می‌کنند، از همان ابتدای سال تا لحظه کنکور کنار دانش‌آموز هستند و باتوجه به برنامه آموزشی مدرسه، برای تمرین، دوره و جمع‌بندی مباحث ریاضی کنکور برنامه مشخصی تنظیم می‌کنند. در این حالت برنامه مطالعاتی دانش‌آموز در مدرسه و در ساعات خارج از مدرسه، نه‌تنها تداخلی با هم ندارد، بلکه کاملا در یک راستا و هم‌سو خواهد بود. درنتیجه دانش‌آموز دچار سردرگمی نمی‌شود و می‌تواند با سرعت و نظم بیشتری ریاضیات کنکور را مطالعه و تمرین کند.

آموزش عمیق و اصولی مفاهیم ریاضی

همانطور که می‌دانید ریاضی یک درس حفظ کردنی نیست. بنابراین دانش‌آموزان برای حل سوالات ریاضی، نمی‌توانند فرمول‌ها را حفظ کنند، بلکه ابتدا باید مباحث را به‌طور مفهومی یاد بگیرند و با درک عمیق آن‌ها به حل سوالات بپردازند. تیم دبیران کاراتدریس تحت نظارت مهندس پژمان ابراهیمی شیوه صحیح تدریس را یاد گرفته‌اند. آن‌ها پس از حل نمونه سوالات مختلف و شناسایی نقاط قوت و ضعف دانش‌آموز در ریاضی، مباحث ریاضی را اولویت‌بندی کرده و هریک را با بیانی ساده و آموزش مفهومی تدریس خواهند کرد. به‌این ترتیب دانش‌آموز در قدم اول مفاهیم را به‌خوبی فهمیده و قادر خواهد بود هر نوع سوال تشریحی و تستی را پاسخ دهد.

تدریس نکات کلیدی برای حل سوالات تستی ریاضی

بخش ریاضی کنکور گروه ریاضی و فنی 55 سوال دارد. دانش‌آموزان باید این تعداد سوال را در مدت 85 دقیقه پاسخ دهند. به عبارت دیگر برای هر سوال تنها 90 ثانیه زمان خواهند داشت. در چنین شرایطی دانش‌آموزانی موفق هستند که بالاترین تسلط را روی سوالات داشته باشند و بتوانند در کمترین زمان به پاسخ برسند.

دبیران کاراتدریس که زیرنظر مهندس پژمان ابراهیمی مباحث آموزشی را پیش می‌برند، پس از آموزش مفهومی مباحث ریاضی، با ارائه نکات کاربردی، آموزش ریاضی ویژه کنکور را قدم‌به‌قدم با دانش‌آموز جلو خواهند برد. کمک به درک سوالات چند گزینه‌ای و ارائه شیوه‌هایی برای حل سوالات تستی از دیگر مواردی است که معلمان کاراتدریس در تدریس خصوصی ریاضی کنکور به فرزند شما به آن می‌پردازند. این شیوه آموزش به دانش‌آموزان کمک می‌کند سوالات ریاضی کنکور را با سرعت بیشتری پاسخ دهند.

تدریس خصوصی ویژه اشکال‌یابی و پوشش همه مباحث

بعضی از دانش‌آموزان نسبت به دانش ریاضی خود آگاهی کافی ندارند و به‌درستی نمی‌دانند در چه مباحثی قوی و در چه مباحثی ضعیف عمل می‌کنند. در این شرایط دبیران کاراتدریس با حل نمونه سوالات جامع از همه مباحث کنکور ریاضی به دانش‌آموز کمک می‌کنند تا از وضعیت درسی خود برای کنکور ریاضی آگاهی پیدا کند.

پس از آگاهی از شرایط دانش‌آموز می‌تواند با اطمینان خاطر بیشتری برنامه مطالعاتی خود را اجرایی کرده و برای مباحثی که در آن‌ها ضعف دارد، وقت و تمرکز بیشتری بگذارد.

تحلیل نتایج آزمون‌های آزمایشی

یکی از مهم‌ترین فعالیت‌ها در سال کنکور، بررسی و تحلیل نتایج آزمون‌های آزمایشی است؛ چراکه دانش‌آموزان با تحلیل نتیجه آزمون، ضمن آشنایی با نمونه سوالات بیشتر، از عملکرد خود مطلع شده و نسبت به نقاط قوت و ضعف خود در طول آزمون‌ها شناخت بیشتری پیدا می‌کنند. بنابراین می‌توانند برای آزمون‌های بعدی به شیوه بهتری پیش بروند.

معلمان خصوصی کاراتدریس با مدیریت مهندس پژمان ابراهیمی پس از هر آزمون هم کنار دانش‌آموز هستند. آن‌ها بعد آزمون آزمایشی، همراه دانش‌آموز به بررسی و تحلیل نتایج آزمون می‌پردازند و همه سوالات ریاضی را حل می‌کنند تا نکات هر سوال برای دانش‌آموز مشخص شود. این موضوع می‌تواند به دانش‌آموز برای درک نکات موجود در سوالات کنکور ریاضی کمک کند تا یک خطا را مجدد در آزمون‌های آزمایشی بعدی تکرار نکند.

آموزش مدیریت زمان در کنکور

یکی از استرس‌زا ترین مسائل کنکور برای دانش‌آموزان، کمبود وقت حین پاسخگویی به سوالات است. مدرسان کاراتدریس در طول سال کنار دانش‌آموز هستند تا ضمن آموزش تدریجی مباحث ریاضیات کنکور، تکنیک‌های مدیریت زمان را هم به دانش‌آموز بیاموزند.

بنابراین همراهی معلمان کاراتدریس تنها به آموزش محدود نمی‌شود، بلکه مدیریت زمان، مدیریت استرس و آشنایی با تکنیک‌های تست‌زنی از مهم‌ترین مهارت‌هایی هستند که تیم کاراتدریس به دانش‌آموزان آموزش خواهد داد.

علاوه‌برهمه این موارد، از آنجاکه دبیران کاراتدریس زیر نظر مهندس پژمان ابراهیمی فعالیت می‌کنند، همیشه مورد ارزیابی ایشان قرار دارند تا کیفیت تدریس و عملکردشان بررسی شود. این موضوع باعث می‌شود کیفیت آموزش خصوصی ریاضی این دبیران از آغاز سال کنکور تا لحظه کنکور در بالاترین سطح باقی بماند.

این افتخار ماسـت که پاسخگـوی شـما باشـیم و به سوالات و مسائل شما پاسخ دهیم.

سوالات متداول و مرتبط با این آزمون کنکور

برخی از پرسش ها و پاسخ های کاربران

سوال شما چیست؟

خدمات کاراتدریس برای تدریس ریاضیات در کنکور چه مواردی است؟

برنامه‌ریزی برای آموزش ریاضیات ویژه کنکور، آموزش عمیق و اصولی مفاهیم ریاضی، تدریس نکات کلیدی برای حل سوالات تستی ریاضی، آموزش حل سوالات تستی و آموزش مدیریت زمان در کنکور از جمله ویژگی‌ها و خدمات این تیم برای تدریس ریاضیات در کنکور است.

آیا تیم کاراتدریس فقط در زمینه تدریس ریاضیات کنکور فعالیت می‌کند؟

خیر. تدریس خصوصی ویژه اشکال‌یابی و پوشش همه مباحث و تحلیل نتایج آزمون‌های آزمایشی از دیگر خدمات آموزشی این تیم است.

دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را در رابطه با متن بالا وارد کنید.