مدرسه رهیار؛ تلفیق امکانات آموزشی و رفاهی برای موفقیت دانش‌آموزان

رهیار یکی از مدارس برتر تهران به شمار می‌آید که در محدوده منطقه 5 پایتخت واقع شده است. این مدرسه همه پایه‌های تحصیلی از پیش دبستانی تا پیش دانشگاهی را در بر گرفته و برای هریک از مقاطع تحصیلی برنامه درسی‌، فوق‌برنامه تکمیلی و اردوهای تفریحی یا علمی متنوعی در نظر گرفته است. کیفیت آموزش و امکانات رفاهی این مدرسه باعث شده خانواده‌های زیادی خواهان تحصیل فرزندشان در این مدرسه باشند تا هم پسرشان از امکانات مدرسه بهره‌مند شود و هم خودشان از همان اولین سال تحصیل تا فارغ‌التحصیلی از کیفیت آموزشی او اطمینان خاطر داشته باشند.

درصورتی‌که شما هم مانند بسیاری از خانواده‌ها می‌خواهید فرزندتان در این مدرسه پذیرفته شود یا پس از ورود به مدرسه رهیار در دروس مختلف ازجمله ریاضیات عملکرد بهتری داشته باشد، تیم دبیران حرفه‌‌ای کاراتدریس از ابتدای این مسیر همراه فرزند شما خواهند بود. جهت تدریس خصوصی ریاضی از اول ابتدایی تا تدریس خصوصی ریاضی کنکور و آشنایی بیشتر با مدرسه رهیار همراه کاراتدریس باشید.

کمی بیشتر درباره مدرسه پسرانه رهیار

مدرسه رهیار در محدوده غرب تهران قرار دارد و از سال 80 به طور رسمی تاسیس شده و در فضایی 5000 مترمربعی همه مقاطع تحصیلی را به طور کامل پوشش داده است. این مدرسه برای همه پایه‌های تحصیلی برنامه درسی و آموزشی خوبی در نظر گرفته و محیط مناسبی هم فراهم کرده است. فضای آموزشی دانش‌آموزان دوره ابتدایی محیطی شاد و رنگارنگ است که باعث نشاط دانش‌آموزان شده است. دانش‌آموزان دوره متوسطه هم با وجود امکانات رفاهی باکیفیت مدرسه رهیار از حضور در این مدرسه رضایت خاطر دارند و بازدهی بیشتری از خود نشان داده‌اند.

این مدرسه دپارتمان‌های آموزشی مختلفی تشکیل داده است که به طور مرتب شرایط درسی دانش‌آموزان را بررسی و ارزیابی می‌کنند.

پیش‌دبستانی رهیار

مدرسه رهیار برنامه‌ آموزشی هریک از پایه‌های تحصیلی را با توجه به رده سنی آن‌ها و شرایط دانش‌آموزان در نظر گرفته است. دانش‌آموزان دوره پیش‌ دبستانی با بازی‌ها، سرگرمی‌ها و چالش‌های مختلف استعدادهای مختلف خود را شکوفا می‌کنند. همچنین توجه به فعالیت‌های ورزشی کودکان، بررسی منظم و زمان‌بندی شده سلامت کودکان با چکاپ‌های دوره‌ای، دعوت از کارشناسان حوزه‌های مختلف ایمنی، بهداشت، مشاغل و صنایع برای آشنایی کودکان با مشاغل مختلف و فراگیری مهارت‌های لازم از جمله برنامه‌های این مدرسه برای دانش‌آموزان دوره پیش‌دبستانی است.

پیش‌دبستانی مدرسه رهیار

دبستان رهیار

دبستان مدرسه رهیار در شعبه عدل از سال 92 تاسیس شد. این واحد آموزشی هم مانند سایر شعب رهیار امکانات رفاهی مختلفی مانند آزمایشگاه‌های مجهز ریاضی، علوم و کامپیوتر داشته و آموزش انگلیسی از برنامه‌های کلیدی آن محسوب می‌شود. برنامه‌های جانبی واحد رهیار شعبه عدل شامل برنامه‌های تفریحی اردو، نقاشی، هنرهای دستی و موسیقی است و طبق گفته مسئولان مدرسه از نظر کیفیت آموزشی تفاوتی با سایر شعب رهیار ندارد. کادر و پرسنل آموزشی این شعبه پرسنل آموزش دیده شده و قوی هستند که با مشارکت دانش‌آموزان بهترین نتایج را در زمان آموزش کسب کنند. ساعات کاری این مدرسه از 7:30 تا 15 است. همچنین دانش‌آموزان می‌توانند به طور اختیاری در مدرسه ناهار میل کنند.

