همانطور که می‌دانید آزمون کنکور برای دانش‌ آموزانی که به طور جدی برای آینده خود برنامه‌ ریزی کرده‌ اند، یکی از سرنوشت‌ سازترین امتحانات محسوب می‌شود. کنکور برای این افراد دروازه ورود به بهترین دانشگاه‌ های ایران، تحصیل در رشته تحصیلی ایده‌آل، مسیر شغلی درخشان و جایگاه اجتماعی بالاست. این موضوع برای آن‌هایی که در رشته تجربی تحصیل می‌کنند و دنبال پذیرش در پزشکی هستند، با شدت بیشتری مطرح خواهد بود. به‌عنوان والدین چنین دانش‌آموزی بدون شک می‌دانید که فرزند شما باید مطالعات کنکوری خود را از سال دهم یا یازدهم تحصیلی شروع کرده و به‌تدریج طی این سال‌ها خود را برای کنکور آماده کند.

موفقیت در این موضوع به داشتن یک برنامه درسی حرفه‌ای و صحیح وابسته است. برنامه‌ای که بتواند به فرزند شما در تکرار، تمرین، مطالعه، دوره و جمع‌بندی مباحث درسی هر سه پایه تحصیلی کنکور کمک کرده و احتمال قبولی او در کنکور را افزایش دهد. بنابراین درصورتی‌که شما هم در آرزوی قبولی و تحصیل فرزندتان در برترین دانشگاه‌های ایران هستید، باید علاوه‌بر برنامه تحصیلی و آموزشی مدرسه، از مشاوره و آموزش‌های دبیران خصوصی به‌ویژه معلم خصوصی ریاضی استفاده کنید.

مدرس خوب تدریس خصوصی ریاضی با ارائه آموزش‌های ویژه کنکور، به فرزند شما کمک می‌کند عملکرد بهتری در این آزمون داشته باشند. تیم مدرسان کاراتدریس با ارائه آموزش‌ها و تدریس ویژه کنکور یکی از حرفه‌ای‌ترین دبیران آموزش ویژه کنکور هستند که به فرزند شما برای عملکرد بهتر در کنکور کمک می‌کنند. با ما همراه باشید تا تیم و شیوه تدریس آن‌ها را بیشتر بشناسید.

برنامه‌ریزی برای آموزش ریاضیات ویژه کنکور

همه دبیران کاراتدریس زیر نظر مهندس پژمان ابراهیمی آموزش خصوصی را پیش می‌برند. آن‌ها از شورع سال تحصیلی تا زمان برگزاری آزمون کنکور کنار فرزندتان هستند و با در نظر گرفتن به برنامه مطالعاتی مدرسه، برای تمرین، دوره و جمع‌بندی مباحث ریاضی کنکور برنامه معطف و هوشمندانه‌ای آماده می‌کنند. با این کار برنامه مطالعه دروس کنکور دانش‌آموز در چارچوب مدرسه و ساعات خارج از مدرسه کاملا هماهنگ پیش رفته و همسو خواهد بود. این موضوع باعث می‌شود دانش‌آموز حین مطالعات ویژه کنکور با دوگانگی شیوه تدریس و برنامه مطالعاتی مواجه نشده و با نظم بالایی طبق برنامه پیش برود.

آموزش عمیق و اصولی مفاهیم ریاضی

فرزند شما نمی‌تواند با حفظ کردن فرمول‌ها و نکات ریاضیات، به حل سوالات ریاضی کنکور تجربی بپردازند. چراکه برای داشتن عملکرد مناسب در حل سوالات ریاضی، باید اول مباحث ریاضی را به شکل مفهومی درک کنند.

مدرسان خصوصی کاراتدریس زیر نظر مهندس پژمان ابراهیمی روش‌های آموزش مفهومی ریاضی را آموخته‌اند و با حل تمرینات ریاضی گوناگون سعی می‌کنند نقاط ضعف و قدرت فرزندتان را تشخیص دهند. پس از آن نقاط ضعف دانش‌آموز را براساس اهمیت مبحث ریاضی، اولویت‌بندی کرده و به‌ترتیب هریک را آموزش خواهند داد.

با چنین آموزش مفهومی و دقیقی دانش‌آموزان می‌توانند هرنوع سوال تستی و تشریحی را به‌خوبی فهمیده و حل کنند.

تدریس نکات کلیدی برای حل سوالات تستی ریاضی

همانطورکه می‌دانید در بودجه‌بندی ریاضی کنکور گروه تجربی 30 سوال برای ریاضیات در نظر گرفته شده است.. همچنین دانش‌آموزان باید این سوالات را در 47 دقیقه حل کنند. یعنی برای هر سوال ریاضی در کنکور تجربی تنها می‌توان 96 ثانیه زمان گذاشت. بی‌شک فرزند شما برای پاسخگویی به سوالات در این مدت کم، باید تسلط بسیار زیادی روی سوالات و مباحث داشته باشد.

مدرسان خصوصی کاراتدریس تحت نظارت مستقیم مهندس پژمان ابراهیمی تدریس خصوصی ریاضی کنکور را با فرزند شما پیش خواهند برد. آن‌ها پس از ارائه آموزش‌های مفهومی برای درک سوالات تشریحی ریاضی، نکات کنکوری و راه‌های حل سوالات تستی ریاضی را به فرزند شما آموزش خواهند داد. با این روش دانش‌آموز ضمن درک مفاهیم ریاضی، می‌آموزد چگونه در کوتاه‌ترین زمان به سوالات ریاضی کنکور تجربی جواب بدهند.

تدریس خصوصی ویژه اشکال‌یابی و پوشش همه مباحث

تیم کاراتدریس علاوه‌بر همراهی با دانش‌آموز از ابتدا تا پایان سال تحصیلی نوع دیگری از آموزش را برای دانش‌آموزانی که نمی‌خواهند از اول همه مباحث را پیش ببرند، فراهم کرده است. این تیم حرفه‌ای تدریس ویژه اشکال‌یابی را با هدف پیدا کردن نقاط ضعف و تمرکز روی آن‌ها پیش برده است.

دانش‌آموزانی که نمی‌دانند بین مباحث مختلف و گوناگون ریاضیات کنکور تجربی، روی چه بخش‌های ضعف دارند، می‌توانند در این شیوه تدریس خصوصی تمرینات مختلف و جامعی که دبیران کاراتدریس جمع‌آوری کرده‌اند را حل کنند تا نقاط ضعفشان را ببینند.

دانش‌آموزان پس از شناخت ضعف‌های خود در حل ریاضیات، می‌توانند روی آن مباحث وقت و تمرین بیشتری داشته و دانش خود را بیشتر کنند.

تحلیل نتایج آزمون‌های آزمایشی

شرکت در آزمون‌های آزمایشی، بدون تحلیل نتیجه آزمون فایده‌ای برای فرزند شما نخواهد داشت. دانش‌آموزان با بررسی و تحلیل نتیجه این آزمون‌ها کنار اینکه با نمونه سوالات بیشتری مواجه می‌شوند، از نحوه عملکرد خود در آموزن هم آگاهی پیدا می‌کنند. بنابراین متوجه می‌شوند در هر آزمون روی چه مباحثی قوی یا ضعیف عمل کرده‌اند. این موضوع کمک می‌کند برای آزمون‌های بعدی اشکالات خود را رفع کرده و بهتر عمل کنند.

دبیران تدریس خصوصی کاراتدریس تحت مدیریت مهندس پژمان ابراهیمی بعد آزمون‌های آزمایشی همراه دانش‌آموز تک‌تک سوالات ریاضی آزمون را حل می‌کنند تا دانش‌آموز با سوالات جدید آشنا شود. همچنین پس از اعلام نتایج، با تحلیل نتیجه آزمون فرزند شما، به او در درک بهتر وضعیت درسش کمک خواهند کرد. در نتیجه احتمال اینکه فرزندتان یک اشتباه را در آزمون‌های مختلف تکرار کند، کم است.

آموزش مدیریت زمان در کنکور

کنکور فقط تسلط روی مباحث کتب درسی نیست. مهارت مدیریت زمان حین پاسخگویی به سوالات یکی از مهم‌ترین توانمندی‌هایی است که دانش‌آموزان باید آن را تمرین کنند. معلمان خصوصی کاراتدریس کنار آموزش مفاهیم مختلف ریاضیات کنکور تجربی، شیوه مدیریت زمان را هم به دانش‌آموز یاد می‌دهند تا بهترین نتیجه را از آزمون کنکور داشته باشد.

بنابراین همراهی معلمان کاراتدریس تنها به آموزش محدود نمی‌شود، بلکه مدیریت زمان، مدیریت استرس و آشنایی با تکنیک‌های تست‌زنی از مهم‌ترین مهارت‌هایی هستند که تیم کاراتدریس به دانش‌آموزان آموزش خواهد داد.

علاوه‌برهمه این موارد، از آنجاکه دبیران کاراتدریس زیر نظر مهندس پژمان ابراهیمی فعالیت می‌کنند، همیشه مورد ارزیابی ایشان قرار دارند تا کیفیت تدریس و عملکردشان بررسی شود. این موضوع باعث می‌شود کیفیت آموزش خصوصی ریاضی این دبیران از آغاز سال کنکور تا لحظه کنکور در بالاترین سطح باقی بماند.

این افتخار ماسـت که پاسخگـوی شـما باشـیم و به سوالات و مسائل شما پاسخ دهیم.

سوالات متداول و مرتبط با این آزمون کنکور

برخی از پرسش ها و پاسخ های کاربران

سوال شما چیست؟

خدمات کاراتدریس برای تدریس ریاضیات در کنکور چه مواردی است؟

برنامه‌ریزی برای آموزش ریاضیات ویژه کنکور، آموزش عمیق و اصولی مفاهیم ریاضی، تدریس نکات کلیدی برای حل سوالات تستی ریاضی، آموزش حل سوالات تستی و آموزش مدیریت زمان در کنکور از جمله ویژگی‌ها و خدمات این تیم برای تدریس ریاضیات در کنکور است.

آیا تیم کاراتدریس فقط در زمینه تدریس ریاضیات کنکور فعالیت می‌کند؟

خیر. تدریس خصوصی ویژه اشکال‌یابی و پوشش همه مباحث و تحلیل نتایج آزمون‌های آزمایشی از دیگر خدمات آموزشی این تیم است.

دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را در رابطه با متن بالا وارد کنید.