مقاطع دوره متوسطه دوم از موثرترین سال‌های تحصیلی برای آینده دانش‌آموزان هستند؛ چراکه مباحث درسی تدریس شده در این پایه‌های تحصیلی در کنکور، رشته دانشگاهی و شغل افراد تاثیر مستقیم دارد. در نتیجه همه دانش‌آموزان باید برای دوره متوسطه دوم اهمیت بیشتری قائل شوند. ازآنجاکه شیوه مطالعه، میزان ساعات مطالعات درسی، روش تکرار و تمرین دروس و… در این سال‌ها با همه سال‌های گذشته متفاوت است، حضور معلم خصوصی کنار برنامه درسی مدرسه، می‌تواند روی کیفیت عملکرد دانش‌آموزان اثر بگذارد. این موضوع برای درس ریاضی حساسیت بیشتری هم دارد.

اگر شما هم می‌خواهید برای بازدهی بهتر مطالعات درسی فرزندتان، از کمک یک دبیر خصوصی ریاضی یازدهم بهره ببرید، با کاراتدریس همراه باشید تا ضرورت حضور دبیر خصوصی ریاضی را بهتر درک کرده و با ویژگی‌های مدرس ریاضی ویژه یازدهم آشنا شوید.

ضرورت همراهی معلم خصوصی ریاضی یازدهم با دانش‌آموز چیست؟

سال یازدهم تحصیلی یکی از سه سال مهم و تاثیرگذار در کنکور است، بنابراین می‌توان گفت این سال از متفاوت‌ترین دوره‌های تحصیل برای همه دانش‌آموزان خواهد بود. مباحث دروس یازدهم 30 درصد سوالات کنکور را تشکیل داده و به‌طور مستقیم در این آزمون مطرح شده‌اند. البته بسیاری از مفاهیمی که در این سال وجود دارد، به‌صورت غیرمستقیم نیز در سایر سوالات کنکور خواهند آمد. یک معلم خصوصی ریاضی می‌تواند کنار برنامه درسی مدرسه، ریاضیات یازدهم را با دانش‌آموزان تمرین کرده و تسلط آن‌ها را روی ریاضی بیشتر کند.

همچنین اگر نگاهی به سرفصل‌های ریاضی یازدهم انداخته باشید، متوجه می‌شوید مباحثی که در این سال به دانش‌آموزان تدریس می‌شود، بسیار سنگین، پیچیده و سخت هستند. دانش‌آموزان باید کنار یادگیری این دروس جدی و سنگین، تمرین و جمع‌بندی مباحث ریاضی دهم را هم در این سال انجام دهند. مدرس خصوصی ریاضی باتوجه به اهمیت هردو سال، می‌تواند در یک برنامه متعادل ریاضی دهم و یازدهم را آموزش داده و تکرار و تمرین را پیش ببرد. به‌این‌ترتیب دانش‌آموزان بدون نگرانی و اضطراب مطالعات ویژه کنکور را قدم‌به‌قدم انجام خواهند داد.

بنابراین دروس سال یازدهم به‌ویژه ریاضی اهمیت بسیار زیادی دارد و دانش‌آموزان تنها با همراهی یک معلم حرفه‌ای می‌توانند مباحث را با جدیت بخوانند و تمرین کنند.

معلم خصوصی ریاضی یازدهم حرفه‌ای چه ویژگی‌هایی دارد؟

تدریس برنامه‌ریزی شده و بررسی پیشرفت تحصیلی

باتوجه به اینکه در سال یازدهم موضوع کنکور مطرح است، معلم خصوصی ریاضی یازدهم باید کنار تدریس مباحث این سال، به تکرار و تمرین ریاضیات دهم متوسطه هم بپردازد. ارائه یک برنامه‌ریزی تحصیلی دقیق و حرفه‌ای برای پیش‌برد مباحث هر دو سال تحصیلی تنها از یک دبیر حرفه‌ای برخواهد آمد. ضمن اینکه معلم خصوصی ریاضی یازدهم باید به‌طور دائم پیشرفت تحصیلی فرزند شما را بررسی کرده و از تسلط تدریجی او بر مباحث درسی مطمئن شود.