دبستان مدرسه رهیار

دوره متوسطه اول رهیار

شعبه متوسطه دوره اول رهیار در سال 1383 تاسیس شده و از مدارس برتر تهران در منطقه 5 است. امکانات برتر آموزشی این شعبه شامل کارگاه‌های فیزیک، شیمی، ریاضی و کامپیوتر است که از مجهزترین کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های مدارس در کشور محسوب می‌شود. برنامه‌های جانبی در دوره متوسطه اول رهیار آزمون‌های هماهنگ و برنامه‌ریزی شده، برگزاری کلاس‌های کنکور و تقویتی و کلاس آمادگی المپیاد است. میزان اهمیت این دوره‌ها به حدی است که هرسال دانش‌آموزان رهیار تعداد زیادی مدال‌های علمی و آموزشی کسب می‌کنند. ساعت کاری این موسسه از 7:30 تا 15 بوده و دانش آموزان می توانند از ناهار مدرسه که زیر نظر کارشناسان تغذیه تهیه شده، بهره مند شوند.

دوره متوسطه اول مدرسه رهیار

دوره متوسطه دوم رهیار

در این مقطع تحصیلی مهم‌ترین دغدغه دانش‌آموزان کنکور و المپیاد است. مدرسه رهیار هم با توجه به این مساله کلاس‌های تخصصی کنکور، رفع اشکال، تست و تمرین و آزمون‌های جامع برای دانش‌آموزان برگزار می‌کند. علاوه‌براین اردوهای علمی– مطالعاتی مختلفی برای دانش‌آموزان پایه دوازدهم در نظر گرفته شده که در برنامه تابستان و ایام نوروز اجرا می‌شود. در مجموع کلاس‌های تکمیلی و فوق‌برنامه از مهم‌ترین برنامه‌ برای دانش‌آموزان دوره متوسطه دوم در مدرسه رهیار است.

دوره متوسطه دوم مدرسه رهیار

سطح علمی مدرسه رهیار

اگر قبولی‌های کنکور، جشنواره‌ خوارزمی، مسابقات علمی مختلف و… را از ملاک‌هایی برای تعیین سطح علمی مدرسه بدانیم، رهیار یکی از مدارس برتر با سطح علمی بالا محسوب می‌شود؛ چراکه هر سال تعداد قابل قبولی از دانش‌آموزان این مدرسه در کنکور قبول شده و در دانشگاه‌های سراسری پذیرفته می‌شوند. علاوه براین مدرسه رهیار در مسابقات علمی مختلف مدال‌های رنگارنگی کسب کرده و ثابت کرده سطح علمی بالایی دارد.

دبیران مجرب، آموزش به شیوه‌های نوین، تدریس با کیفیت و… از جمله عواملی است که روی کیفیت کار این مدرسه تاثیر مثبتی گذاشته است.

 

شرایط ورود به مدرسه رهیار

این مدرسه یکی از مدارس برتر تهران است که خانواده‌های زیادی خواهان تحصیل فرزندشان در آن هستند. این موضوع باعث شده افراد متقاضی برای پذیرش در رهیار زیاد شوند. به همین دلیل مدرسه رهیار برای ثبت‌نام دانش‌آموزان شرایط خاصی را اعلام کرده است.

برای ورود به این مدرسه دانش‌آموزان و والدین باید از حدود ابتدای دی ماه به صورت آنلاین و از طریق سایت مدرسه پیش‌ثبت‌نام اولیه را انجام داده و پرسشنامه را تکمیل کنند. پس از آن مسئولان مدرسه از طریق یک آزمون ورودی در خردادماه شرایط علمی دانش‌آموزان را می‌سنجند. با اعلام نتایج پذیرفته‌شدگان می‌توانند در این مدرسه ثبت‌نام کنند.

آماری از قبولی کنکور و سایر مسابقات علمی رهیار در سال‌های گذشته

مدرسه رهیار در قبولی‌های کنکور، جشنواره‌های علمی و مسابقات مختلف هم عملکرد خوبی داشته و رتبه‌های سه رقمی متعددی در آن درخشیده‌اند. فهرستی از قبولی‌های کنکور سال 98 این مدرسه را با هم می‌بینیم.

