آموزش و پرورش دانش‌آموزان در محیطی مذهبی با مدرسه امام صادق

اگر شما هم از خانواده‌های مذهبی هستید که به اصول دینی اهمیت زیادی می‌دهند، بدون شک ترجیح می‌دهید فرزندتان آموزش و تحصیل خود را در یک محیط آموزشی مذهبی بگذراند؛ اما تعداد مدارس مذهبی تهران بسیار انگشت‌شمار است و پیدا کردن مدرسه‌ای که هم آموزه‌های دینی و هم علمی را در بالاترین سطح فراهم کند، کار آسانی نیست. یکی از مدارسی که توانسته چنین شرایط ایده‌آلی را فراهم کند، مدرسه امام صادق است. این مدرسه از مدارس برتر تهران است که مانند یک مجتمع آموزشی همه مقاطع تحصیلی را پوشش داده و محیط علمی-مذهبی بسیار خوبی برای دانش‌آموزان ایجاد کرده است.

از طرفی کنار هم قرار داشتن همه پایه‌های تحصیلی در مجموعه آموزشی امام صادق باعث شده بسیاری از والدین با خیال راحت فرزندان خود را از همان سال اول ابتدایی تا فارغ‌االتحصیلی به کادر آموزشی باتجربه این مدرسه بسپارند. به‌این‌ترتیب دانش‌آموزان می‌توانند همه مقاطع تحصیلی را در محیط آشنای همین مدرسه کنار دوستان و همکلاسی‌های خود بگذرانند.

اگر شما هم قصد دارید فرزندتان شرایط لازم ورود به مدرسه امام صادق را پیدا کند، توصیه ما این است که برای آمادگی آزمون ورودی مدرسه یا تقویت دروس مختلف فرزندتان از کمک و تدریس خصوصی دبیران مختلف، به‌ویژه دبیر ریاضی کمک بگیرید. دبیران تدریس خصوصی ریاضی کاراتدریس از آمادگی آزمون ورودی تا فارغ‌التحصیلی در مدرسه امام صادق همراه فرزندتان هستند. برای آشنایی با سطح علمی و امکانات این مدرسه با کاراتدریس همراه باشید.

تدریس خصوصی ویژه قبولی آزمون ورودی مدرسه امام صادق

معرفی مدرسه امام صادق

امام صادق یکی از مدارس برتر تهران است که با فراهم کردن یک محیط مذهبی و دینی برای دانش‌آموزان، مدرسه‌ای اسلامی ایجاد کرده است. این مدرسه بین بسیاری از خانواده‌های مذهبی تهران محبوبیت زیادی دارد. موسس این مدرسه آقای مهدوی کنی است که سعی کرده فضای مدرسه را مانند دانشگاه امام صادق مذهبی کند. به همین خاطر می‌توان گفت مدرسه امام صادق روی اصول خاصی اداره می‌شود و نظم بسیار زیادی دارد. این مدرسه همچنین سطح علمی بالا، قبولی‌های زیاد و فرهنگ خاص خودش را دارد. برای حضور در این مدرسه دانش‌آموزان باید در آزمون ورودی و مصاحبه حضوری آن شرکت کنند و درصورتی‌که خانواده دانش‌آموزان مذهبی نباشند، امکان تایید و قبولی آن‌ها در این مدرسه وجود نخواهد داشت.

مجتمع آموزشی امام صادق همه مقاطع تحصیلی را هم برای دختران و هم برای پسران دایر کرده و امکانات آموزشی، ورزشی و رفاهی متنوعی برای دانش‌آموزان در نظرگرفته که کنار مشاوران تحصیلی حرفه‌ای فضایی عالی از نظر محیطی و روانی برای هر دانش‌آموزی محسوب می‌شود. البته طبق گفته بعضی از دانش‌آموزان در مجموع امکانات شعبه پسران و توجهی که به شعب پسرانه این مدرسه می‌شود، بسیار بیشتر از واحدهای دخترانه است.

جالب است بدانید خیلی از افراد کادر فنی، اجرایی و آموزشی این مدرسه از فارغ‌التحصیلان همین مدرسه هستند و به خوبی با فضای آموزشی و دغدغه‌های دانش‌آموزان آشنایی دارند. از سیستم علمی و آموزشی هم باید گفت این مدرسه دپارتمان‌های مختلفی دارد که به خوبی روی آموزش دانش‌آموزان تسلط و نظارت دارند. برای مثال دپارتمان ریاضی مدرسه امام صادق برای هریک از پایه‌های درسی سوالات ریاضی طراحی می‌کند و در بازه‌های زمانی مرتب سطح علمی دانش‌آموزان و دبیران را بررسی می‌کنند.

از نکات مثبت این مدرسه می‌توان به تعامل و شفافیت بالای آن‌ها با والدین اشاره کرد. برخلاف بعضی مدارس که سعی می‌کنند اتفاقات و مسائل پیش آمده در مدرسه را به خانواده‌ها اطلاع ندهند، مسئولان مدرسه امام صادق هر موضوع و مساله‌ای را با خانواده‌ها درمیان گذاشته و اعتقاد دارند برای حل هر مشکل هم خانواده‌ها و هم کادر آموزشی و اجرایی مدرسه باید اقدامات لازم را انجام دهند.

این مدرسه روی برگزاری مراسم‌های مذهبی، عزاداری‌ها، اعیاد، نماز، تفسیر و انس با قرآن و… حساسیت بالایی دارد و چنین برنامه‌هایی را با دقت و شکوه بالایی اجرا می‌کند. این مساله باعث شده از نظر بسیاری از دانش‌آموزان یا والدین فضای مدرسه بیش از حد مذهبی و گاهی خشک باشد؛ اما در صورتی که دانش‌آموزی با این موارد مشکل نداشته باشد، بی‌شک می‌تواند بازدهی بسیار خوبی در این مدرسه داشته باشد.

سطح علمی مدرسه امام صادق

اگر قبولی‌های کنکور والمپیاد را معیاری برای سطح علمی مدارس در نظر بگیریم، طبق آمار موجود تعداد قبولی‌های کنکور، جشنواره خوارزمی، المپیاد و مسابقات علمی کشوری یا جهانی این مدرسه در هر سال بسیار چشمگیر و قابل‌توجه است. این موضوع باعث شده مدرسه امام صادق یکی از مدارس برتر تهران محسوب شده و از نظر سطح علمی شرایط خوبی داشته باشد.

البته سطح علمی بالای این مدرسه به‌لطف دبیران مجرب و حرفه‌ای و استفاده از امکانات آموزشی مختلف بوده است.

شرایط ورود به مدرسه امام صادق

با توجه به اینکه مدرسه امام صادق یکی از مدارس معروف و معتبر تهران است، طبیعی است که افراد زیادی متقاضی ثبت‌نام و تحصیل در آن باشند. به همین دلیل مسئولان امام صادق هر سال برای ثبت‌نام دانش‌آموزان آزمون ورودی و مصاحبه حضوری برگزار می‌کنند.

بازه زمانی ثبت‌نام در این مدرسه از نیمه بهمن تا نیمه اردیبهشت است. اگر قصد دارید فرزندتان را در فرایند پیش‌ثبت‌نام مدرسه امام صادق شرکت دهید، در این بازه به سایت مدرسه مراجعه و پرسشنامه مربوطه را تکمیل کنید.

آمار قبولی‌های المپیاد، مسابقات و کنکور سراسری

تعدادی از پذیرفته شدگان کنکور سراسری سال 97

نام و نام خانوادگی

رشته

رتبه

امیرحسین عبدالملکی

ریاضی

109

رضا هاشمیان

تجربی

113

علی قیومی

ریاضی

143

علی بیک وردی

ریاضی

225

مرتضی نوروزی

ریاضی

323

محمدحسین رحیمی لنجی

تجربی

609

مصطفی نوده

تجربی

704

امیرحسین میرزایی

تجربی

1413

علی آقاسی

ریاضی

1100

مهدی نوروزی

تجربی

1578

مدرسه امام صادق همچنین در المپیاد سال پیش با 5 نفر ریاضی، 1 نفر فیزیک، 2 نفر زیست، 8 نفر شیمی و 1 نفر سلول بنیادی موفقیت بزرگی را رقم زد.

سایر آزمون‌های مدرسه امام صادق در طول سال

دانش‌آموزان مدرسه امام صادق هر دو هفته یک بار برای بخش مشخصی از دروسشان آزمون جامع دارند. این آزمون‌ها برای ارزیابی سطح علمی دانش‌آموزان بوده و باعث می‌شود هر فردی نسبت به شرایط درسی خود آگاهی بیشتری داشته باشد.

برنامه درسی مدرسه امام صادق در تابستان

برنامه‌های تابستانی مدرسه امام صادق تقریبا از اول تیرماه شروع می‌شود و حدود یک ماه تا شش هفته طول خواهد کشید. در این دوره تابستانی هریک از مقاطع تحصیلی برنامه آموزشی خاص خود را خواهند داشت؛ اما تنها مقاطع متوسطه دوم به ویژه پایه یازدهم و دوازدهم برنامه درسی جدی و اردوهای مطالعاتی ویژه کنکور دارند که در آن به رفع اشکال، تست و مدیریت زمان، مطالعه و اجرای آزمون می‌پردازند.

دانش‌آموزان دوره ابتدایی تابستان را با برنامه‌هایی مانند ایفلوت، اوریگامی، حجم سازی کاغذی، جنب و جوش، روباتیک، الکترونیک، ریاضیات شاد، عکسینه (فتوشاپ)، قصه‌های قرآنی، تقویت فن بیان، باغداری، کلاس‌های ورزشی ساده مانند شنا، ورزش رزمی و اردوهای متنوع… می‌گذرانند.

همچنین دانش‌آموزان دوره متوسطه اول برنامه‌های تابستانی گوناگونی دارند. دختران امام صادق در تابستان کلاس‌های هنری با هدف آموزش طراحی، کاریکاتور، ساخت جعبه کادو، ساخت زیورآلات، آشپزی، کار با خمیر پلیمر، نقاشی روی سنگ و چوب و نیز کاشی‌کاری را تجربه می‌کنند.؛ البته دانش‌آموزان با توجه به علاقه و استعداد خود یکی از کلاس‌ها را انتخاب کرده و در آن به یادگیری هنری خاص می‌پردازند.

کنار همه برنامه‌های تفریحی کلاس‌های سواد رسانه با هدف بررسی پیام‌های آشکار و پنهان رسانه و نیز کلاس فلسفه برای نوجوانان با هدف ارائه غیر مستقیم پیام‌های اخلاقی و مذهبی به دانش‌آموزان از طریق پخش فیلم و تصاویر مختلف برگزار می‌شود.

از دیگر برنامه‌های تابستانی مقاطع متوسطه می‌توان به کلاس کامپیوتر با هدف آموزش فتوشاپ و کلاسی با عنوان خوشمزه که هدف از تشکیل آن آشنایی با شعرا، مشاعره، روان‌نویسی و روانخوانی است، اشاره کرد.

علاوه‌براین کلاس‌های قرآنی نیز با عناوین عاشقانه و روان‌خوانی برگزار می‌شود. «عاشقانه» کلاسی در رابطه با «تدبر در قرآن کریم» که با هدف شناخت فلسفه نماز با محوریت سوره ماعون است..

و در این میان روزهای چهارشنبه حضور در استخر و اردو در نظر گرفته شده که اردوهای زیارتی-تفریحی شهرری، اردوی تفریحی دماوند ویژه دانش‌آموزان فعال قرآن و نماز و… از جمله این اردوهاست.

فوق‌برنامه‌ها در مدرسه امام صادق

این مدرسه برای هریک از مقاطع تحصیلی برنامه‌های غیردرسی متنوعی در نظر گرفته است تا بتواند مهارت‌های مختلف دانش‌آموزان را شکوفا کند.

دانش‌آموزان دوره ابتدایی امام صادق بیش از سایر پایه‌های تحصیلی مناسبت‌های مختلف را جشن می‌گیرند و برنامه‌های مختلفی برای همراهی کودک و پدر یا کودک و مادر از سوی مدرسه برگزار می‌شود تا دانش‌آموزان وقت بیشتری را کنار والدین بگذرانند. کلاس‌های کنکور، کلاس‌های تقویتی، کلاس‌های هنری و کامپیوتری و دینی از جمله فوق‌برنامه‌های این مدرسه است.

یکی از جالب‌ترین برنامه‌های غیردرسی مدرسه این است که انجمن‌های مختلفی در مدرسه وجود دارد. هر دانش‌آموز از ابتدای سال به دلخواه یک مهارت از انجمن‌ها را انتخاب می‌کند و تا پایان سال در همان مهارت آموزش‌های مختلفی را خواهد آموخت. همچنین برنامه اردوهای مطالعاتی تابستان و نوروز، کلاس‌های کنکور، تست‌زنی و رفع اشکال و آزمون‌های آزمایشی بخش قابل توجهی از فوق‌برنامه‌های دانش‌آموزان پایه دوازدهم را تشکیل می‌دهد.

وضعیت اردوهای تفریحی در امام صادق

اردوهای این مدرسه به دو دسته اردوهای درون شهری و برون شهری تقسیم می‌شود. اغلب اوقات اردوهای خارج شهر و سفر به استان‌های دیگر، فقط برای دانش‌آموزان دوره متوسطه است. البته اغلب اردوها و سفرهای چند روزه هم طبیعت‌گردی یا زیارتی هستند. دانش‌آموزان دوره ابتدایی به اردوهای علمی مانند موزه‌ها برده می‌شوند.

در مدرسه امام صادق چه خبر است؟

امام صادق از نگاه دانش‌آموزان

هرچند بسیاری از دانش‌آموزان دوره ابتدایی از کیفیت آموزش، رفتار صمیمی و شرایط محیطی رضایت دارند؛ اما به نظر می‌آید مسئولان این مدرسه به محیط آموزشی مقاطع پسرانه اهمیت بیشتری می‌دهند. به عبارت دیگر امکانات رفاهی و آموزشی مدارس پسرانه بسیار بهتر و بیشتر از مدارس دخترانه امام صادق است. همچنین بعضی دیگر از دانش‌آموزان از کم بودن برنامه‌های مفرح و تفریحی مدرسه گله‌مند هستند.

درباره دوره متوسطه اول رضایت دانش‌آموزان بیشتر است. آن‌ها معتقد هستند شهریه پرداختی با امکانات مدرسه هم‌خوانی داشته و کاملا منصفانه است. سفرهای برون‌شهری و اردوها، نظم، رفتار صمیمی دبیران و کادر اجرایی، آموزه‌های اخلاقی و محیط شاد از نقاط قوت مدرسه است که بسیاری از دانش‌آموزان دوره متوسطه اول به آن اشاره کرده‌اند. در مقابل دانش‌آموزانی هم بوده‌اند که اعتقاد دارند در این مدرسه آنطور که شایسته دانش‌آموزان است، با آن‌ها رفتار نمی‌شود و سختگیری‌های بیش از حد مدرسه باعث شده دانش‌آموزان از درس و مدرسه دلزده شوند.

اغلب دانش‌آموزان دوره متوسطه دوم مدرسه امام صادق ازکیفیت آموزش دبیران، برنامه‌های مطالعاتی درسی، اردوهای تابستان و نوروز، رفتار صمیمی کادر مدرسه، سطح علمی بالا، نظم و انضباط، شهریه مقرون به صرفه، نظافت و بهداشت، نماز و اجرای احکام، دبیران حرفه‌ای و مجرب و پیگیری جدی انتقادات دانش‌آموزان و والدین رضایت‌خاطر دارند و معتقد هستند با حضور در این مدرسه هم از نظر اخلاقی به افراد بهتری تبدیل شده‌اند و هم رتبه‌های درخشانی در کنکور کسب کرده‌اند. مشاوران حرفه‌ای مدرسه از دیگر نقاط قوتی هستند که دانش‌آموزان به آن اشاره کرده‌ و گفته‌اند نکات کنکوری، مدیریت زمان، مدیریت استرس و… از بهترین همراهی‌های مشاوران برای دانش‌آموزان بود. بعضی از دانش‌آموزان هم گفته‌اند مدرسه امام صادق در نماز و اجرای احکام سختگیر بوده و به دانش‌آموزان فشار می‌آورد که چندان رضایت‌بخش نیست. همچنین عدم وجود فضای علمی پویا، شهریه بالا، سختگیری‌های پرورشی و اردوها و برنامه‌های تفریحی کم از دیگر انتقاداتی هستند که برخی دانش‌آموزان به این مدرسه وارد کرده‌اند.

امام صادق از نگاه والدین

اغلب والدین از فضای مذهبی ملایم، محیط شاد و برنامه‌های آموزشی مدرسه امام صادق برای دوره ابتدایی رضایت خاطر دارند. آموزش به دانش‌آموزان بر اساس شیوه‌های مدرن و روانشناسی، کنار آموزش مفاهیم دینی و مذهبی از دیگر نقاط قوت مدرسه برای والدین بوده است. ضمن اینکه مدرسه امام صادق برای والدین هم کلاس‌های تربیتی و فرزندپروری برگزار می‌کند که والدین از حضور در این کلاس و جلسات احساس خوبی داشته و کلاس‌ها را مفید دانسته‌اند.

درباره دوره متوسطه این مدرسه هم شرایط مشابهی وجود دارد. برنامه آموزشی دقیق، دبیران مجرب، آموزه‌های اخلاقی مناسب و… از مواردی هستند که والدین را خشنود کرده‌اند. با این حال بعضی والدین گفته‌اند شهریه این مدرسه بسیار زیاد است و نسبت به خدماتی که به دانش‌آموزان ارائه کرده، از شهریه آن گله دارند.

امکانات رفاهی امام صادق

این مدرسه علاوه‌بر داشتن دبیران مجرب، کیفیت آموزشی بسیار بالا و محیط آموزشی پویا امکانات رفاهی مختلفی ازجمله نمازخانه وسیع، اتاق مشاوره با حضور مشاوران حرفه‌ای، سالن آمفی تئاتر و کتابخانه مجهز با چندین جلد کتاب دارد. آزمایشگاه‌های مجهز مدرسه بسیار فعال است و بسیاری از مباحث درسی به صورت عملی در آزمایشگاه اجرا می‌شود. علاوه‌براین سایت کامپیوتری مدرسه با سیستم‌های پیشرفته فضای خوبی دارد که دانش‌آموزان در آن به صورت تخصصی نرم‌افزارهای مختلفی را یاد می‌گیرند.

مجموعه آموزشی و مدرسه امام صادق همچنین یک مجموعه ورزشی اختصاصی به نام مجموعه ورزشی شهید مدافع حرم محمدرضا دهقان امیری دارد. این باشگاه که وابسته به مجتمع آموزشی امام صادق است، امکانات مختلفی مانند استخر، سونای بخار، سونای خشک، جکوزی و سالن رزمی برای کیک بوکس، کاراته، جودو و تی‌آرایکس و سالن چند منظوره برای فوتسال، والیبال، بسکتبال و هندسال دارد. کلاس‌های ورزش و تربیت بدنی دانش‌آموزان مقاطع پسرانه از پیش دبستان تا پیش دانشگاهی با حضور مربیان ورزشی در این مجموعه برگزار می‌شود.

شهریه مدرسه امام صادق

همه شعب مدرسه امام صادق شهریه‌ای در حدود شهریه مدارس مشابه دارند. برای مثال در سال تحصیلی 96-97 پایه پیش‌دبستانی حدود 3.300.000 و ابتدایی 4.200.000 تومان شهریه دارند. همچنین در همین سال تحصیلی شهریه دوره متوسطه دوم 8.200.000 و پیش‌دانشگاهی در حدود 10.200.000 تومان اعلام شده است. طبیعی است که شهریه مدرسه امام صادق در سال تحصیلی پیش رو بسیار بیشتر از این مبالغ خواهد بود.

به نظر می‌رسد مسئولان مدرسه با پرداخت اقساطی شهریه هم مشکلی ندارند. اگر خانواده‌ها برای هزینه شهریه مشکلی داشته باشند، می‌توانند از پرداخت اقساطی استفاده کنند.

آدرس و شعب امام صادق

مجتمع آموزشی امام صادق شعبه پسرانه به صورت یک واحد مرکزی و یکتا فعالیت می‌کند و همه مقاطع تحصیلی آن کنار هم قرار دارند. این مرکز دو ساختمان کنار هم دارد که پایه‌های تحصیلی مختلف را در آن‌ها جای داده است. شعب دخترانه این مدرسه هم تا حدی متمرکز هستند. در ادامه آدرس و شماره تماس هریک از مقاطع تحصیلی دخترانه و پسرانه را به صورت جداگانه آورده‌ایم.

– آدرس مجتمع آموزشی پسرانه امام صادق: شهرک غرب، بلوار دریا، روبه‌روی پارک دلاوران، نبش خیابان موج، پلاک ۹۸

شماره تماس: 02188580675 – 02188590551

– آدرس دبستان پسرانه امام صادق: شهرک قدس (شهرک غرب) بلوار دریا، روبه‌روی پارک دلاوران پلاک ۱۰۰تهران، شهرک قدس (شهرک غرب) بلوار دریا، روبه‌روی پارک دلاوران پلاک ۱۰۰

شماره تماس:  02188099126 – 02188099145 – 02188574796

– آدرس متوسطه اول پسرانه امام صادق: شهرک قدس (شهرک غرب) بلوار دریا، روبه‌روی پارک دلاوران پلاک ۱۰۰

شماره تماس: 02188083770 – 02188093044 – 02188576016

– آدرس متوسطه دوم ریاضی و تجربی امام صادق: شهرک قدس (شهرک غرب) بلوار دریا، روبه‌روی پارک دلاوران پلاک ۱۰۰

شماره تماس: 02188084116 – 02188084707

– آدرس متوسطه دوره دوم علوم انسانی و معارف امام صادق: شهرک غرب، بلوار دریا، روبه‌روی پارک دلاوران، نبش خیابان موج، پلاک ۹۸

شماره تماس: 02188569843 – 02188365335

– آدرس پیش دبستانی و دبستان دخترانه امام صادق: شهرک غرب، خیابان زرافشان، خیابان خوارزم

شماره تماس: 02188081818 – 02188099119

– آدرس متوسطه اول دخترانه امام صادق: شهرک غرب، خیابان زرافشان ، خیابان خوارزم

شماره تماس: 02188087211 – 02188087212

– آدرس متوسطه دوم دخترانه امام صادق: شهرک غرب، خیابان هرمزان ، کوی صادق

شماره تماس: 02188366829 – 02188366830 – 02188366831

سرویس مدرسه امام صادق

مجموعه آموزشی امام صادق یکی از بهترین مدارس تهران است که کنار همه مزایا و امکانات مختلفی که در اختیار دانش‌آموزان قرار داده، سرویس رفت‌وآمد هم درنظر گرفته است. دانش‌آموزان می‌توانند هنگام ثبت‌نام در این مدرسه برای سرویس تردد هم ثبت‌نام کنند. هزینه سرویس مدرسه امام صادق بین دو تا هفت میلیون تومان است که به تناسب مسافت خانه تا مدرسه متغیر خواهد بود و به صورت جداگانه از شهریه مدرسه دریافت خواهد شد.

مدارس هم‌تراز با امام صادق

این مدرسه فضای مذهبی و امکانات رفاهی مختلف را کنار هم دارد. پیدا کردن مدرسه‌ای مشابه مدرسه امام صادق چندان ساده نیست، اما با وجود این برای هریک از مقاطع تحصیلی این مدرسه تعدادی از مدارس هم‌تراز و مشابه را معرفی کرده‌ایم. بنابراین درصورتی‌که فرزندتان در این مدرسه پذیرفته نشد، می‌تواند شانس خود را در مدارس زیر امتحان کند:

– مدارس دبستان هم‌تراز امام صادق

علم برتر، آینده سازان برتر شعبه 1، فواد، استاد شهریار، معلم شماره 2، تزکیه و سحر

– مدارس متوسطه اول هم‌تراز امام صادق

گلبانگ، راه رشد، دانش‌پژوهان، مشکوه، علامه شعرانی، قدس 2 و فجر دانش

– مدارس متوسطه دوم هم‌تراز امام صادق

مدرسه برهان، امام جعفرصادق و مدارس مفید

امام صادق؛ جایی برای دین و علم

با توجه به همه آنچه گفته شد، حضور در مدرسه امام صادق به فرزند شما کمک می‌کند کنار آموزه‌های علمی و بالا رفتن سطح دانش، در حوزه دینی هم رشد کنند. این موضوع باعث می‌شود چارچوب‌های دینی، اخلاق اسلامی و آگاهی از احکام با روشی نوین و عملی طی آموزه‌های گروهی در محیط مدرسه به دانش‌آموزان یاد داده شود. یادگیری این مباحث یکی از دغدغه‌های خانواده‌هاست که در مدرسه امام صادق به بهترین شکل اجرا می‌شود. همچنین یادگیری مباحث درسی با روش‌های جدید و عملی باعث می‌شود دانش‌آموزان دین و درس را به موازات هم بیاموزند.

همچنین تیم کاراتدریس برای آموزش و فهم دروس مختلف به‌ویژه ریاضیات همراه فرزند شماست. شما می‌توانید برای تدریس خصوصی ریاضی به‌منظور بهبود عملکرد فرزندتان در مدرسه امام صادق با کاراتدریس تماس بگیرید و از کمک و همراهی مشاوران این تیم حرفه‌ای استفاده کنید.

این افتخار ماسـت که پاسخگـوی شـما باشـیم و به سوالات و مسائل شما پاسخ دهیم.

سوالات متداول و مرتبط با این مدرسه

برخی از پرسش ها و پاسخ های کاربران

سوال شما چیست؟

شرایط ورود به مدرسه امام صادق چگونه است؟

بازه زمانی ثبت‌نام در این مدرسه از نیمه بهمن تا نیمه اردیبهشت است. اگر قصد دارید فرزندتان را در فرایند پیش‌ثبت‌نام مدرسه امام صادق شرکت دهید، در این بازه به سایت مدرسه مراجعه و پرسشنامه مربوطه را تکمیل کنید.

امکانات و خدمات مدرسه امام صادق چیست؟

مدرسه امام صادق نمازخانه وسیع، اتاق مشاوره با حضور مشاوران حرفه‌ای، سالن آمفی تئاتر و کتابخانه مجهز با چندین جلد کتاب دارد. این مدرسه همچنین یک مجموعه ورزشی اختصاصی دارد. این باشگاه، امکانات مختلفی مانند استخر، سونای بخار، سونای خشک، جکوزی و سالن رزمی برای کیک بوکس، کاراته، جودو و تی‌آرایکس و سالن چند منظوره برای فوتسال، والیبال، بسکتبال و هندسال دارد.

آدرس مدرسه امام صادق کجاست؟

- آدرس متوسطه دوم ریاضی و تجربی امام صادق: شهرک قدس (شهرک غرب) بلوار دریا، روبه‌روی پارک دلاوران پلاک ۱۰۰ شماره تماس: 02188084116- آدرس پیش دبستانی و دبستان دخترانه امام صادق: شهرک غرب، خیابان زرافشان، خیابان خوارزم شماره تماس: 02188081818- آدرس متوسطه اول دخترانه امام صادق: شهرک غرب، خیابان زرافشان ، خیابان خوارزم شماره تماس: 02188087211- آدرس متوسطه دوم دخترانه امام صادق: شهرک غرب، خیابان هرمزان ، کوی صادق شماره تماس: 02188366829و...

مدارس هم‌تراز مدرسه امام صادق کدام‌ها هستند؟

- مدارس دبستان هم‌تراز امام صادق علم برتر، آینده سازان برتر شعبه 1، فواد، استاد شهریار، معلم شماره 2، تزکیه و سحر- مدارس متوسطه اول هم‌تراز امام صادق گلبانگ، راه رشد، دانش‌پژوهان، مشکوه، علامه شعرانی، قدس 2 و فجر دانش- مدارس متوسطه دوم هم‌تراز امام صادق مدرسه برهان، امام جعفرصادق و مدارس مفید

دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را در رابطه با متن بالا وارد کنید.