مجتمع آموزشی سوده ؛ انتخاب کیفیت آموزشی بالا برای موفقیت دانش‌آموزان

اگر می‌خواهید دخترتان کنار درس و تحصیل در مدرسه، فضایی شاد تجربه کند، مهارت‌های گوناگون بیاموزد و رشد شخصی داشته باشد، مدرسه سوده یکی از بهترین گزینه‌هاست. سوده مدرسه با امکانات رفاهی و آموزشی بسیار حرفه‌ای، مدرن و مجهز به تکنولوژی‌های پیشرفته است که از ابزار آموزشی مختلفی برای تدریس به دانش‌آموزان استفاده می‌کند. این موضوع و ویژگی‌های مثبت دیگری باعث شده این مدرسه برای بسیاری از خانواده‌ها به انتخابی مطمئن در موفقیت تحصیلی فرزندشان تبدیل شود.

درصورتی‌که مایل هستید دخترتان شرایط لازم برای ورود به مدرسه سوده را داشته باشد، توصیه ما در کاراتدریس این است که برای آمادگی آزمون ورودی مدرسه سوده در دوره متوسطه دوم یا تقویت دروس مختلف فرزندتان از کمک و تدریس خصوصی دبیر ریاضی استفاده کنید. مدرسان خصوصی ریاضی کاراتدریس از آمادگی آزمون ورودی تا فارغ‌التحصیلی در این مدرسه فرزند شما را همراهی خواهند کرد. برای آشنایی با سطح علمی و امکانات مدرسه سوده با کاراتدریس همراه باشید.تدریس خصوصی ویژه قبولی آزمون ورودی مدرسه سوده

کمی بیشتر درباره سوده

مجتمع فرهنگی آموزشی سوده فعالیت خود را از سال ۱۳۷۵ آغاز کرد و با کادری توانا در طی مدت کوتاهی از مدارس برتر تهران شناخته شد. اکنون دانش‌آموزان زیادی از مقطع خانه کودک تا پیش‌دانشگاهی، هنرستان و مدرسه بین الملل این مدرسه مشغول تحصیل هستند.

این مجموعه با اختصاص ۱۳۰۰۰ مترمربع به فضاهای آموزشی، فرهنگی و ورزشی شامل کلاس‌های تجهیز شده به بیش از ۱۰۰۰ کامپیوتر و تبلت برای هر دانش‌آموز، آزمایشگاه‌های فیزیک، شیمی و زیست، لابراتوار زبان انگلیسی، آلمانی و فرانسه، سالن نجوم و رصدخانه، کارگاه‌های پژوهش و محیط زیست، استخر و سالن بدنسازی، ۳ سایت کامپیوتر با ظرفیت ۵۰ کامپیوتر، سالن آمفی تئاتر با ظرفیت ۴۰۰ نفر و کلینیک فعالیت می‌کند. مدرسه سوده از فناوری اطلاعات و ارتباطات برای آموزش و تدریس استفاده می‌کند تا دانش‌آموزان با استفاده از تصویر و ویدئو، برنامه‌های آموزشی و… فهم بهتری از مفاهیم درسی پیدا کنند.

سوده با آموزش حرفه‌ای در فضایی مدرن توانسته به یکی از مدارس برتر تهران تبدیل شود.

کمی بیشتر درباره سوده

سطح علمی مدرسه سوده

به جرات می‌توان گفت سوده یکی از مدارس برتر تهران به شمار می‌آید که به همه وجوه و ابعاد شخصیتی و علمی دانش‌آموزان به حد کافی پرداخته است. دانش‌آموزان این مدرسه در همه زمینه‌ها مانند درس و تحصیل، ورزش، هنر، تفریح و گردش، مسابقات علمی و… کیفیت خوبی را تجربه می‌کنند. این موضوع باعث شده مدرسه سوده سطح علمی بالایی داشته باشد.

همچنین سوده در همه رشته‌های کنکور رتبه‌های درخشانی داشته است. سوده در مسابقه‌های علمی مختلف هم نتایج قابل توجهی داشته و دانش‌آموزان آن توانسته‌اند مدال‌های رنگارنگی در مسابقات علمی جهانی کسب کنند.

سطح علمی مدرسه سوده

آمار قبولی‌های المپیاد، مسابقات و کنکور سراسری

این مدرسه هرسال نتایج بسیار خوب و رتبه‌های درخشانی در کنکور دارد. همچنین دانش‌آموزان مدرسه سوده در مسابقات علمی جهانی و کشوری مدال‌های مختلفی کسب کرده‌اند. در ادامه بعضی از قبولی‌های مدرسه سوده را در کنکور سال‌های گذشته آورده‌ایم.

تعدادی از پذیرفته‌شدگان کنکور سراسری سال 98
نام و نام‌خانوادگی رشته دانشگاه
درسا شاهین علوم و مهندسی آب بین‌المللی امام‌خمینی
مهرانا زمانی مقدم گردشگری لم و فرهنگ
مهدیه محمدی مهندسی معماری تهرانش شمال
آیدا یوس‌خانی گرجی مهندسی معماری شهید بهشتی
مهزاد رمضانی مهندسی پزشکی علوم و تحقیقات
کیانا کریمی پرستاری آزاد
یاسمن حامی تکنولوژی اتاق عمل علوم پزشکی مازندران
حنانه جهانگیری ریاضیات و کاربردها شهید بهشتی
کیمیا اصغری شیمی کاربردی علوم دارویی
نگین صابری گیاه پزشکی آزاد
پرستو ابوعلی مهندسی مواد و متالورژی علوم و تحقیقات
فریماه گلچین مهندسی معماری علم و صنعت
آیلار جهانگیری تکنولوژی اتاق عمل آزاد
مارال اختری علوم و مهندسی صنایع غذایی علوم دارویی
زهرا آهوچهر شیمی کاربردی الزهرا
طنین طباطبایی مهندسی مواد و متالورژی فردوسی

 

دانش‌آموزان این مدرسه موفق به کسب مقام اول در مسابقات کشوری پژوهان و مقام دوم جشنواره بین‌المللی سینا در رشته سازه ماکارونی، گرایش ستون فشاری سنگین شده‎اند. این افتخار توسط هستی آسیایی، نگین واشقانی و مهسا عسگری کسب شده است.

همچنین مقام اول جشنواره بین‌المللی پروژه‌های دانش‌آموزی سینا در رشته معماری گرایش ماکت توسط عسل باقرآبادی، فلورز دادگر، روژین یوسفی، سارا میرعالی و رژینا زرندی کسب شده که افتخار دیگری برای مدرسه سوده محسوب می‌شود.

برنامه درسی سوده در تابستان

سوده برای دوره تابستان دانش‌آموزان هم برنامه‌های گوناگونی درنظر گرفته است. برنامه‌های ورزشی، آموزشی و تفریحی متنوعی که باعث می‌شود تابستان هم به زمانی برای تفریح تبدیل شود و هم یادگیری.

البته دانش‌آموزان دوره متوسطه دوم بیشتر زمان خود را به آموزش، تست‌زنی، رفع اشکال، تکرار، تمرین و مرور دروس و آزمون‎های جامع سپری می‌کنند تا برای آزمون کنکور آمادگی داشته باشند.

فوق‌برنامه‌ها در مدرسه سوده

مسئولان مدرسه سوده معتقد هستند با برگزاری کلاس‌های آموزشی و تکمیلی مختلف می‌توانند استعدادها و توانایی‌های مختلف دانش‌آموزان را پرورش دهند. به همین دلیل کلاس‌های مختلفی مانند کلاس زبان‌های خارجه، کلاس تقویتی، آموزش کامپیوتر، کلاس‌های جبرانی، آموزش‌های هنری، آموزش تست‌زنی، کلاس کنکور، کلاس تیزهوشان و… برای دانش‌آموزان برگزار می‌کنند.

* شرکت در اغلب این کلاس‌ها اجباری است.

فوق‌برنامه‌ها در مدرسه سوده

وضعیت اردوهای تفریحی در سوده

مجتمع آموزشی سوده در طول سال تحصیلی چندباری دانش‌آموزان را به اردو می‌برد. به‌طورکلی دانش‌آموزان دوره ابتدایی به اردوهای درون استانی مانند موزه، باغ کتاب و… می‌روند و دانش‌آموزان مقاطع تحصیلی بالاتر هم به اردوهای درون استانی و هم به اردوهای برون استانی مانند سفرهای زیارتی و سیاحتی می‌روند.

وضعیت اردوهای تفریحی در سوده

در مدرسه سوده چه می‌گذرد؟

نقل‌قول و نظرات مختلفی درباره این مدرسه وجود دارد که می‌توان آن را به تفکیک مقاطع تحصیلی مختلف بیان کرد.

نظرات درباره دوره ابتدایی سوده

دانش‌آموزان از این مدرسه رضایت ندارند. تبعیضی که دبیران بین دانش‌آموزان قائل هستند، اهمیت دادن به دانش‌آموزان درس‌خوان و بی‌اعتنایی به دانش‌آموزانی که نسبت به شاگرد ممتاز سطح پایین‌تری دارند از مهم‌ترین موارد دلخوری دانش‌آموزان است. دانش‌آموزان می‌گویند شرایط محیط نامناسب مدرسه باعث شده هرسال دانش‌آموزان زیادی دنبال جابه‌جایی به مدارس دیگر باشند. همچنین شهریه گران مدرسه از دیگر مواردی است که دانش‌آموزان به آن اشاره کرده‌اند.

گروهی از والدین می‌گویند عملکرد و محیط این مدرسه نسبت به بسیاری از مدارس معروف تهران به مراتب بهتر است. این مدرسه پیش از ثبت‌نام دانش‌آموزان دوره اول ابتدایی مصاحبه و آزمون‌های هوش مختلفی از دانش‌آموزان می‌گیرد و شرایط دانش‌آموز را به خوبی بررسی می‌کند. در طول سال تحصیلی برنامه تحصیلی هر دانش‌آموزان باتوجه به نتیجه آزمون‌های هوش منحصربه‌فرد خواهد بود. از دیگر نقاط قوت مدرسه سطح آموزشی بالا، مشاوران تحصیلی حرفه‌ای، آموزش زبان با سطح‌بندی هوشمندانه، کادر اداری پیگیری و خوش‌برخورد، رفتار محترمانه با والدین، محیط ورزش حرفه‌ای با امکانات کافی همه‌وهمه از نکاتی هستند که باعث شده‌اند این مدرسه برای بسیاری از پدران و مادران انتخاب صحیحی به نظر برسد.

در مقابل والدینی هم هستند که برای شهریه بالای مدرسه نسبت به امکانات و عملکرد، آموزش ضعیف و غیراستاندارد، رفتار نامناسب دبیران با دانش‌آموزان که باعث دلزدگی دانش‌آموزان می‌شود، دروس سنگین و آموزش مباحث غیردرسی بیهوده و پیچیده، عدم انتقادپذیری مسئولان و کادر مدرسه و… این مدرسه را تایید نکرده و معتقد هستند سوده، جای خوبی برای تحصیل و رشد دانش‌آموزان نیست.

نظرات درباره دوره متوسطه اول سوده

دانش‌آموزان این مدرسه از کادر آموزشی و اجرایی، کیفیت آموزش و فضای آموزشی سوده رضایت بسیار بالایی دارند. همچنین برنامه‌های تکمیلی و فوق‌برنامه‌های مدرسه سوده یکی از نقاط قوت این مدرسه از نگاه دانش‌آموزان است؛ چراکه برنامه‌هایی مانند آموزش کامپیوتر و ICDL این مدرسه برای دانش‌آموزان بسیار کاربردی است. مدرسه سوده پس از اتمام آموزش‌های کامپیوتر، آزمون برگزار کرده و به دانش‌آموزان مدرک می‌دهد.

والدین درباره مدرسه سوده می‌گویند این مدرسه نسبت به درس و آموزش دانش‌آموزان بسیار حساس و پیگیر است. آموزش حرفه‌ای مباحث درسی، سطح علمی بالا و ارائه مفاهیمی بالاتر از سطح مدرسه، امکانات رفاهی خوب و رفتار صمیمی از بهترین ویژگی‌های مدرسه سوده برای دانش‌آموزان است.

نظرات درباره دوره متوسطه دوم سوده

مدرسه سوده از نگاه دانش‌آموزان این مقطع تحصیلی هم یکی از بهترین مدارس تهران است که سطح آموزش‌های آن را با مدارس ممتاز پایتخت یکی دانسته‌اند.

بسیاری از والدین معتقد هستند کیفیت آموزش سوده مانند سال‌های قبل نیست و کنار کیفیت افت کرده، شهریه بسیار بالا هم از دیگر مواردی است که به آن نقد وارد شده است.

نظرات درباره پیش‌دانشگاهی سوده

بسیاری از دانش‌آموزان دوره پیش دانشگاهی از کیفیت آموزشی این مدرسه رضایت خاطر دارند. توجه به ورزش، استفاده از تبلت و تکنولوژی‌های روز حین آموزش، فضای مدرن و… از نقاط مثبت مدرسه سوده است که دانش‌آموزان دوره پیش دانشگاهی به آن اشاره کرده‌اند.

امکانات رفاهی سوده

مجتمع آموزشی سوده امکانات رفاهی و آموزشی مختلفی دارد که به لطف وجود آن‌ها محیط مدرسه به فضایی پویا، علمی و پرنشاط تبدیل شده است.

از امکانات رفاهی مدرسه می‌توان به رستوران مجهز، سالن غذاخوری، بوفه با انواع ساندویچ سرد و گرم و غذاهای سالم، نمازخانه، اتاق بازی، کف‌پوش حیاط، ایروبیک، پاتیناژ، استخر، سالن ژیمناستیک، سالن توپی، سالن تیراندازی، امکانات سمعی و بصری، سالن آمفی تئاتر و کمد شخصی اشاره کرد. این امکانات رفاهی باعث شده محیط مدرسه خشک و جدی نباشد و دانش‌آموزان از حضور در آن حس خوبی پیدا کنند.

سوده همچنین برای افزایش سطح علمی مدرسه و کیفیت آموزش بهتر امکانات آموزشی متنوعی هم برای دانش‌آموزان در نظر گرفته است. کتابخانه‌ای با چندین جلد کتاب درسی و غیردرسی، سالن مطالعه حرفه‌ای، آزمایشگاه مجهز زیست، شیمی و فیزیک، کلاس‌های مجهز به کامپیوترهای پیشرفته، اتاق بهداشت، سایت کامپیوتر، اتاق نجوم، کتابخانه مجازی و حضوری، گلخانه و آزمایشگاه VR از امکانات آموزشی این مدرسه هستند.

وجود چنین امکانات متنوع و زیادی باعث شده توانمندی‌ها و استعدادهای مختلف دانش‌آموزان رشد پیدا کرده و شکوفا شود.

امکانات رفاهی سوده

شهریه مدرسه سوده

خیلی از خانواده‌ها معتقد هستند هزینه مدرسه سوده نسبت به امکانات رفاهی و کیفیت آموزشی آن بیش از حد انتظار است. همچنین به نظر می‌آید این مدرسه هنگام مصاحبه و گرفتن تست مهارت دانش‌آموزان دوره ابتدایی پیش از ثبت‌نام از والدین هزینه دریافت می‌کند. این موضوع باعث شده انتقادهای زیادی به شهریه مدرسه وارد باشد.

در سال تحصیلی 95-96 شهریه دوره پیش‌دبستانی مدرسه سوده در حدود 4.200.000 تومان و دوره ابتدایی حدود 5.500.000 تومان بوده است. همچنین دوره متوسطه دوم این مدرسه شهریه‌ای در حدود 7.400.000 تومان، دوره پیش‌دانشگاهی 9.200.000 و هنرستان 6.200.000 تومان بوده است.

باتوجه به این قیمت‌ها طبیعتا در سال تحصیلی پیش رو شهریه‌ مدرسه سوده بسیار بیشتر خواهد بود. به نظر می‌رسد این مدرسه برای پرداختی قسطی شهریه هم با خانواده‌ها همکاری کافی دارد.

آدرس و شعب سوده

این مدرسه به عنوان یک مجتمع آموزشی متمرکز همه مقاطع تحصیلی را به طور یک‌جا دارد. این موضوع باعث رضایت خاطر والدین شده است؛ چراکه در این حالت ناچار نیستند برای هر مقطع تحصیلی به آدرس جدیدی مراجعه کنند و در همه سال‌های تحصیلی مسیر ثابتی خواهند داشت.

آدرس مدرسه سوده: اشرفی اصفهانی، نرسیده به پل همت، انتهای خیابان شهید قموشی، بن‌بست سوده مجتمع آموزشی سوده

شماره تماس: 02144249703 – 02144291082 – 02144291083

سرویس مدرسه سوده

مدرسه سوده با درنظر گرفتن دغدغه والدین برای تردد فرزندانشان، سرویس رفت‌وآمد دانش‌آموزان را برای نقاط دور و نزدیک تهران فراهم کرده است. هزینه سرویس مدرسه از نزدیک‌ترین نقطه تهران حدود 2 میلیون تومان و از دورترین مناطق شهر نزدیک به 7 میلیون تومان است. با این حساب علاوه‌بر هزینه شهریه مدرسه، باید حدود 7 میلیون تومان برای سرویس تردد فرزندتان در نظر بگیرید.

این مبلغ هنگام ثبت‌نام از خانواده‌ها گرفته خواهد شد و به طور مجزا از هزینه شهریه مدرسه حساب می‌شود.

مدارس هم‌تراز سوده

سوده از مدارس برتر تهران است و اغلب خانواده‌هایی که روی کیفیت تحصیلات فرزندشان حساسیت دارند، از طرفداران آن هستند. بنابراین طبیعی است که خانواده‌های زیادی خواهان تحصیل فرزندشان در مقاطع تحصیلی مختلف این مدرسه باشند. درنتیجه ممکن است شانس قبولی فرزند شما در این مدرسه پایین باشد. در این حالت می‌توانید شانس قبولی فرزندتان را در مدارس مشابه سوده در پایه‌های تحصیلی مختلف امتحان کنید.

مدارس هم‌تراز دوره ابتدایی: واله 1، راه رشد، سعادت‌آباد، فرزانگان ایران، ابوعلی‌سینا، شهید مهدوی، ربانی، سلام منان، نرجس نو و مشکوه

مدارس هم‌تراز دوره متوسطه اول: نرجس نو، ابوعلی‌سینا، کریمه اهل بیت، عفاف، مهرورز، صدرا نوین، مدرسه ابوریحان، مشکوه و امام صادق

مدارس هم‌تراز دوره متوسطه دوم: تزکیه، فرزانگان، روشنگر، نیکان، آفرینش، سما 1، مدرسه های سلام، سما 3، انرژی هسته‌ای، راه رشد و دانشور

مدارس هم‌تراز دوره هنرستان: آیین زندگی، علامه جعفری، انفورماتیک مائده، پاپلی خلعتبری، نیمرخ، نفیسه، شهید باهنر 1 و پلی‌تکنیک تهران

مجتمع آموزشی سوده؛ آموزش و پرورش در محیطی پویا

درمجموع مدرسه سوده به‌لطف کار عملی، تفریح، پرورش و رشد مهارت‌های فردی، انجام کارهای هنری، جدی گرفتن ورزش، استفاده از تکنولوژی در آموزش و… مرکزی با استانداردهای بالاست. اگر شما هم خواهان موفقیت دخترتان هستید، پیشنهاد می‌کنیم به مدرسه سوده به‌عنوان یکی از گزینه‌های تحصیل فرزندتان فکر کنید.

مجتمع آموزشی سوده؛ آموزش و پرورش در محیطی پویا

در آخر تیم کاراتدریس هم برای آموزش و فهم دروس مختلف به‌ویژه ریاضیات همراه فرزند شماست. شما می‌توانید برای تدریس خصوصی ریاضی به‌منظور بهبود عملکرد فرزندتان در مدرسه خرد با تیم کاراتدریس در ارتباط باشید.

این افتخار ماسـت که پاسخگـوی شـما باشـیم و به سوالات و مسائل شما پاسخ دهیم.

سوالات متداول و مرتبط با این مدرسه

برخی از پرسش ها و پاسخ های کاربران

سوال شما چیست؟

برنامه درسی مدرسه سوده در تابستان چگونه است؟

سوده برای دوره تابستان دانش‌آموزان هم برنامه‌های گوناگونی درنظر گرفته است. برنامه‌های ورزشی، آموزشی و تفریحی متنوعی که باعث می‌شود تابستان هم به زمانی برای تفریح تبدیل شود و هم یادگیری. البته دانش‌آموزان دوره متوسطه دوم بیشتر زمان خود را به آموزش، تست‌زنی، رفع اشکال، تکرار، تمرین و مرور دروس و آزمون‎های جامع سپری می‌کنند تا برای آزمون کنکور آمادگی داشته باشند.

امکانات و خدمات مدرسه سوده چیست؟

از امکانات رفاهی مدرسه می‌توان به رستوران مجهز، سالن غذاخوری، بوفه با انواع ساندویچ سرد و گرم و غذاهای سالم، نمازخانه، اتاق بازی، کف‌پوش حیاط، ایروبیک، پاتیناژ، استخر، سالن ژیمناستیک، سالن توپی، سالن تیراندازی، امکانات سمعی و بصری، سالن آمفی تئاتر و کمد شخصی اشاره کرد. این امکانات رفاهی باعث شده محیط مدرسه خشک و جدی نباشد و دانش‌آموزان از حضور در آن حس خوبی پیدا کنند.

آدرس مدرسه سوده کجاست؟

آدرس مدرسه سوده: اشرفی اصفهانی، نرسیده به پل همت، انتهای خیابان شهید قموشی، بن‌بست سوده مجتمع آموزشی سوده شماره تماس: 02144249703 - 02144291082 - 02144291083

مدارس هم‌تراز مدرسه سوده کدام‌ها هستند؟

مدارس هم‌تراز دوره ابتدایی: واله 1، راه رشد، سعادت‌آباد، فرزانگان ایران، ابوعلی‌سینا، شهید مهدوی، ربانی و سلام منان مدارس هم‌تراز دوره متوسطه اول: نرجس نو، ابوعلی‌سینا، کریمه اهل بیت، عفاف، مهرورز، صدرا نوین، مدرسه ابوریحان و مشکوه مدارس هم‌تراز دوره متوسطه دوم: تزکیه، فرزانگان، روشنگر، نیکان، آفرینش، سما 1، مدرسه های سلام و سما 3 مدارس هم‌تراز دوره هنرستان: آیین زندگی، علامه جعفری، انفورماتیک مائده، پاپلی خلعتبری، نیمرخ، نفیسه و شهید باهنر 1