تعدادی از پذیرفته شدگان کنکور سال 98

نام و نام خانوادگی

رشته

رتبه

علی مرندی

ریاضی

92

امیرصدرا دانشور کاخکی

زبان

15

علی هادی‌زاده مقدم

زبان

27

مهدی ده شیری

ریاضی

132

کیارش صدرنیا

زبان

140

محمدحسن علی‌پناهلو

زبان

175

محمدحسن علی‌پناهلو

تجربی

187

امیرصدرا دانشور کاخکی

ریاضی

205

راستین شکری

ریاضی

214

علی هادی‌زاده مقدم

ریاضی

215

سیداحسان موسوی

زبان

357

محمدمسعود رئوف‌سرشت

ریاضی

550

یاسین پیریایی

ریاضی

820

سیداحسان موسوی

ریاضی

984

همچنین بعضی از قبولی‌های المپیاد، مسابقات علمی و جشنواره خوارزمی مدرسه رهیار به شرح زیر است:

  • کسب مدال طلای المپیاد شیمی کشوری و راهیابی به مسابقات جهانی
  • کسب 3 مدال نقره المپیاد کشوری در رشته های ریاضی و کامپیوتر
  • کسب 3 مدال برنز المپیاد کشوری در رشته های فیزیک و ریاضی
  • و کسب مقامهای متعدد علمی ، فرهنگی و ورزشی در سطوح مختلف کشوری و استانی

برنامه درسی رهیار در تابستان

برنامه‌های آموزشی مدرسه رهیار فقط مختص سال تحصیلی نیست و دانش‌آموزان با حضور در مدرسه در فصل تابستان می‌توانند از برنامه‌های آموزشی مدرسه در این دوره نیز استفاده کنند.

در تابستان کلاس‌های دروس سال آینده، آشنایی با مباحث درسی، کلاس کارگاه چوب و هنر برگزار می‌شود که اغلب دانش‌آموزان در آن شرکت می‌کنند. در بعضی تابستان‌ها کلاس‌هایی با هدف افزایش مهارت‌های دانش‌آموزان در حوزه کمک‌های اولیه و امداد و نجات برگزار می‌شود. مدرسان این دوره دو تن از مربیان جمعیت هلال احمر هستند.

همچنین تابستان‌ها چهار اردو برای دانش‌آموزان همه پایه‌ها برگزار می‌شود. بعضی اوقات اردوی دریاچه چیتگر، منطقه کوهستانی دارآباد، شکرآب، کردان، مجموعه ورزشی غدیر و… بخشی از اردوهای تابستانی مدرسه رهیار هستند. این اردوها فرصت بسیار مناسبی برای آشنایی و صمیمیت بیشتر دانش‌آموزان با معلمان و سایر دانش‌آموزان است. البته برنامه‌های آموزشی، تفریحی و اردوهای مدرسه رهیار در هر سال تحصیلی با سایر سال‌ها متفاوت است و هر سال برنامه جدیدی برای تابستان اعلام خواهد شد.

برنامه درسی مدرسه رهیار در تابستان

فوق‌برنامه‌ها در مدرسه رهیار

مجموعه آموزشی و مدرسه رهیار برای انتخاب برنامه‌های تکمیلی و فوق‌برنامه‌ها موارد مختلفی مانند سن دانش‌آموزان، علاقه‌مندی‌ها و اولویت‌های آموزشی را در نظر گرفته است. برای مثال تقویت مهارت‌های ششگانه مانند مهارت‌های شناختی، مهارت‌های حسی-حرکتی، مهارت‌های ارتباطی-اجتماعی، مهارت‌های کلامی، مهارت‌های فراشناختی و مهارت‌های خودیاری از جمله مواردی هستند که در انتخاب فوق‌برنامه‌های مدرسه رهیار اهمیت زیادی دارند.

در همین راستا مدرسه رهیار برنامه‌های آموزشی مکمل شامل آموزش زبان انگلیسی، ژیمناستیک، موسیقی، کلاس‌های بحث و گفتگو، کاردستی، زبان‌آموزی، مفاهیم ریاضی و علوم، خلاقیت، تفکر خلاق مهارت‌های زندگی، کارگاه شادی، بازی در فضای باز، جشن‌ها و مراسم‌ها، اردو، کاردستی، شعر و سرود و… را برای دانش‌آموزان در نظر گرفته تا استعدادهای مختلف دانش‌آموزان شکوفا شود.

