مدارس راه رشد ؛ توسعه فردی همراه موفقیت تحصیلی

دغدغه درس و تحصیل فرزندان از مهم‌ترین مسائلی است که خانواده‌ها با آن مواجه هستند. سوالی که ذهن بسیاری از والدین را مشغول کرده، این است که کدام مدرسه برای فرزند من مناسب‌تر خواهد بود؟ درصورتی‌که شما هم چنین دغدغه‌ای دارید، با ما همراه باشید تا یکی از مدارس برتر تهران، مدرسه راه رشد را به شما معرفی کنیم. شاید پس از آشنایی با این مدرسه پاسخ سوال خود را پیدا کنید.

 

مدارس راه رشد چند شعبه دارد. همه دختران و پسران می‌توانند شانس خود را برای ورود به این مدارس امتحان کنند. مدارس راه رشد امکانات رفاهی بسیار زیاد، سطح علمی بالا، دبیران با تجربه و فضایی شاد و پرانرژی برای دانش‌آموزان فراهم کرده است. به لطف وجود همین امکانات این مدارس شهرت زیادی دارند. اگر شما هم دوست دارید فرزندتان در این مدارس تحصیل کند، پیشنهاد می‌کنیم ما برای آمادگی آزمون ورودی مدرسه راه رشد از آموزش خصوصی دبیران مختلف، به‌ویژه دبیران ریاضی کمک بگیرید. معلمان خصوصی ریاضی کاراتدریس از آمادگی آزمون ورودی تا فارغ‌التحصیلی در مدرسه راه رشد کنار فرزند شما خواهند بود. برای آشنایی با فرهنگ و آموزش، امکانات آموزشی و رفاهی یا شرایط قبولی در آزمون مدرسه راه رشد این مطلب را از دست ندهید.

معرفی مدارس راه رشد

مجتمع فرهنگی و آموزشی راه رشد در سال 1364 با تاسیس پیش دبستانی کار خود را آغاز کرد. مهدکودک و پیش دبستان راه رشد که قدیمی‌ترین بخش این مجتمع است، با دستاوردهای علمی و رویکردهای روانشناسی نوین و توجه به تفاوت‌های فردی بچه‌ها، آنها را برای ورود به دبستان آماده می‌کند. این مدرسه در سال 1375 هم در مقطع ابتدایی فعالیت علمی و فرهنگی خود را گسترش داد. راه رشد با ایجاد و توسعه مراکز آموزشی برای دوره‌های تحصیلی ابتدایی تا متوسطه دوم در دو بخش دخترانه و پسرانه در حال حاضر یکی از بهترین مدارس تهران است.

این مدرسه همچنین آموزشگاه‌های علمی، زبان‌های خارجی، کلاس‌های تقویتی، فرهنگی، هنری، باشگاه ورزشی و استخر، مهدکودک و پیش دبستانی‌هایی هم تحت پوشش سازمان بهزیستی در تهران و سطح کشور احداث کرده است.

سیاست‌های آموزشی و تربیتی مدارس راه رشد را هیات امنای متخصص و با تجربه‌ای تعیین می‌کنند که از اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های معتبر هستند.

این مجتمع کنار همه نکات علمی آموزش و پرورش خود، برچند نکته اساسی تاکید دارد که مشارکت متقابل معلم و دانش‌آموز در آموزش و یادگیری، ایجاد شرایط عینی‌سازی مفاهیم برای کسب مهارت‌های علمی، آموزش زبان‌های خارجی برای ارتباط با فرهنگ جهانی، اهمیت و اولویت آموزش کامپیوتر برای برقراری و حفظ ارتباط با دانش روز دنیا و آموزش مهارت‌های مورد نیاز برای زندگی شامل سوادمالی، اندیشه و شهروندی، آموزش تلفیقی دروس و …از جمله این موارد هستند.

معرفی مدارس راه رشد

سطح علمی مدرسه راه رشد

با توجه به قبولی‌های کنکور و المپیاد این مدارس، کیفیت آموزش و فوق‌برنامه‌ها، دبیران حرفه‌ای و باتجربه، برنامه‌های آموزشی متنوع و نتایج درخشان راه رشد در مسابقات علمی گوناگون می‌توان گفت مدارس راه رشد یکی از بهترین مدارس تهران هستند که از نظر سطح علمی شرایط بسیار ایده‌آلی دارند.

از ويژگی‌های برجسته راه رشد وجود دپارتمان‌های تخصصی برای بخش‌های آموزشی مختلف است. مدارس راه رشد همچنین دیپلم افتخاری نهمین مسابقات ریاضی کانگرو را کسب کردند. این مدرسه با شرکت در مسابقات، جشنواره‌ها و کارگاه‌های مختلف آموزشی داخل و خارج کشور سعی داشته دانش و مهارت‌های مختلف دانش‌آموزان را کاربردی کند.

سطح علمی مدرسه راه رشد

شرایط ورود به مدارس راه رشد

کیفیت آموزش و وجود امکانات رفاهی گوناگون در این مدرسه، باعث شده دانش‌آموزان زیادی متقاضی تحصیل در مدارس راه رشد باشند. به همین دلیل مسئولان این مدرسه هرسال برای گزینش دانش‌آموزان سال تحصیلی پیش رو آزمون ورودی برگزار می‌کنند.

البته دانش‌آموزان دوره پیش دبستانی و دبستان راه رشد آزمون ورودی ندارند و تنها با مصاحبه حضوری می‌توانند برای تحصیل در این مدرسه ثبت‌نام کنند.

دانش‌آموزان دوره متوسطه اول و دوم مدارس راه رشد باید در بهمن هر سال برای سال تحصیلی آینده از طریق سایت مدارس راه رشد پیش ثبت‌نام را انجام دهند. پس از آن دانش‌آموزان طبق زمان‌بندی اعلام شده در آزمون ورودی مدرسه شرکت خواهند کرد. اگر دانش‌آموزان در آزمون ورودی امتیاز کافی کسب کرده باشند، به مصاحبه حضوری در مدرسه راه رشد دعوت خواهند شد. پس از مصاحبه حضوری و سنجش مهارت‌های اجتماعی، کار تیمی و عملی جدی از دیگر مواردی است که پیش از تایید نهایی مدرسه، بررسی خواهد شد.

برنامه درسی راه رشد در تابستان

راه رشد در تابستان هم برنامه‌های شاد، تفریحی، آموزشی و ورزشی مختلفی برای دانش‌آموزان در نظر گرفته است. کلاس‌های ورزشی مختلف به ویژه شنا در دوره تابستان برای دانش‌آموزان راه رشد به طور منظم برگزار می‌شود. همچنین دانش‌آموزان کنار اردوها و برنامه‌های شاد تابستانه، با دروس و مفاهیم اصلی سال آینده آشنا خواهند شد.

دانش‌آموزان دوره متوسطه دوم این مدرسه نسبت به سایر مقاطع تحصیلی برنامه‌های درسی جدی‌تر دارند. اردوهای مطالعاتی کنکور، تکرار و تمرین، مطالعه و جمع‌بندی و… از اصلی‌ترین برنامه‌های این مدرسه برای دانش‌آموزان متوسطه دوم است.

 

فوق‌برنامه‌ها در مدارس راه رشد

مدارس راه رشد برای رشد مهارت‌ها و توسعه توانمندی‌های دانش‌آموزان فوق‌برنامه‌های مختلفی برای آن‌ها در نظر گرفته است.

از جمله برنامه‌های فوق‌العاده این مدرسه برای دانش‌آموزان کلاس‌های موسیقی، زبان انگلیسی، زبان فرانسه، کلاس اقتصاد به زبان ساده برای همه مقاطع، بازی و ریاضی، کلاس لگو، آموزش مهارت شنا، والیبال، بسکتبال، فوتبال و فوتسال، آموزش نرم‌افزارهای کاربردی و برنامه‌نویسی، کلاس نمایش، کلاس‌های آزمایشگاهی و تحقیقی مختلف، کارهای تیمی و پژوهشی، فعالیت‌های دستی مختلف، کلاس آواز و شعرخوانی، کلاس هنر و… هستند.

فوق‌برنامه‌ها در مدارس راه رشد

وضعیت اردوهای تفریحی در راه رشد

راه رشد اردوهای مختلفی برای مقاطع تحصیل برگزار می‌کند. دانش‌آموزان مقاطع ابتدایی به اردوهایی شامل اردوهای تفریحی، بازدیدی و علمی درون استانی می‌روند. همچنین دانش‌آموزان مقاطع متوسطه دوره اول و دوم هم به اردوهای تفریحی، سیاحتی و علمی درون‌استانی و برون‌استانی می‌روند.

خانواده‌ها گفته‌اند تعداد اردوهای مدرسه کافی و مناسب است. به‌طوری‌که در فواصل زمانی مناسب خستگی روحی دانش‌آموزان با حضور در اردوها از بین می‌رود. اردوهایی مانند هایپراستار، باغ کتاب، موزه علوم، سینما و… بخشی از اردوهای این مدرسه برای دانش‌آموزان است. البته راه رشد روزهای مختلفی هم داخل مدرسه به مناسبت‌های گوناگون جشن و برنامه‌های شاد برای دانش‌آموزان اجرا می‌کند.

وضعیت اردوهای تفریحی در راه رشد

در مدرسه راه رشد چه خبر است؟

آنطور که از دیده‌ها و شنیده‌ها مشخص است، راه رشد یک مدرسه فعال با محیطی پویا و علمی است که پرسنل و کادر حرفه‌ای آن برای همه لحظات دانش‌آموزان به‌طور دقیق برنامه‌ریزی کرده‌اند. اما فارغ از هر تبلیغی باید دید نظرات والدین و دانش‌آموزان درباره شعب مختلف این مدرسه چیست؟

نظرات دانش‌آموزان درباره مدارس راه رشد

اغلب دانش‌آموزان دوره دبستان از مدارس راه رشد رضایت بسیار بالایی دارند. این دانش‌آموزان معتقد هستند به لطف آموزه‌های این مدرسه به افرادی مستقل و مسئولیت‌پذیر تبدیل شده‌اند. گروهی می‌گویند سخت‌گیری‌های مدرسه در رشد و توسعه مهارت‌های فردی آن‌ها تاثیرگذار بوده؛ اما عده‌ای دیگر گفته‌اند سخت‌گیری‌های مدرسه آن‌ها را از محیط درس و مدرسه فراری کرده است. بنابراین به نظر می‌آید این مورد به خود دانش‌آموزان بستگی دارد. کادر آموزشی خوب، دبیران خوش‌برخورد و پرانرژی، شیوه‌های آموزشی نوین، استفاده از بازی و روش‌های عملی و… هم از دیگر نقاط قوت مدرسه برای دانش‌آموزان دوره ابتدایی بوده است. البته گروهی از دانش‌آموزان هم از کادر آموزشی مدرسه، نحوه برخورد دبیران و کادر اجرایی، شهریه بسیار بالا، ساعات درسی بسیار طولانی و… هم از مواردی هستند که خیلی از دانش‌آموزان از آن گله‌مند بوده‌اند.

خیلی از دانش‌آموزان دوره متوسطه اول معتقد هستند این مدرسه اطلاع‌رسانی بسیار ضعیفی در خصوص برگزار آزمون ورودی و سایر فوق‌برنامه‌ها دارد. همچنین از شیوه برخورد کادر اجرایی و مسئولان هم رضایت‌خاطر ندارند.

بسیاری از دانش‌آموزان دوره متوسطه دوم هم از شهریه بسیار بالای مدرسه نسبت به خدمات آموزشی و امکانات رفاهی آن راضی نیستند. همچنین تعداد زیادی از دانش‌آموزان از کیفیت آموزش و شیوه تدریس دبیران هم رضایت ندارند و معتقد هستند این مدرسه حواشی بسیار زیادی دارد که تمرکز دانش‌آموزان را از درس و مدرسه دور خواهد کرد.

نظرات دانش‌آموزان درباره مدارس راه رشد

نظرات والدین درباره مدارس راه رشد

خیلی از والدینی که پسرشان در دوره ابتدایی این مدرسه تحصیل می‌کند، گفته‌اند شهریه بسیار بالای مدرسه، امکانات بی‌کیفیت و آموزش‌های ضعیف، کلاس‌های کوچک و بدون تهویه مناسب، فشار روحی و روانی زیاد برای دانش‌آموزان با سخت‌گیری‌های بی‌مورد، توجه بیش‌ از حد به مسائل مالی و… باعث شده برای دوره متوسطه اول فرزندشان را از این مدرسه بیرون بیاورند.؛ اما در مقابل خیلی از خانواده‌ها هم گفته‌اند کادر آموزشی مدرسه حرفه‌ای هستند و مراقبت‌های بهداشتی و مشاوره‌ای مدرسه عالی است. نظم کادر اجرایی و پیگیری‌های درسی، برگزاری جشن‌های مختلف و ایجاد فضای شاد در مدرسه، توجه به کار گروهی و مشارکت دانش‌آموزان، اردوهای مفید و کافی و… هم از دیگر نقاط قوتی است که بسیار از خانواده‌ها به آن اشاره کرده‌اند.

در مدرسه دوره ابتدایی شعبه دخترانه هم خانواده‌ها نظرات مختلفی درباره راه رشد دارند. از نقاط ضعفی که خانواده‌ها درباره مدرسه ابتدایی دخترانه راه رشد گفته‌اند شهریه زیاد، آموزگاران کم تجربه و تعداد بالای زیاد دانش‌آموزان در کلاس‌های درس است؛ اما به نظر می‌رسد اغلب خانواده‌ها که از این مدرسه در دوره ابتدایی رضایت دارند. نقاط قوتی که این خانواده‌ها به آن اشاره کرده‌اند نظم بسیار بالا، تلاش برای تربیت دخترانی مستقل و قوی، رفتار محترمانه کادر مدرسه، فضای شاد، غذای سالم، بهداشت، فوق‌برنامه‌های متنوع، نظم فوق‌العاده، مشاوران حرفه‌ای، سرویس مدرسه منظم، انتقادپذیری بسیار بالای مسئولان مدرسه، عدم درگیر کردن والدین برای انجام تکالیف مدرسه کودکان و… از مهم‌ترین موارد و نقاط قوت مدرسه راه رشد هستند.

خانواده‌هایی که فرزندشان در دوره متوسطه اول این مدرسه تحصیل می‌کنند از نظم مدرسه، کیفیت آموزش زبان خارجه، سطح علمی و مسابقات مختلف مدرسه و… رضایت بسیار زیادی دارند.

درباره مقطع تحصیلی متوسطه دوم این مدرسه هم نکات قوت زیادی گفته شده است. وجود معلم راهنما برای هر دانش‌آموز باعث شده اضطراب و تنش دانش‌آموزان در پایه تحصیلی بسیار کم شود. دبیران متخصص در دپارتمان‌ها و پیگیری جدی دروس، حضور مشاوران متخصص و باتجربه کنار دانش‌آموزان، ارائه برنامه‌ریزی فردی و گروهی، برگزاری اردوهای مختلف، تحلیل دقیق وضعیت آموزشی دانش‌آموزان و… هم از ویژگی‌های مثبت این مدرسه در مقطع متوسطه دوم است که خانواده‌ها به آن اشاره کرده‌اند.

در کل به نظر می‌رسد این مدرسه برای همه مقاطع تحصیلی دبیران، مشاوران، برنامه درسی و امکانات رفاهی و آموزشی بسیار خوبی فراهم کرده است. با وجود این اگر احساس می‌کنید نسبت به ثبت‌نام فرزندتان در مدارس راه رشد مردد هستید، می‌توانید تحقیق و پرس‌وجوی بیشتری داشته باشید.

نظرات والدین درباره مدارس راه رشد

امکانات رفاهی مدرسه راه رشد

مدارس راه رشد امکانات رفاهی، فوق‌برنامه‌ها و کلاس‌های آموزش مختلفی برای دانش‌آموزان در نظر گرفته است. از جمله امکانات رفاهی این مدرسه می‌توان به ارائه وعده صبحانه، ناهار و میان‌وعده اشاره کرد. خوراکی‌هایی که مدرسه راه رشد برای دانش‌آموزان تهیه می‌کند، ارزش غذایی بالا و کیفیت مناسبی دارند.

دپارتمان‌های تخصصی رياضی، فيزيک، شيمی، زيست، ادبيات، هنر و کامپيوتر مدارس راه رشد به طور جدی و حرفه‌ای برنامه درسی، آموزش‌های تئوری، عملی، نمونه سوالات و آزمون‌های مناسبی برای دانش‌آموزان فراهم می‌کنند. آزمایشگاه‌های تخصصی شیمی، فیزیک، زیست و… با امکانات و تجهیزات پیشرفته و سایت کامپیوتری مجهز هم از دیگر امکانات این مدرسه است.

مسئولان راه رشد همچنین به ورزش دانش‌آموزان اهمیتی زیادی می‌دهند. سالن ورزش، زمین بسکتبال، فوتبال، فوتسال، والیبال، استخر داخل مجموعه، ایروبیک، یوگا، صخره‌نوردی و… هم از امکانات ورزشی مجتمع برای دانش‌آموزان است.

همه این امکانات رفاهی کنار فوق‌برنامه‌های کم‌نظیر راه رشد این مدرسه را به مرکز آموزشی کاملی برای دانش‌آموزان همه پایه‌های تحصیلی تبدیل کرده است.

امکانات رفاهی مدرسه راه رشد

شهریه مدرسه راه رشد

این مدارس هم مانند سایر مدارس برتر تهران شهریه‌های قابل‌توجهی دارند. برای مثال شهریه دوره ابتدایی این مدرسه در سال تحصیلی 95-96 چیزی در حدود 5.000.000 تومان بوده است. بی‌شک مبلغ شهریه این مدرسه برای سال تحصیلی آینده بسیار بالاتر از این مبلغ خواهد بود.

البته طبق تجربه خانواده‌ها به نظر می‌رسد مسئولان مدرسه راه رشد برای پرداخت شهریه با خانواده‌ها همکاری کافی داشته و رفتار منعطفی دارند.

آدرس و شعب راه رشد

مدارس راه رشد همه مقاطع و پایه‌های تحصیلی را برای دختران و پسران پوشش داده‌اند. همه مدارس دخترانه این مجموعه آموزشی در شهرک غرب و شعب پسرانه (به جز مهدکودک و پیش دبستانی) در سعادت آباد واقع شده‌اند. به همین دلیل در صورتی که فرزندتان را در این مدارس ثبت‌نام کنید، برای رفت‌وآمد او در هر سال تحصیلی دغدغه تازه‌ای نخواهید داشت.

مهدکودک و پیش دبستان راه رشد

آدرس شعبه 1: شهرک غرب، فاز1، خیابان ایران زمین، پلاک 27

شماره تماس: 02188076427 – 02188086670

آدرس شعبه 2: ولنجک، خیابان هجدهم، پلاک 9

شماره تماس: 02122427268

مدارس دبستان‌ راه رشد

آدرس دبستان دخترانه: شهرک غرب، فاز1، خیابان مهستان، کوچه چهاردهم، پلاک 2

شماره تماس: 9- 02188572105

آدرس دبستان پسرانه: سعادت آباد، بلوار دریا، مطهری شمالی، کوی مروارید، شقایق یکم، پلاک 11 و 13

شماره تماس: 02186127854 – 02188696232 (ابتدایی دوره اول)

شماره تماس: 02188218956 – 02188699776 (ابتدایی دوره دوم)

مدارس متوسطه اول راه رشد

آدرس متوسطه اول دخترانه: شهرک غرب، فاز1، خیابان مهستان، جنب دانشگاه آزاد، پلاک 21

شماره تماس: 9- 021880572105

آدرس متوسطه اول پسرانه: سعادت آباد، پل مدیریت، بعد از علامه جنوبی، بلوار گلها، نبش کوچه چهلم، پلاک 2

شماره تماس: 02188693009 – 02188693010

مدارس متوسطه دوم راه رشد

آدرس متوسطه دوم دخترانه: شهرک غرب، فاز1، خیابان مهستان، جنب دانشگاه آزاد، پلاک 21

شماره تماس: 9- 021880572105

آدرس متوسطه دوم پسرانه: سعادت آباد، بلوار خوردین، کوچه مسعود، پلاک 4

شماره تماس: 02188088099 – 02188088101

سرویس مدرسه راه رشد

این مدرسه هم مانند بسیاری از مدارس برتر تهران، برای دانش‌آموزان سرویس رفت‌وآمد در نظر گرفته است. شما می‌توانید هنگام ثبت‌نام فرزندتان در مدرسه راه رشد برای استفاده از سرویس تردد هم ثبت‌نام کنید. هزینه سرویس مدرسه بین 2.000.000 تا 7.000.000 تومان است که مبلغ دقیق آن به مسافت خانه تا مدرسه بستگی دارد. هرچه خانه شما از مدارس راه رشد دورتر باشد، هزینه مربوط به سرویس رفت‌وآمد هم بیشتر خواهد شد. این هزینه هنگام ثبت‌نام از شما دریافت می‌شود.

مدارس هم‌تراز با راه رشد

راه رشد از مدارس بسیار خوب و معتبر پایتخت است که سالانه دانش‌آموزان زیادی متقاضی تحصیل در آن هستند؛ اما ظرفیت محدود مدرسه پاسخگوی همه دانش‌آموزان نیست. بنابراین در صورتی که فرزندتان نتوانست در این مدرسه پذیرفته شود، می‌تواند شانس خود را در مدارس هم‌تراز راه رشد امتحان کند. مدارس هم‌تراز راه رشد در هر مقطع تحصیلی عبارت هستند از:

مدارس هم‌تراز دوره دبستان پسرانه: برهان، معلم شماره 2، دکتر هشترودی، امام‌صادق، مهر هشتم، علامه طباطبایی 1 و نیما یوشیج

مدارس هم‌تراز دوره دبستان دخترانه: ربانی، واله 1، سوده، ابوعلی سینا، سلام منان، سعادت‌آباد، برهان، فرزانگان 5 و شهید آوینی 1

مدارس هم‌تراز دوره متوسطه اول دخترانه: معلم، امام‌صادق، مهربان، مهرورز، گلبانگ، آفرینش، رهنما، سعادت‌آباد، مشکوه و سوده

مدارس هم‌تراز دوره متوسطه اول پسرانه: مدرسه مهر هشتم، علامه شعرانی، آینده‌سازان، مفید 2، عماد، کیهان، شهید لالی، دکتر معین و 9 دی

مدارس هم‌تراز دوره متوسطه دوم دخترانه: پیام جاوید، ماهور، ربانی، سعادت، آینده‌ساز، روشنگر، امام‌صادق، مهرگان، سوده و مدبران

مدارس هم‌تراز دوره متوسطه دوم پسرانه: پیام جاوید

مجتمع آموزشی راه رشد؛ پلی به سوی موفقیت‌

مدارس راه رشد از زمان تاسیس تاکنون با سرعت زیاد گسترش پیدا کرده و به شهرت رسیده‌اند. این موضوع نشان می‌دهد کیفیت بالای آموزش و امکانات رفاهی بسیار خوب این مدرسه برای خانواده‌ها رضایت‌بخش بوده و والدین اعتماد زیادی به مسئولان و دبیران این مدرسه دارند. بنابراین می‌توان گفت مدارس راه رشد امتحان خود را پس داده‌اند و به واقع یکی از بهترین مدارس تهران هستند.

اگر شما هم معتقد هستید مدرسه راه رشد مجتمعی کارآمد و حرفه‌ای برای موفقیت تحصیلی، رشد و توسعه فردی، آموزش و پرورش فرزند شماست، بهتر است فرزندتان را برای آزمون ورودی مدارس راه رشد آماده کنید. پیشنهاد می‌کنیم برای این هدف با دبیران تدریس خصوصی ریاضی کاراتدریس تماس بگیرید و تا این تیم حرفه‌ای به فرزندتان برای درک عمیق مفاهیم ریاضی و آمادگی آزمون ورودی راه رشد کمک کنند.

مجتمع آموزشی راه رشد؛ پلی به سوی موفقیت

این افتخار ماسـت که پاسخگـوی شـما باشـیم و به سوالات و مسائل شما پاسخ دهیم.

سوالات متداول و مرتبط با این مدرسه

برخی از پرسش ها و پاسخ های کاربران

سوال شما چیست؟

شرایط ورود به مدرسه راه رشد چگونه است؟

دانش‌آموزان دوره پیش دبستانی و دبستان راه رشد آزمون ورودی ندارند و تنها با مصاحبه حضوری می‌توانند برای تحصیل در این مدرسه ثبت‌نام کنند. دانش‌آموزان در آزمون ورودی شرکت خواهند کرد. اگر در آزمون ورودی امتیاز کافی کسب کرده باشند، به مصاحبه حضوری در مدرسه راه رشد دعوت خواهند شد. پس از مصاحبه حضوری و سنجش مهارت‌های اجتماعی، کار تیمی و عملی جدی از دیگر مواردی است که پیش از تایید نهایی مدرسه، بررسی خواهد شد.

امکانات و خدمات مدرسه راه رشد چیست؟

دپارتمان‌های تخصصی رياضی، فيزيک، شيمی، زيست، ادبيات، هنر و کامپيوتر مدارس راه رشد به طور جدی و حرفه‌ای برنامه درسی، آموزش‌های تئوری، عملی، نمونه سوالات و آزمون‌های مناسبی برای دانش‌آموزان فراهم می‌کنند. آزمایشگاه‌های تخصصی شیمی، فیزیک، زیست و... با امکانات و تجهیزات پیشرفته و سایت کامپیوتری مجهز هم از دیگر امکانات این مدرسه است.

آدرس مدرسه راه رشد کجاست؟

آدرس متوسطه دوم دخترانه: شهرک غرب، فاز1، خیابان مهستان، جنب دانشگاه آزاد، پلاک 21 شماره تماس: 9- 021880572105 آدرس متوسطه دوم پسرانه: سعادت آباد، بلوار خوردین، کوچه مسعود، پلاک 4 شماره تماس: 02188088099 - 02188088101

مدارس هم‌تراز مدرسه راه رشد کدام‌ها هستند؟

مدارس هم‌تراز دوره دبستان پسرانه: برهان، معلم شماره 2، دکتر هشترودی، امام‌صادق، مهر هشتم، علامه طباطبایی 1 و نیما یوشیج مدارس هم‌تراز دوره دبستان دخترانه: ربانی، واله 1، سوده، ابوعلی سینا، سلام منان، سعادت‌آباد، برهان، فرزانگان 5 و شهید آوینی 1 مدارس هم‌تراز دوره متوسطه اول دخترانه: معلم، امام‌صادق، مهربان، مهرورز، گلبانگ، آفرینش، رهنما، سعادت‌آباد، مشکوه و سوده مدارس هم‌تراز دوره متوسطه اول پسرانه: مدرسه مهر هشتم، علامه شعرانی، آینده‌سازان، مفید 2، عماد، کیهان، شهید لالی، دکتر معین و 9 دی مدارس هم‌تراز دوره متوسطه دوم دخترانه: پیام جاوید، ماهور، ربانی، سعادت، آینده‌ساز، روشنگر، امام‌صادق، مهرگان، سوده و مدبران مدارس هم‌تراز دوره متوسطه دوم پسرانه: پیام جاوید