همچنین با درنظر گرفتن اینکه اغلب دانش‌آموزانی که مطالعات مربوط به کنکور را از سال دهم و یازدهم شروع کرده‌اند، در مدارس برتر مشغول به تحصیل هستند، باید گفت شرایط درسی فشرده‌ای دارند و با برنامه درسی ویژه‌ای پیش می‌روند. مدرس خصوصی ریاضی یازدهم باید با شیوه‌های آموزشی مدارس برتر تهران آشنا بوده و به تناسب روش‌های تدریس آن‌ها مباحث ریاضی یازدهم مانند دایره، تبدیلات هندسی، مشتق، حد، پیوستگی، معادلات و… را به فرزند شما آموزش دهد. این باعث می‌شود دانش‌آموز با شیوه‌ای یکتا و حفظ یکپارچگی در برنامه آموزشی بتواند در یادگیری اصولی مفاهیم به‌سرعت پیشرفت کند.

معلمان تیم کاراتدریس که تحت نظارت مستقیم مهندس پژمان ابراهیمی هستند، به موازات آموزش مباحث ریاضی یازدهم، درصورت انتخاب شما، ریاضیات دهم را هم با فرزندتان تمرین خواهند کرد. آن‌ها همچنین با برنامه آموزشی مدارس برتر تهران آشنا هستند  و برنامه درسی و تحصیلی هم‌راستا با مدرسه کنونی فرزندتان را برای او در نظر خواهند گرفت.

بالا بردن اعتماد‌به‌نفس دانش‌آموز در حل ریاضیات

همانطورکه گفتیم ریاضیات یازدهم اهمیت بسیار زیادی برای همه سال‌های آینده تحصیلی و شغلی فرزند شما خواهد داشت. بنابراین درصورتی‌که این درس توسط دبیرانی نابلد یا کم‌تجربه آموزش داده شود، احتمال دارد نه‌تنها بازدهی موردانتظارتان را نداشته باشد، بلکه وضعیت درسی فرزندتان را در حالت بحرانی قرار دهد. پس انتخاب دبیری که بتواند علاقه فرزندتان به ریاضیات را بیشتر کرده و توانمندی او را افزایش دهد، بسیار مهم است.

مدرسان مجموعه کاراتدریس با تجربه بالا در تدریس و آموزش‌هایی که توسط مهندس پژمان ابراهیمی فرا گرفته‌اند، به آموزش ساده و مفهومی مباحث سخت ریاضیات مسلط هستند. آن‌ها همچنین می‌دانند جز با صبر، حوصله و تشویق دانش‌آموز، عملکرد و اعتمادبه‌نفس او درحل تمرینات ریاضی بهبود پیدا نخواهد کرد.

شناسایی و رفع نقاط ضعف دانش‌آموز در ریاضی

پایه یازدهم تحصیلی آخرین فرصت دانش‌آموزان برای رفع اشکالات درسی، تسلط بر مباحث ریاضیات دهم و یازدهم و جمع‌بندی آن است. بنابراین دبیر خصوصی ریاضی یازدهم باید کنار آموزش مفهومی ریاضی در این سال، با حل تمرینات مختلف از مباحث کلیدی، اشکالات درسی و نقاط ضعف فرزند شما را شناسایی کند. سپس با یک برنامه مشخص، آموزش اصولی و تمرین مفاهیم مختلف را پیش ببرد تا در همین سال همه مشکلات ریاضی دهم و ریاضی یازدهم دانش‌آموز برطرف شود.

دبیران خصوصی ریاضی کاراتدریس، آموزش ریاضیات یازدهم را با پیگیری مستقیم مهندس پژمان ابراهیمی پیش برده و ضمن تدریس مفاهیم جدید، با حل تمرین و سوالات متنوع، اشکالات درسی دانش‌آموزان را شناسایی و آن‌ها را برطرف می‌کنند.

توانایی حل تمرینات جامع و سوالات کنکوری

معلم ریاضی یازدهم باید برای حل و تمرین نمونه سوالات مختلف توانایی کافی داشته باشد. چراکه در این سال دانش‌آموزان با سوالات آزمون‌های تشریحی فارغ‌التحصیل خواهند شد، اما باید به یک آمادگی نسبی در حل سوالات چند گزینه‌ای و تستی هم رسیده باشند. ارائه و حل سوالات مقدماتی، پیشرفته، تیزهوشان، کنکور و… موثرترین روش برای درک عمیق مباحث ریاضیات است و باعث تسلط بیشتر فرزندتان بر مفاهیم ریاضی دهم و ریاضی یازدهم خواهد شد.