فوق‌برنامه‌ها در مدرسه رهیار

وضعیت اردوهای تفریحی در رهیار

رهیار برای دانش‌آموزان اردوهای مختلفی برگزار می‌کند که با شرایط سنی دانش‌آموزان همخوانی دارد. دانش‌آموزان دوره ابتدایی اغلب اردوهای درون استانی و برنامه‌هایی داخل مدرسه دارند؛ مانند پرتاب موشک در حیاط مدرسه؛ این در حالی است که دانش‌آموزان دوره متوسطه به اردوهای زیارتی یا سیاحتی در شهرهای دیگر می‌روند. مانند بازدید از باغ علم نوجوانان و…

وضعیت اردوهای تفریحی در مدرسه رهیار

در مدرسه رهیار چه می‌گذرد؟

مدرسه رهیار هم مانند هر مدرسه دیگر مزایا و معایب خودش را دارد. برای آشنایی بیشتر با محیط و عملکرد مدرسه باید به دیدگاه دانش‌آموزان و اولیای آن‌ها توجه ویژه‌ای کرد.

دوره ابتدایی مدرسه

بعضی از دانش‌آموزان مدرسه رهیار را یکی از مدارس با سطح علمی خوب دانسته‌اند که از پایه تحصیلی دوم آزمون‌های جامع و مختلفی را با دانش‌آموزان کار می‌کند و سطح درسی دانش‌آموزان بسیار بالاتر از مقطع درسی خودشان و در حد پایه‌های دوره متوسطه است. گروهی معتقد هستند این شیوه آموزشی بدون فشار روانی یا استرس و دلزدگی دانش‌آموزان بوده و عده‌ای دیگر می‌گویند آزمون‌های جامع، دروسی بالاتر از سطح دانش‌آموزان و… باعث شده دانش‌آموزان اضطراب بسیار زیادی را تجربه کنند. همچنین برخلاف نظر بعضی از دانش‌آموزان که گفته‌اند قبولی‌های مدرسه در تیزهوشان بالا بوده، گروهی می‌گویند قبولی‌های رهیار چندان چنگی به دل نمی‌زند. با وجود این کیفیت و امکانات مدرسه، نحوه برخورد دبیران با دانش‌آموزان و… از نقاط قوت مدرسه است که همه از آن رضایت دارند.

والدین هم درباره دوره ابتدایی مدرسه رهیار نظرات مختلفی دارند. این موضوع را که مدرسه امکانات رفاهی متنوعی در اختیار دانش‌آموزان قرار داده، همه والدین تایید می‌کنند؛ اما بسیاری از مادران معتقد هستند مدرسه رهیار نسبت به شهریه‌ای که می‌گیرد، سطح آموزشی متوسطی دارد و نمی‌توان از این مدرسه انتظار داشت آموزش‌هایی برای تیزهوشان به دانش‌آموزان ارائه دهد. همچنین نحوه برخورد مسئولان مدرسه با والدین و انتقادهای اولیای دانش‌آموزان هم چندان مناسب نیست و بسیاری از خانواده‌ها از این نظر هم رضایت ندارند.

از طرفی بسیاری از والدین هم از مدرسه رضایت دارند و می‌گویند هرچند رهیار در زمینه ورزش فعالیت کافی ندارد و جمعیت کلاس‌ها هم بیشتر از حد معمول است؛ اما در طول ساعات حضور دانش‌آموزان در مدرسه آموزش‌های خوبی به آن‌ها ارائه می‌شود و در طول سال آزمون‌های مختلفی برگزار می‌شود که نتایج آن در قالب کارنامه‌های گوناگون به اطلاع خانواده‌ها خواهد رسید.

دوره متوسطه مدرسه رهیار

بسیاری از دانش‌آموزان از عملکرد این مدرسه رضایت کامل دارند و تدریس مفهومی، روابط صمیمی دبیران و کادر اجرایی با دانش‌آموزان و آموزش باکیفیت را از نقاط قوت این مدرسه می‌دانند. دانش‌آموزان می‌گویند هریک از همکلاسی‌هایشان که از این مدرسه رفته‌اند، به راحتی در آزمون ورودی مدارس دیگر پذیرفته شده‌اند. با وجود همه این موارد، گروهی از دانش‌آموزان هم از مدرسه رهیار ناراضی هستند. این افراد می‌گویند سطح علمی مدرسه بسیار پایین است و دبیران اصلا با دانش‌آموزان کار نمی‌کنند. به عبارت دیگر دانش‌آموزان دوره متوسطه رهیار معتقد هستند مدرسه نسبت به شهریه‌ای که دریافت می‌کند، چندان خدمات آموزشی خوبی به دانش‌آموزان ارائه نمی‌کند.

