بدون‌شک پایه اول ابتدایی از مهم‌ترین و حساس‌ترین مقاطع تحصیلی است؛ چراکه آموزش مفاهیم اصولی ریاضیات به دانش‌آموزان در این سال پی‌ریزی خواهد شد. بنابراین طبیعی است که شما والدین عزیز از همان سال اول تحصیل روی آموزش‌ و یادگیری فرزندتان، به‌ویژه در درس ریاضی جدیت داشته باشید. اگر دنبال مدرس خصوصی ریاضی اول دبستان در تهران هستید، پیش از انتخاب هر معلمی، باید نکاتی را درنظر داشته باشید. نکاتی که ما در کاراتدریس به‌خوبی آن‌ها را پیاده‌سازی کرده و در اجرای آن‌ها توانمند هستیم.

تدریس و نظارت مستمر بر پیشرفت ریاضیات

بهترین معلم ریاضی فردی است که درطول آموزش مفهومی مباحث ریاضی اول ابتدایی، به‌طور مستمر رشد و پیشرفت سطح علمی فرزند شما را بررسی کند و بتواند در هر جلسه پیشرفت او را بسنجد. همچنین دبیر خصوصی ریاضی باید از سطح علمی و شیوه تدریس ریاضی مدارس مختلف تهران آگاه باشد تا به تناسب سطح علمی مدرسه، فرزندتان را در یادگیری عمیق دروس ریاضی اول دبستان مانند شمارش اعداد، آموزش مفهوی جمع و تفریق، درک مفاهیم پایه‌ای ریاضیات و… جلو ببرد. در این حالت فرزندتان برای آزمون‌های مختلف مدرسه، مانند آزمون نهایی، آزمون‌های ماهانه یا هفتگی و… آمادگی کافی خواهد داشت و پیش از حضور در آزمون‌ها با نوع و شیوه سوالات آشناست.

دبیران مجموعه کاراتدریس که تحت نظارت مستقیم مهندس پژمان ابراهیمی فعالیت می‌کنند، ضمن بررسی همیشگی رشد دانش ریاضی اول ابتدایی فرزند شما، با نحوه آموزش ریاضی در مدارس برتر تهران آشنا بوده و بهترین برنامه آموزشی را براساس جدیدترین سیستم‌های آموزشی برای دانش‌آموزان فراهم می‌کنند.

ایجاد اعتماد به نفس و علاقه به ریاضی با آموزش جذاب

ریاضیات از حساس‌ترین درس‌هاست که اگر توسط افراد نامناسب تدریس شود، می‌تواند روی علاقه فرزندتان به این درس تاثیر منفی بگذارد. بنابراین یک دبیر خصوصی ریاضی باید بتواند با ارائه آموزش جذاب و بیانی ساده یا حتی کودکانه، کودک شما را به دروس ریاضی علاقه‌مند کند.

دبیران کاراتدریس تحت آموزش مهندس پژمان ابراهیمی یاد گرفته‌اند که چگونه ریاضی را با شیوه‌ای جذاب به کودکان آموزش دهند و با تشویق دانش‌آموزان خردسال، اعتمادبه‌نفس آن‌ها را در یادگیری و حل تمرینات ریاضی بالا ببرند. در نتیجه کودک شما از همان سال‌های ابتدایی تحصیل به ریاضی علاقه‌مند شده و با پایه‌ای قوی به سال‌های بالاتر خواهند رفت. از طرفی باتوجه به اینکه ریاضی یک درس پیوسته است، هرچه در سال‌های ابتدایی پایه دانش‌آموزان قوی‌تر باشد، در سال‌های بعدی یادگیری ریاضی برایش آسان‌تر خواهد شد.

شناسایی و رفع نقاط ضعف دانش‌آموز در ریاضی

کنار آموزش مفاهیم ریاضی، معلم خصوصی باید نقاط ضعف فرزندتان در یادگیری ریاضیات اول دبستان را شناسایی و به موازات آموزش دروس ریاضی، اشکالات او را برطرف کند. به‌این‌ترتیب فرزند شما علاوه‌بر یادگیری اصولی و مفهومی دروس پیش‌رو، مشکلات درسی مباحث قبلی را هم به‌خوبی درک کرده و مشکلاتش در درک مفاهیم ریاضی برطرف خواهد شد. این موضوع باعث می‌شود فرزندتان بتواند ریاضیات اول ابتدایی را با پایه‌ای قوی پشت‌سر بگذرد.

دبیران خصوصی ریاضی کاراتدریس که تدریس به دانش‌آموزان را با پیگیری مستمر مهندس پژمان ابراهیمی پیش می‌برند، در طول تدریس ریاضی به دانش‌آموز، با حل سوالات مختلف نقاط ضعف او را شناسایی کرده و با آموزش مفهومی و تخصصی، اشکالات درسی او را برطرف می‌کنند.

حل تمرین سوالات متنوع و امتحانی

از دیگر معیارهایی که برای انتخاب معلم خصوصی ریاضی اول ابتدایی باید به آن توجه کنید، توانایی معلم در حل تمرین سوالات مختلف است. بهترین معلم ریاضی فردی است که بتواند طیف گسترده‌ای از سوالات ریاضی از مفاهیم اولیه تا پیشرفته را با فرزند شما کار کند. این موضوع تسلط فرزندتان به مباحث ریاضی را بیشتر می‌کند. درنتیجه پس از پایان دوره تدریس خصوصی ریاضی، فرزند شما از پس حل سوالات ریاضی مختلف برخواهد آمد.

مهندس پژمان ابراهیمی در کاراتدریس بانک سوالات جامعی از سوالات مقدماتی تا پیشرفته و تیزهوشان را جمع‌آوری کرده است. به‌همین دلیل دبیران کاراتدریس وسیع‌ترین طیف سوالات ریاضی را برای تمرین با دانش‌آموزان در اختیار دارند و می‌توانند با حل سوالات مختلف مفاهیم ریاضیات اول دبستان را به‌طور عمیق به دانش‌آموز بیاموزند.

بررسی متدهای آموزشی کلیه مدارس برتر تهران

از مهم‌ترین ویژگی‌های یک معلم خصوصی ریاضی خوب در تهران، آشنایی با متدهای آموزشی مدارس برتر پایتخت است؛ چراکه تنها با بررسی مداوم شیوه‌های آموزشی این مدارس، می‌توان درک درستی از نحوه تدریس و برگزاری آزمون‌های مختلف آن‌ها داشت. بنابراین یک دبیر حرفه‌ای برای تدریس خصوصی ریاضی با بررسی و رصد دائم نحوه عملکرد مدارس برتر، به تناسب مدرسه موردنظر شما بهترین تدریس را برای فرزندتان انتخاب خواهد کرد.

تیم معلمان کاراتدریس به‌طور منظم با مهندس پژمان ابراهیمی جلسه داشته و تغییرات متدهای آموزشی مدارس برتر تهران را بررسی می‌کنند. بنابراین شیوه آموزش خود را به تناسب آن به‌روز نگه خواهند داشت.

برخورد مناسب با دانش‌آموزان دچار اختلال در یادگیری

تدریس حرفه‌ای و خصوصی ریاضی، فقط تسلط بر نحوه آموزش نیست. دبیر خصوصی ریاضیات اول دبستان باید باتوجه به سن کودک شما، میزان حواس‌پرتی و عدم تمرکز او، وجود شرایط خاص مانند بیش‌فعالی و اختلال در یادگیری، بی‌قراری و… بهترین برخورد را با او داشته باشد. به‌طوری‌که فرزندتان نه‌تنها از ریاضیات دلسرد نشود، بلکه با وجود همه شرایط گفته شده، بازدهی مناسبی داشته، بتواند به‌خوبی مباحث ریاضی را یاد بگیرد و نسبت به حل تمرینات اشتیاق داشته باشد.

تیم کاراتدریس تحت آموزش مهندس پژمان ابراهیمی چگونگی رفتار با این دانش‌آموزان و شیوه مناسب تدریس به آن‌ها را آموزش دیده‌اند. به‌همین دلیل درصورت نیاز، به آموزش و کار با این گروه از دانش‌آموزان تسلط دارند و می‌توانند با آموزش شیرین ریاضی کودکان را به مباحث ریاضی علاقه‌مند کنند.

مشاوره برای انتخاب مناسب‌ترین مدرسه

همانطورکه پیش‌تر گفتیم، آشنایی با مدارس برتر تهران از مهم‌ترین ویژگی‌های یک معلم خصوصی ریاضی است؛ چراکه بدون شناخت این مدارس، امکان ارائه برنامه صحیح آموزشی برای دانش‌آموزان ممکن نیست. این شناخت باعث می‌شود مدرس خصوصی ریاضی بتواند به‌عنوان یک مشاور در انتخاب بهترین مدرسه مناسب فرزندتان به شما کمک کند.

مهندس پژمان ابراهیمی طی سال‌ها تجربه و آشنایی با مدارس برتر تهران، بهترین مشاور برای انتخاب مدرسه مناسب فرزند شماست. آگاهی از شرایط و سبک زندگی شما مانند فرهنگ، اولویت‌های آموزشی یا رفاهی و ارزش‌ها کنار شناخت مدارس برتر این امکان را به این دبیر باتجربه داده که با بررسی شرایط موجود، بهترین گزینه را به شما معرفی کند.

امکان حضور دبیر خصوصی در محیط خانه

کودکان و دانش‌آموزان دوره ابتدایی در محیط خانه احساس امنیت بیشتری کرده و به‌دلیل آشنایی با محیط کمتر دچار حواسپرتی حین آموزش ریاضی ابتدایی می‌شوند. به‌همین دلیل دبیر خصوصی ریاضی باید بتواند در محیط خانه حضور داشته و در فضایی که برای کودک آشناست، تدریس را پیش ببرد. به‌این‌ترتیب دانش‌آموز اول ابتدایی فارغ از استرس یا بار روانی می‌تواند با ذهنی باز مباحث ریاضی را بیاموزد.

دبیران تیم کاراتدریس با مدیریت مهندس پژمان ابراهیمی در خانه دانش‌آموز حضور داشته و آموزش خصوصی ریاضی اول دبستان را در بالاترین سطح یادگیری به کودکان دوره ابتدایی آموزش می‌دهند.

انتخاب دبیر خصوصی مناسب با شخصیت دانش‌آموز

انتخاب یک دبیر خصوصی ریاضی، تنها به میزان تجربه و تخصص معلم وابسته نیست؛ بلکه به نوع تدریس، نوع بیان، سن و جنسیت معلم و حتی ویژگی‌های شخصیتی دانش‌آموز هم بستگی دارد. بنابراین شما والدین گرامی باید پیش از انتخاب دبیر خصوصی ریاضی برای فرزندتان به موارد دیگری جز تجربه تدریس معلم هم توجه کنید. کاراتدریس مجموعه‌ای با اساتید بسیار زیاد نیست که هر دانش‌آموز را به‌صورت تصادفی به یک دبیر معرفی کند، بلکه یک تیم کوچک اما فوق حرفه‌ای است که مهندس پژمان ابراهیمی طی سال‌ها تجربه و همکاری با دبیران مختلف آن را تشکیل داده است.

پژمان ابراهیمی پس از صحبت با والدین، بررسی و سنجش شرایط خانواده، جنسیت و سطح علمی دانش‌آموز، هدف از آموزش، روحیات، ویژگی‌های اخلاقی و شخصیتی و… از بین دبیران حاضر در تیم کاراتدریس، مناسب‌ترین گزینه را به والدین معرفی خواهد کرد. فردی که بتواند ارتباط سازنده و عمیقی با دانش‌آموز برقرار کرده و در قالب روابط صمیمانه با دانش‌آموز، مفاهیم ریاضی اول دبستان را به‌صورت اصولی، با آموزش‌های مفهومی و پایه‌ای به او آموزش دهد.

نظارت دائم بر نحوه عملکرد دبیران

انتخاب یک دبیر خصوصی ریاضی اول دبستان از بین دبیران حاضر در موسسات آموزشی مختلف، باعث می‌شود فرد خاصی بر نحوه عملکرد این دبیران نظارت کافی نداشته باشد؛ چراکه تعداد دبیران فعال در این موسسه‌های آموزش خصوصی بسیار زیاد بوده و عملا امکان نظارت بر کار آن‌ها ممکن نیست. بنابراین درصورتی‌که دیدگاه خاصی نسبت به روش تدریس یا فعالیت این افراد داشته‌ باشید، نمی‌توانید به‌راحتی آن را مطرح کرده و به‌ نتیجه برسید. درنهایت ممکن است پس از صرف هزینه و زمان زیاد، به نتیجه دلخواه در آموزش ریاضی اول دبستان به فرزندتان نرسید. درعوض استفاده از کمک دبیرانی که به‌طور ویژه تحت نظارت فردی باتجربه فعالیت می‌کنند، به شما این فرصت را می‌دهد که از کیفیت عملکرد دبیران اطمینان‌خاطر پیدا کنید و خیالتان از نظارت بر کیفیت کار آن‌ها راحت باشد.

از آنجاکه همه دبیران حاضر در تیم کاراتدریس، تحت نظارت مستقیم مهندس پژمان ابراهیمی فعالیت می‌کنند، در همه مراحل آموزش و تدریس از سمت ایشان مورد سنجش قرار می‌گیرند تا علاوه‌براینکه کیفیت آموزش خصوصی ریاضی در بالاترین سطح باقی بماند، نحوه آموزش هم استانداردهای لازم را داشته باشد.

به‌دلیل حساسیت پژمان ابراهیمی بر میزان فعالیت دانش‌آموز حین تدریس، همه دبیران کاراتدریس درطول آموزش خصوصی ریاضی به‌طور دائم با دانش‌آموز گفتگو کرده و در هر مرحله از آموزش او را کاملا درگیر پرسش‌وپاسخ می‌کنند. درنتیجه در جلسات آموزش ریاضیات، بیش از اینکه دبیران درحال صحبت و ارائه تمرین باشند، دانش‌آموزان به پاسخ‌دهی و حل تمرین خواهند پرداخت.

علاوه‌بر مواردی که گفته شد، کاراتدریس هم با دبیران خانم و هم با دبیران آقا برای تدریس خصوصی ریاضی همکاری می‌کند. بنابراین درصورتی‌که شما والدین عزیز مایل باشید، می‌توانید از آموزش خصوصی ریاضی دبیرانی کمک بگیرید که فرزندتان با آن‌ها احساس راحتی بیشتری دارد.

چگونگی تدریس خصوصی ریاضی اول در کاراتدریس

هرچند کاراتدریس شرایطی برای حضور معلم در خانه و ایجاد امنیت روانی برای دانش‌آموز فراهم کرده، اما ممکن است شما تدریس ریاضی به روش مجازی را بیشتر بپسندید. کاراتدریس برای این موضوع هم راه‌حلی دارد! دبیران خبره و حرفه‌ای، آموزش ریاضی اول را از طریق نرم‌افزارهای مختلفی مانند اسکایپ، اسکای‌روم، واتس‌آپ و… انجام می‌دهند؛ این شما هستید که نوع نرم‌افزار را برای تدریس ریاضی انتخاب می‌کنید.

دبیران کاراتدریس در تدریس خصوصی ریاضی اول چه به‌صورت مجازی، چه به‌صورت حضوری در تلاش هستند تا ضمن ایجاد آرامش و فضایی امن برای دانش‌آموز، او را با صفر تا 100 مباحث درسی آشنا کنند.

هماهنگی برای تدریس خصوصی ریاضی

خوشبختانه در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌توانید هماهنگی‌های لازم را برای تدریس خصوصی ریاضی اول انجام دهید. برای ثبت سفارش تدریس خصوصی، به شماره تماس کاراتدریس پیام دهید؛ این شماره ابتدای همین صفحه مشخص شده است. برقراری تماس صوتی نیز با این شماره امکان‌پذیر خواهد بود؛ البته بهتر است برای کنترل بهتر سفارش‌ها، در برنامه واتس‌آپ پیام بگذارید.

روابط عمومی کاراتدریس پاسخگوی همه سوال‌ها و پرسش‌های شما در زمینه تدریس خصوصی ریاضی خواهد بود. پس از پرداخت هزینه اعلام‌شده، کافی است یکی از دبیران کاراتدریس را برای تدریس ریاضی به فرزندتان انتخاب کنید.

قیمت و هزینه کلاس‌های تدریس خصوصی

گاهی هزینه بالای کلاس‌های خصوصی به‌ویژه برای درس ریاضی آنقدر بالا محاسبه می‌شود که والدین از تدریس خصوصی این درس به فرزندشان صرف‌نظر می‌کنند. قیمت تدریس خصوصی ریاضی اول با تاریخ موردنظر شما برای برگزاری کلاس ارتباطی تنگاتنگ دارد. هرچه زودتر از روز موردنظر برای شروع کلاس تماس بگیرید، هزینه کم‌تری برای رزرو تدریس خصوصی خواهید پرداخت.

درمجموع این نرخ براساسی تنظیم می‌شود که والدین با مشکل کمبود بودجه روبه‌رو نباشند. آنچه در کاراتدریس اهمیت دارد، اطمینان از یادگیری دانش‌آموز و تبدیل سخت‌ترین بخش‌های درس به شیرین‌ترین مباحث است.

 

این افتخار ماسـت که پاسخگـوی شـما باشـیم و به سوالات و مسائل شما پاسخ دهیم.

سوالات متداول و مرتبط با این مقطع تحصیلی

برخی از پرسش ها و پاسخ های کاربران

سوال شما چیست؟

آیا دبیران کاراتدریس امکان حضور در محیط خانه را دارند؟

دبیران تیم کاراتدریس با مدیریت مهندس پژمان ابراهیمی راس ساعت مقرر در خانه، آموزش خصوصی ریاضی را با فرزند شما پیش می‌برند.

نقاط قوت این دبیران در آموزش چیست؟

حل سوالات متنوع و امتحانی، آموزش و پیگیری منظم میزان پیشرفت دانش‌آموز، توانایی مشاوره در انتخاب مدرسه مناسب، توانایی در مواجه با دانش‌آموزان دچار اختلالات یادگیری، شناسایی و رفع نقاط ضعف دانش‌آموز در ریاضی، تدریس جذاب برای افزایش اعتماد به نفس و علاقه به ریاضی، آشنایی با شیوه‌های آموزشی مدارس برتر تهران و... از ویژگی‌های دبیران کاراتدریس است.

آیا بر کیفیت عملکرد این دبیران نظارتی وجود دارد؟

از آنجاکه همه دبیران حاضر در تیم کاراتدریس، زیر نظر مهندس پژمان ابراهیمی فعالیت می‌کنند، در همه مراحل آموزش و تدریس از سمت ایشان مورد سنجش قرار می‌گیرند تا علاوه‌براینکه کیفیت آموزش خصوصی ریاضی در بالاترین سطح باقی بماند، نحوه آموزش هم استانداردهای لازم را داشته باشد.

دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را در رابطه با متن بالا وارد کنید.

  • مینا محمدزاده

    مینا محمدزاده

    ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ ۱۰:۱۴:۰۹

    سلام دوستان🌹 تقریبا میشه گفت همه دانش آموزان کنکوری اوایل اسفند به فکر اردوی مطالعاتی هستن و اینکه دغدغشون یه اردوی مطالعاتی خوب و مفیده چون یکی از بهترین زمان های جمعبندی تعطیلات نوروز هست. بنظر من که خودم یکی از دانش آموزای آموزشگاه فرزانه بیست بودم این آموزشگاه تو این 10 سال اخیر بهترین اردوهای مطالعاتی رو برگزار کرده.