مهندس پژمان ابراهیمی طی سال‌ها تدریس، بانک سوالات جامعی از تمرین‌ها و نمونه سوالات مختلف تشریحی، چند گزینه‎ای و تستی، تیزهوشان، کنکور و… را جمع‌آوری کرده و در اختیار تیم کاراتدریس قرار داده است. این تیم حین آموزش ریاضیات سوالات مختلف تستی و گزینه‌ای، آزمون پایان ترم، سوالات مقدماتی، پیشرفته و تیزهوشان و… را با دانش‌آموز کار کرده و او را برای رویارویی با امتحانات گوناگون آماده می‌کنند.

آشنا با شیوه‌های تدریس مدارس برتر تهران

دبیر خصوصی ریاضی یازدهم باید با سیاست‌های آموزشی مدرسه فرزندتان آشنا باشد و متناسب با روش‌های آموزشی مدرسه او، برنامه تدریس خصوصی ریاضی یازدهم را پی‌ریزی کند. در این صورت فرزند شما با یک روش پیش رفته و دچار دوگانگی در نحوه تدریس و آموزش نخواهد شد.

معلمان تیم کاراتدریس در طول ماه چند بار با مهندس پژمان ابراهیمی جلساتی را برگزار می‌کنند و در آن تغییرات کوچک و بزرگ آمورش ریاضی در مدارس برتر تهران را با هم بررسی می‌کنند. این جلسات باعث می‌شود روش‌های آموزش تیم کاملا با آموزش‌های مدرسه منطبق باشد.

تدریس برای آمادگی آزمون‌های مهم

همانطورکه گفته شد مقطع یازدهم یکی از مهم‌ترین مقاطع تحصیلی برای فرزند شما خواهد بود. چراکه در این سال تمرینات و مطالعات مربوط به کنکور با جدیت بسیار زیاد پی‌ریزی و اجرا خواهند شد. معلم خصوصی ریاضی یازدهم باید بتواند مباحث ریاضی را هم تشریحی و هم کنکور آموزش دهد تا فرزندتان مشکلی در حل نمونه سوالات آزمون کنکور نداشته باشند.

مدرسان تیم کاراتدریس با مدیریت مهندس پژمان ابراهیمی به شیوه‌های مختلف تدریس و آموزش در این سال مسلط هستند. آن‌ها می‌توانند آموزش ویژه کنکور، آموزش ویژه تقویت پایه ریاضی، آموزش ویژه تست‌زنی و… را برای فرزند شما اجرا کنند. کافی است هدف شما از انتخاب دبیر خصوصی ریاضی مشخص باشد تا این تیم حرفه‌ای متناسب با آن برنامه تدریس ریاضی به فرزندتان را اجرایی کنند.

توانایی دبیر برای حضور در خانه

طبیعی است که با نزدیک شدن به زمان کنکور اضطراب و جدیت دانش‌آموزان برای مطالعه ویژه کنکور بیشتر شود. در این شرایط زمان برای دانش‌آموزانی که برنامه و هدف مشخصی دارند، اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد. این دانش‌آموزان ترجیح می‌دهند ساعات کمتری را به کارهای غیر درسی بپردازند. بنابراین درصورتی‌که قرار باشد برای یادگیری ریاضیات به‌طور مرتب به جایی رفت‌وآمد داشته باشند، زمان زیادی را در تردد از دست خواهند داد و این مساله آن‌ها را نگران خواهد کرد. به‌همین دلیل حضور دبیر خصوصی ریاضی در خانه باعث آرامش بیشتری دانش‌آموز شده و زمان هدر رفته او را کاهش خواهد داد.

دبیران تیم کاراتدریس با مدیریت مهندس پژمان ابراهیمی در ساعت مقرر به منزل دانش‌آموز رفته و آموزش خصوصی ریاضی دهم را سر ساعت تعیین شده شروع می‌کنند تا دانش‌آموز از برنامه درسی خود عقب نیفتد.

معرفی معلم خصوصی سازگار با دانش‌آموز

بهتر است ضمن توجه به ویژگی‌هایی که برای معلم ریاضی یازدهم گفته شد، نحوه آموزش، سن معلم و شرایط کلی دانش‌آموز را هم در انتخاب معلم بررسی کنید.؛ چراکه این مسائل می‌تواند روی آموزش و یادگیری دانش‌آموز و نحوه برقرار ارتباط بین معلم و دانش‌آموز اثر مستقیم داشته باشد.