والدین هم درباره این مدرسه نظرات متفاوتی دارند. امکانات رفاهی و آموزشی متنوع، کیفیت آموزش مورد تایید و عدم وارد کردن فشار درسی و استرس به دانش‌آموزان از مهم‌ترین ویژگی‌های مثبت مدرسه رهیار از نظر والدین است. همچنین وجود یک خط مستقیم برای دریافت انتقادها و نظرات والدین، عدم برگزاری کلاس‌های درسی اضافی برای دانش‌آموزان قوی، وجود مشاوران تحصیلی بسیار خوب برای آموزش دانش‌آموزان و کمک به خانواده‌ها، آموزش‌های نظم و مسئولیت‌پذیری به دانش‌آموزان و… از دیگر مواردی است که باعث رضایت و خشنودی بسیاری از والدین بوده است.

در مقابل گروهی از پدران و مادران هم هستند که از مدرسه رهیار رضایت خاطر ندارند. این افراد معتقد هستند معلم‌های مدرسه رهیار قوی نیستند و تجربه کافی ندارند، شهریه مدرسه بسیار بالاست و هزینه اردوها و غذا را به طور جدا از شهریه می‌گیرند، مشاوران ضعیف هستند و درباره شرایط حساس سنی دانش‌آموزان اطلاعی ندارند و برای دریافت شهریه به خانواده‌ها فشار می‌آورند.

امکانات رفاهی رهیار

رهیار امکانات آموزشی و رفاهی متنوعی برای دانش‌آموزان در نظر گرفته و توانسته محیطی پویا و علمی ایجاد کند؛ محیطی که دانش‌آموزان در آن به درس و مطالعه مشتاق باشند. از جمله امکانات رفاهی مدرسه رهیار برای دانش‌آموز آزمایشگاه مجهز، کتابخانه با چندین جلد کتاب درسی و غیردرسی، سالن مطالعه حرفه‌ای، سایت کامپیوتری مجهز و پیشرفته، کارگاه هنر و خلاقیت، کارگاه موسیقی، آزمایشگاه مجهز فیزیک، زمایشگاه مجهز شیمی، کارگاه مجهز برق والکترونیک، سالن بزرگ و مجهز ورزشی، تالار بزرگ اجتماعات، کارگاه حرفه وفن، سالن کنفرانس، کارگاه روزنامه نگاری و… هستند.

وجود یک فضای پیشرفته با امکانات گوناگون باعث شده دانش‌آموزان از حضور در مدرسه رهیار احساس خوشایندی داشته باشند و نسبت به درس و تحصیل احساس مثبتی پیدا کنند.

امکانات رفاهی مدرسه رهیار

شهریه مدرسه رهیار

مجموعه آموزشی رهیار از مدارس به نسبت گران تهران است که شهریه قابل توجهی دارد. برای مثال می‌توان گفت شهریه مقطع مقطع ابتدایی این مدرسه در سال تحصیلی 95-96 در حدود 5.000.000 تومان بوده است. بی‌شک هزینه شهریه مدرسه رهیار در سال تحصیلی بسیار بیشتر از این مبلغ خواهد بود.

به نظر می‌آید این مدرسه برای خانواده‌هایی که توان پرداخت همه شهریه را ندارند، شهریه را قسط‌بندی کرده تا نگرانی خانواده‌ها برای پرداخت شهریه کم باشد.

آدرس و شعب رهیار

مجموعه آموزشی رهیار شعب مختلفی دارد که همه آن‌ها در محدوده پونک واقع شده‌‌اند.

پیش‌دبستانی رهیار شعبه پونک

آدرس: پونک، خیابان عدل شمالی، پایین‌تر از خیابان میرزابابایی، کوچه شهید هفت لنگ (گلزار یکم شرقی)، پلاک 59

شماره تماس: 3-02144470381

دبستان رهیار شعبه پونک

آدرس : پونک، خیابان عدل شمالی، پایین‌تر از خیابان میرزابابایی، کوچه شهید هفت لنگ ( گلزار یکم شرقی)، پلاک 59

شماره تماس: 3-02144470381

دبستان رهیار شعبه عدل

این شعبه از مدارس رهیار در سال 91 تاسیس شده و 12 کلاس درسی دارد. مرکز یادگیری مجهز، کارگاه هنر و خلاقیت، کتابخانه، سایت رایانه و کارگاه موسیقی از امکانات رفاهی این مدرسه برای دانش‌آموزان است.