کاراتدریس مجموعه‌ای با اساتید بسیار زیاد نیست که هر دانش‌آموز را به‌صورت تصادفی به یک دبیر معرفی کند، بلکه یک تیم کوچک اما فوق حرفه‌ای است که مهندس پژمان ابراهیمی طی سال‌ها تجربه و همکاری با دبیران مختلف آن را تشکیل داده است.

پژمان ابراهیمی پس از صحبت با والدین، بررسی و سنجش شرایط خانواده، جنسیت و سطح علمی دانش‌آموز، هدف از آموزش، روحیات، ویژگی‌های اخلاقی و شخصیتی و… از بین دبیران حاضر در تیم کاراتدریس، مناسب‌ترین گزینه را به والدین معرفی خواهد کرد. دبیری که بتواند با فرزندتان ارتباط خوبی برقرار کرده و در قالب یک رابطه دوستانه با او، مباحث ریاضی یازدهم را با آموزش‌های مفهومی در کلامی صمیمی به دانش‌آموز یاد دهد.

امکان نظارت بر عملکرد دبیران

باتوجه به اینکه تعداد دبیران موسسه‌های آموزشی خصوصی بسیار زیاد است، نظارت خاصی روی عملکرد و نحوه تدریس آن‌ها وجود ندارد. بنابراین اگر دبیر موردنظرتان را از میان دبیران موسسات آموزشی انتخاب کنید و از عملکرد آن‌ها رضایت نداشته باشید، زمان را از دست داده‌اید. ضمن اینکه احتمال دارد فرزندتان هم از ریاضیات دلسرد شود.

درعوض استفاده از کمک دبیرانی که به‌طور ویژه تحت نظارت فردی باتجربه فعالیت می‌کنند، به شما این فرصت را می‌دهد که از کیفیت عملکرد دبیران اطمینان‌خاطر پیدا کنید و خیالتان از نظارت بر کار آن‌ها راحت باشد.

از آنجاکه همه دبیران حاضر در تیم کاراتدریس، زیر نظر مهندس پژمان ابراهیمی فعالیت می‌کنند، در همه مراحل آموزش و تدریس از سمت ایشان مورد سنجش قرار می‌گیرند تا علاوه‌براینکه کیفیت آموزش خصوصی ریاضی در بالاترین سطح باقی بماند، نحوه آموزش هم استانداردهای لازم را داشته باشد.

باتوجه به اینکه مهندس پژمان ابراهیمی روی میزان فعالیت دانش‌آموز در طول تدریس حساسیت زیادی دارد، همه دبیران تیم کاراتدریس حین آموزش خصوصی ریاضی به گفتگو با دانش‌آموز پرداخته و از او می‌خواهند تمرینات را خودش حل کند. این پرسش‌وپاسخ مداوم باعث می‌شود دانش‌آموز کاملا با کلاس درس همراه باشد و با حضور ذهن و تمرکز بیشتری در کلاس فعالیت کند.

 

علاوه‌بر مواردی که گفته شد، کاراتدریس هم با دبیران خانم و هم با دبیران آقا برای تدریس خصوصی ریاضی همکاری می‌کند. بنابراین درصورتی‌که شما والدین عزیز مایل باشید، می‌توانید از آموزش خصوصی ریاضی دبیرانی کمک بگیرید که فرزندتان با آن‌ها احساس راحتی بیشتری دارد.

مباحث ریاضی پایه یازدهم

مباحثی که در ریاضی پایه یازدهم می‌آموزید، شامل جبر و حساب، هندسه، تابع، مثلثات، توابع نمایی و لگاریتمی، حد و پیوستگی و آمار و احتمال می‌شود. با توجه به اهمیت این مباحث در کنکور، یادگیری آن‌ها در مقطع یازدهم از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

کاراتدریس با استفاده از  اساتید حرفه‌ای و نخبه، در آموزش این مباحث (چه در سطح پیشرفته و کنکوری، چه در سطح کتاب درسی) توان‌مندی بالایی دارد. تدریس خصوصی ریاضی یازدهم راهی آسان و مطمئن برای فراگیری این مباحث سخت خواهد بود.

آموزش ریاضی یازدهم به روش آنلاین

آموزش آنلاین نسبت به حضوری، نیاز به توجه ویژه و مهارت بالایی دارد تا دانش‌آموز به‌خوبی همه مباحث را فرابگیرد؛ این موضوع درباره درس ریاضی اهمیت بیشتری دارد. کاراتدریس برای آموزش آنلاین از پلتفرم‌های اسکایپ، اسکای‌روم، واتس‌آپ، تلگرام یا… استفاده می‌کند.

انتخاب پلتفرم برعهده شما خواهد بود؛ هر پلتفرمی را که استفاده از آن برایتان راحت‌تر است، برای آموزش درنظر بگیرید. کاراتدریس با کمک تدریس آنلاین، خدمات آموزشی باکیفیتی را به دانش‌آموزان در سرتاسر ایران ارائه می‌دهد. اگر شما ساکن شهر تهران باشید، امکان برخورداری از خدمات آموزشی را به‌صورت حضوری خواهید داشت.

ثبت درخواست تدریس خصوصی

تدریس خصوصی ریاضی یازدهم راه‌حلی مناسب برای یادگیری این درس و حل اشکالات درسی است. درصورتی‌که قصد استفاده از خدمات کاراتدریس را دارید، با شماره نوشته‌شده بالای این صفحه تماس بگیرید یا در اپلیکیشن واتس‌آپ پیام بگذارید.

تیم کاراتدریس در اولین فرصت به شما پاسخ خواهد داد. برای درخواست تدریس خصوصی بهتر است اطلاعاتی مانند سطح آموزشی یا شرایط ویژه مانند ابتلا به بیماری خاص یا اختلال یادگیری را دراختیار تیم کاراتدریس بگذارید تا استادی مناسب برای شما انتخاب شود. پس از اعلام هزینه کلاس و پرداخت آن، فیش واریزی را برای تیم کاراتدریس بفرستید؛ به‌این‌ترتیب درخواست برگزاری کلاس ریاضی یازدهم برای شما نهایی خواهد شد.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی یازدهم

کلاس خصوصی ریاضی یازدهم قیمت دقیقی ندارد و هزینه آن به عوامل مختلفی وابسته است. چندین روز پیش از تاریخ موردنظر برای برگزاری کلاس با کاراتدریس تماس بگیرید و درخواست تدریس خصوصی را ثبت کنید؛ بنابراین قیمت این کلاس برای شما کم‌تر خواهد بود. آموزش حضوری نسبت به تدریس خصوصی آنلاین نیازمند بودجه بیشتری است. در این روش آموزشی هزینه رفت‌وآمد دبیر هم در قیمت تدریس خصوصی محاسبه می‌شود.

بهتر است بدانید سطح آموزشی شما تاثیری در قیمت تدریس خصوصی ریاضی ندارد؛ کاراتدریس با هزینه‌ای یکسان خدمات آموزشی خود را به دانش‌آموزان ضعیف، متوسط و قوی ارائه می‌دهد.

این افتخار ماسـت که پاسخگـوی شـما باشـیم و به سوالات و مسائل شما پاسخ دهیم.

سوالات متداول و مرتبط با این مقطع تحصیلی

برخی از پرسش ها و پاسخ های کاربران

سوال شما چیست؟

آیا دبیران کاراتدریس امکان حضور در محیط خانه را دارند؟

دبیران تیم کاراتدریس با مدیریت مهندس پژمان ابراهیمی راس ساعت مقرر در خانه، آموزش خصوصی ریاضی را با فرزند شما پیش می‌برند.

نقاط قوت این دبیران در آموزش چیست؟

حل سوالات متنوع و امتحانی، آموزش و پیگیری منظم میزان پیشرفت دانش‌آموز، توانایی مشاوره در انتخاب مدرسه مناسب، توانایی در مواجه با دانش‌آموزان دچار اختلالات یادگیری، شناسایی و رفع نقاط ضعف دانش‌آموز در ریاضی، تدریس جذاب برای افزایش اعتماد به نفس و علاقه به ریاضی، آشنایی با شیوه‌های آموزشی مدارس برتر تهران و... از ویژگی‌های دبیران کاراتدریس است.

آیا بر کیفیت عملکرد این دبیران نظارتی وجود دارد؟

از آنجاکه همه دبیران حاضر در تیم کاراتدریس، زیر نظر مهندس پژمان ابراهیمی فعالیت می‌کنند، در همه مراحل آموزش و تدریس از سمت ایشان مورد سنجش قرار می‌گیرند تا علاوه‌براینکه کیفیت آموزش خصوصی ریاضی در بالاترین سطح باقی بماند، نحوه آموزش هم استانداردهای لازم را داشته باشد.

دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را در رابطه با متن بالا وارد کنید.