آدرس: پونک، اشرفی اصفهانی، خیابان خوش طینت

شماره تماس : 5-02144411284

دوره متوسطه دوره اول شعبه پونک

آدرس: پونک، خیابان عدل شمالی، پایین‌تر از خیابان میرزابابایی، کوچه شهید هفت لنگ ( گلزار یکم شرقی)، پلاک 59

شماره تماس: 3-44470381-021

دوره متوسطه دوره دوم شعبه پونک

آدرس : پونک، خیابان عدل شمالی، پایین‌تر از خیابان میرزابابایی، کوچه شهید هفت لنگ ( گلزار یکم شرقی)، پلاک 59

شماره تماس: 3-02144470381

سرویس مدرسه رهیار

یکی از مزایای مدرسه رهیار درنظر گرفتن سرویس رفت‌وآمد برای دانش‌آموزان از همه نقاط تهران است. هزینه سرویس تردد مدسه رهیار به فاصله خانه شما تا مدرسه بستگی دارد. این مبلغ چیزی بین 2.000.000 تا 7.000.000 تومان است. به‌طور میانگین هزینه تردد سالانه دانش‎آموزان سه الی چهار میلیون تومان خواهد شد. شما باید این هزینه را همان ابتدای سال تحصیلی پرداخت کنید.

مدارس هم‌تراز رهیار

همانطور که گفتیم رهیار از مدارس برتر تهران است که خیلی از دانش‌آموزان خواهان تحصیل در آن هستند؛ اما طبیعی است که ظرفیت محدود مدرسه، امکان پذیرش همه داوطلبان را فراهم نمی‌کند. در صورتی که فرزند شما هم در این مدرسه پذیرفته نشد، می‌توانید او را در مدارس هم‌تراز و مشابه مدرسه رهیار ثبت‌نام کنید.

– مدارس دوره ابتدایی هم‌تراز رهیار

رهیار2، رنگین کمان، سما1، بهان، اشرفی اصفهانی و شهید چراغی

– مدارس دوره متوسطه هم‌تراز رهیار

باقرالعلوم، نور المهدی، جابربن حیان، علامه حلی 5 و فرزانگان پویا

رهیار؛ جایی برای تلاشگران

درمجموع باتوجه به آنچه از کیفیت آموزش، امکانات رفاهی و عملکرد مدرسه رهیار گفته شد،  می‌توان گفت مدرسه رهیار یکی از مدارس برتر تهران است که برای دانش‌آموزان درسخوان محیط مناسبی دارد.

همچنین تیم دبیران خصوصی کاراتدریس از زمان شرکت در آزمون ورودی مدرسه رهیار تا آخرین روز حضور در این مدرسه و آزمون کنکور کنار فرزند شما بوده و ضمن آموزش خصوصی ریاضی، او را برای داشتن عملکرد بهتر راهنمایی می‌کند.

مدرسه رهیار ؛ جایی برای تلاشگران

مدرسه رهیار؛ تلفیق امکانات آموزشی و رفاهی برای موفقیت دانش‌آموزان

رهیار یکی از مدارس برتر تهران به شمار می‌آید که در محدوده منطقه 5 پایتخت واقع شده است. این مدرسه همه پایه‌های تحصیلی از پیش دبستانی تا پیش دانشگاهی را در بر گرفته و برای هریک از مقاطع تحصیلی برنامه درسی‌، فوق‌برنامه تکمیلی و اردوهای تفریحی یا علمی متنوعی در نظر گرفته است. کیفیت آموزش و امکانات رفاهی این مدرسه باعث شده خانواده‌های زیادی خواهان تحصیل فرزندشان در این مدرسه باشند تا هم پسرشان از امکانات مدرسه بهره‌مند شود و هم خودشان از همان اولین سال تحصیل تا فارغ‌التحصیلی از کیفیت آموزشی او اطمینان خاطر داشته باشند.

درصورتی‌که شما هم مانند بسیاری از خانواده‌ها می‌خواهید فرزندتان در این مدرسه پذیرفته شود یا پس از ورود به مدرسه رهیار در دروس مختلف ازجمله ریاضیات عملکرد بهتری داشته باشد، تیم دبیران حرفه‌‌ای کاراتدریس از ابتدای این مسیر همراه فرزند شما خواهند بود. جهت تدریس خصوصی ریاضی از اول ابتدایی تا تدریس خصوصی ریاضی کنکور و آشنایی بیشتر با مدرسه رهیار همراه کاراتدریس باشید.

دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را در رابطه با متن بالا وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

نمایش
هنوز ثبت نام نکرده اید؟! رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟!