قرآن و دانش کنار هم در مدرسه کمال

هرچند مدارس برتر تهران کم نیستند و دست شما در انتخاب مدرسه‌ای که بتواند به پسرتان در موفقیت درسی و علمی کمک کند، باز است؛ اما پیدا کردن مدرسه‌ای که هم سطح علمی بالایی داشته باشد و هم بتواند از نظر اعتقادی و عقیدتی باعث رشد نوجوانان شود، کار آسانی به نظر نمی‌آید؛ چراکه اغلب مدارس علی‌رغم داشتن قوانین سخت‌گیرانه، وارد مسائل دینی و مذهبی نمی‌شوند. این موضوع باعث شده خانواده‌هایی که اهمیت بسیار زیادی به مسائل دینی می‌دهند، در انتخاب مدرسه برای فرزندشان مردد شوند. اگر شما هم از همین خانواده‌ها هستید، مدرسه کمال را در فهرست مدارس منتخب برای پسرتان در نظر داشته باشید. این مدرسه ضمن داشتن سابقه درخشان علمی، اهمیت بسیار زیادی به مسائل دینی داده و از همان سنین نوجوانی فرزندتان را با قرآن انس می‌دهد.

البته با توجه به محبوبیت بسیار زیاد مدرسه کمال، متقاضیان ورود به این مدرسه بسیار زیاد هستند. بنابراین ثبت‌نام و تحصیل در این مدرسه با شرایط خاصی همراه است. اگر برای ثبت‌نام فرزندتان در مدرسه کمال مصمم هستید، می‌توانید با تیم تدریس خصوصی کاراتدریس تماس بگیرید تا با تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس به فرزند شما برای قبولی در آزمون مدرسه کمال کمک کنند. همچنین اگر فرزندتان از دانش‌آموزان این مدرسه است، دبیران تدریس خصوصی کاراتدریس به او برای تقویت دروس و حفظ جایگاه برتر در مدرسه کمک خواهند کرد. با کاراتدریس برای شناخت بیشتر مدرسه کمال همراه باشید.

معرفی مدرسه کمال

هرچند مدرسه کمال در تاریخ ایران نام ماندگاری دارد؛ اما فعالیت به‌روز و متمرکز این مدرسه روی دروس نظری از سال 77 آغاز شد. این مدرسه در ابتدا فقط در دوره متوسطه دوم فعال بود، اما از سال 94 دوره متوسطه اول را هم اضافه کرد و به‌عنوان یک مجتمع آموزشی مدرن، حرفه‌ای و البته مذهبی فعالیت خود را قوی‌تر از پیش ادامه داد. ساختمان جدید مدرسه کمال با زیربنای 2800 مترمربع، 16 کلاس هوشمند و با امکانات رفاهی بسیار زیاد ساخته شده است. ظرفیت هریک از کلاس‌های درسی مدرسه کمال بیش از 30 نفر نیست تا دبیران بتوانند به‌خوبی روی کار همه دانش‌آموزان نظارت داشته باشند.

دانش‌آموزان این مدرسه عمدتا در رشته ریاضی-فیزیک تحصیل می‌کنند و تعداد دانش‌آموزان رشته تجربی مدرسه کمال کمتر است. حتی بعضی از دانش‌آموزان که می‌خواهند در کنکور تجربی شرکت کنند، وارد رشته ریاضی-فیزیک می‌شوند و سال سوم با شرکت در آزمون تغییر رشته، وارد رشته تجربی می‌شوند؛ چراکه این دانش‌آموزان با حضور در کلاس‌های درس دانش‌آموزان ریاضی-فیزیک می‌خواهند پایه ریاضی خود را تقویت کنند تا در کنکور عملکرد بهتری داشته باشند.

مدرسه کمال فقط به بعد علمی و درسی دانش‌آموزان توجه نکرده، بلکه با فراهم آوردن امکانات مختلف به همه ابعاد وجود نوجوانان از جمله بهداشت روانی، سلامت جسمی، نشاط و… پرداخته است. مدرسه کمال با هدف رشد هرچه بیشتر دانش‌آموزان و خانواده‌ها کلاس‌های آموزشی مختلفی در طول سال برگزار می‌کند.

به‌عنوان مثال نشست اولیا و مربیان، کلاس‌های نیمه‌خصوصی با مشاوران ویژه خانواده، ارائه مشاوره‌های گروهی و فردی، آموزش مهارت‌های 10گانه زندگی، کلاس‌های اعتقادی، پدافندهای غیرعامل، کلاس سومصرف مواد مخدر و دانش‌افزایی پدران و مادران، روان‌شناسی رشد نوجوان و… از مهم‌ترین برنامه‌های مدرسه برای همکاری با والدین برای شناخت بیشتر نوجوانان و رسیدگی به همه دغدغه‌ها و نیازهای آن‌هاست.

درنظر داشته باشید این مدرسه فضایی مذهبی دارد و به‌طور جدی به فعالیت‌های دینی می‌پردازد. برنامه‌هایی مانند برگزاری نماز جماعت، اجرای صبحگاهی قرآن، کلاس‌های سیره نبوی، برگزاری مسابقات فرهنگی و قرآنی، اجرای مسابقه درس‌هایی از قرآن، تشکیل کانون قرآن و عترت، برگزاری کلاس تواشیح و هم‌خوانی قرآن، تشکیل هدفمند کلاس‌های اعتقادی، کلای‌های تفسیر نهج‌البلاغه و… از جدی‌ترین برنامه‌های آموزش و پرورش مدرسه کمال برای دانش‌آموزان است. طبیعی است که اگر فرزند شما با چنین محیطی سازگاری نداشته باشد، حضور در مدرسه برایش سخت خواهد بود. بنابراین پیش از آنکه سطح علمی مدرسه را بسنجید، مطمئن شوید از نظر فرهنگی مدرسه کمال برای فرزند شما انتخاب مناسبی باشد.

سطح علمی مدرسه کمال

مدرسه کمال از نظر علمی بسیار غنی بوده و سطح بالایی دارد و این موضوع از رتبه‌های برتر این مدرسه در آزمون‌های مختلف پیداست. اغلب دبیران مدرسه کمال از سایر مدارس برتر تهران به این مدرسه آمده‌اند و تجربه‌ بالایی در طراحی سوالات کنکور، کتب کنکور و… دارند.

حضور در مسابقات کاپ فیزیک ایران، جشنواره خوارزمی، جشنواره ابن‌سینا، المپیادهای علمی، مسابقات IMC، مسابقات جهانی فیزیک، کانگورو و… نشان می‌دهد دانش‌آموزان این مدرسه هم توانایی و هم اعتماد به نفس کافی برای شرکت در مسابقات علمی کشوری و جهانی را دارند.

همچنین برگزاری کلاس‌های ریاضی برتر برای دانش‌آموزان مستعد، هدایت هدفمند و سیستمی دانش‌آموزان برای قبولی در دانشگاه‌های برتر ایران، برگزاری کلاس‌های نیمه‌خصوصی برای دانش‌آموزان لازم‌التوجه، برگزاری نشست‌های تخصصی با دبیران برای تقویت اثربخشی تدریس، رصد روزانه وضعیت تحصیلی و رفتاری دانش‌آموزان، شرکت در آزمون‌های ادواری موسسات معتبر، افزایش ساعات تدریس بعضی دروس مانند ریاضی و فیزیک، توجه خاص به اردوهای مطالعاتی و برگزاری همایش‌های مختلف با نگاه کنکوری در پایان سال از جمله مهم‌ترین اقدامات مدرسه کمال برای افزایش و بهبود سطح علمی مدرسه و بالا بردن سطح دانش و تخصص دانش‌آموزان است.

شرایط ورود به مدرسه کمال

این مدرسه مذهبی یکی از برترین و مجهزترین مدارس تهران است که متقاضیان زیادی دارد. بنابراین طبیعی است که مدرسه با برگزاری آزمون ورودی به گزینش و ثبت‌نام دانش‌آموزان اقدام کند. مدرسه کمال هرسال بهمن ماه شرایط لازم برای ثبت‌نام در آزمون ورودی را فراهم می‌کند و برای ثبت‌نام در پایه هفتم و پایه دهم آزمون‌های جامعی برگزار می‌کند. البته قبولی در آزمون ورودی فقط یکی از شروط ثبت‌نام و ورود به این مدرسه است و مسئولان مدرسه برای هر پایه تحصیلی شرایط دیگری هم در نظر گرفته‌اند.

شرایط ورود به مدرسه کمال برای دوره متوسطه اول

دانش‌آموزان متقاضی پایه هفتم مدرسه کمال علاوه‌بر کسب نمره قبولی در آزمون ورودی مدرسه، باید میانگین درسی و شایستگی‌های عمومی نیمسال اول پایه ششم را با توصیف «خیلی خوب» پشت سر گذاشته باشند. آزمون ورودی پایه هفتم این مدرسه مطابق دستورالعمل مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش، بر پایه سنجش هوش و استعداد تحصیلی دانش‌آموزان است. این آزمون در خردادماه برگزار می‌شود.

شرایط ورود به مدرسه کمال برای دوره متوسطه دوم

دانش‌آموزان متقاضی پایه دهم مدرسه کمال هم مانند پایه هفتم علاوه‌بر کسب نمره قبولی در آزمون ورودی باید شرایط دیگری را رعایت کنند. این دانش‌آموزان تنها درصورتی برای ثبت‌نام در آزمون مجاز می‌شوند که میانگین نیمسال اول پایه نهم آن‌ها حداقل 19 بوده و انضباطشان هم «عالی» باشد. آزمون ورودی مربوط به پایه دهم مدرسه کمال هم در خردادماه است.

محتوای آزمون ورودی پایه دهم از دروس نهم بوده و به صورت همزمان و جداگانه برای رشته‌های ریاضی و تجربی، مطابق جدول زیر برگزار می‌شود.

رشتهدرستعداد پرسش‌ها
 

 

مشترک رشته ریاضی و تجربی

(ضریب 1)

ریاضی15
علوم تجربی15
فارسی10
پیام‌های آسمانی10
ویژه رشته ریاضی (ضریب 2)ریاضی پیشرفته25
ویژه رشته تجربی (ضریب 2)علوم تجربی پیشرفته25

آمار قبولی‌های المپیاد، مسابقات و کنکور سراسری

کمال یکی از درخشان‌ترین مدارس تهران در آزمون‌های مختلف به‌ویژه کنکور است. اسامی بعضی از رتبه‌های برتر این مدرسه در کنکور را در این بخش می‌بینید.

همچنین این مدرسه در مسابقات علمی جهانی و کشوری‌ هم موفقیت‌هایی داشته است که بعضی از آن‌ها را در اینجا گردآوری کرده‌ایم.

برگزیدگان پنجمین جشنواره نوجوان خوارزمی

محور زبان انگلیسی:

امیرمهدی بنایی، محمدسپر میرزایی

محور دست‌سازه:

علیرضا رفعتی، پارسا بهرام‌علی

محور پژوهش:

علیرضا رفعتی، علی نظری

مدال‌آوران مسابقات جهانی ریاضی (IMC):

 • حسین کیهانی مدال طلا
 • پرهام قبادی، محمدبرهان جلیلی و علی پرگال مدال نقره
 • محمدمهدی عادلی و محمدمتین علیمراد مدال برنز
 • امین فراهانی مدال نقره مسابقات جهانی دانشمندان جوان (ICYS) مالزی
 • رامتین طاهری مدال نخست مسابقات جهانی رباتیک آسیا-اقیانوسیه

برنامه درسی مدرسه کمال در تابستان

این مدرسه با رویکرد اردویی، فرهنگی، آموزشی و نشاط افزایی کلاس‌های تابستانی و ورزشی مختلفی برگزار می‌کند. اردوهای درسی و مطالعاتی این مدرسه در ایام تعطیل مانند تابستان و نوروز هم متناسب با پایه تحصیلی برگزار می‌شود. بسیاری از این کلاس‌های تابستانی کلاس‌های تکمیلی یا جبرانی هستند که به تقویت دروس سال گذشته و آشنایی با دروس سال آینده می‌پردازند.

برای مثال بسیاری از کلاس‌های کارگاهی در تابستان برگزار می‌شوند. همچنین مدرسه کمال به اردوهای مطالعاتی همه پایه‌ها به‌ویژه پایه دوازدهم اهمیت بسیار زیادی می‌دهد. دانش‌آموزان پایه دوازدهم این مدرسه در ایام نوروز به‌طور جدی اردوی مطالعاتی دارند که در آن به جمع‌بدنی دروس و آمادگی برای کنکور می‌پردازند.

فوق‌برنامه‌ها در مدارس کمال

فوق‌برنامه‌ها برای کادر آموزشی مدرسه کمال اهمیت ویژه‌ای دارند؛ چراکه همین برنامه‌های جانبی است که نشاط و حال خوب را برای دانش‌آموزان فراهم کرده است.

فضای کافی برای ورزشی‌های مختلف مانند فوتبال، بسکتبال، والیبال، بدمینتون و پینگ‌پنگ، کلاس‌ زبان انگلیسی پیشرفته، خط و خوشنویسی، قرآن، برنامه‌نویسی کامپیوتر، روان‌شناسی، اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی مانند بیان احادیث، مراسم‌های عزاداری و سینه‌زنی، جشن و اعیاد و…، کلاس‌های هفتگی انس با قرآن، برپایی نمایشگاه کتاب، کلاس‌های انس با قرآن، کلاس‌های سرود، کلاس‌های تخصصی ورزشی خارج از ساعت رسمی مانند آموزش شنا، هندبال و…، اجرای جشنواره‌های مختلف بخشی از فوق‌برنامه‌های مدرسه کمال برای دانش‌آموزان است.

البته همان‌طورکه گفته شد اغلب برنامه‌های این مدرسه با محوریت دین و عقاید دینی هستند و درصورتی‌که فرزند شما از نظر عقیدتی با فضای مدرسه سازگار نباشد، ممکن است از حضور در مدرسه کمال احساس خرسندی نداشته باشد.

وضعیت اردوهای تفریحی در کمال

مدرسه کمال اردوهای عقیدتی، فرهنگی و تفریحی مختلفی را در تابستان و سال تحصیلی برگزار می‌کند. این گردش‌های علمی و اردوهای آموزشی باعث افزایش نشاط و تنوع در نوع فعالیت‌های دانش‌آموزان شده است.

کمال هم اردوهای تهران‌گردی و هم سفرهای چند روزه به شهرهای دیگر مانند مشهر، اصفهان، یزد و شیراز برای دانش‌آموزان تدارک دیده است. البته حین این اردوها و گردش‌های علمی مانند حضور در نمایشگاه‌های مختلف برای افزایش سطح اطلاعات عمومی، دانش‌آموزان به تقویت مهارت‌های مختلف مانند روابط موثر، کار تیمی، توسعه توانمندی‌های فردی و… خواهند پرداخت.

در مدرسه کمال چه خبر است؟

دانش‌آموزان و والدین آن‌ها درباره مدرسه کمال نظرت متفاوتی دارند که در این بخش با دیدگاه آن‌ها آشنا خواهید شد.

کمال از نگاه دانش‌آموزان

به نظر می‌آید دانش‌آموزان دوره متوسطه اول از هر نظر این مدرسه مذهبی را دوست دارند. دانش‌آموزان می‌گویند دبیران این مدرسه اغلب معلمان بازنشسته علامه‌حلی و البرز بوده و در حوزه خود تجربه بسیار زیادی دارند. همچنین شهریه مناسب نسبت به امکانات مدرسه، آن را به مدرسه‌ای عالی تبدیل کرده است. هزینه همه کتب و جزوات هم روی شهریه محاسبه شده و در طول سال هزینه‌ای از دانش‌آموزان دریافت نمی‌شود. فضای حرفه‌ای و علمی مدرسه هم باعث شده همه دانش‌آموزان درس‌خوان و به تحصیل علاقه داشته باشند.

دانش‌آموزان دوره متوسطه دوم هم از کیفیت آموزش، نتایج آزمون‌های مختلف سراسری و امکانات مدرسه رضایت‌خاطر دارند. دانش‌آموزان معتقد هستند مشاوران تحصیلی مدرسه به‌طور حرفه‌ای به دانش‌آموزان مشاوره می‌دهند و برای مدیریت زمان و برنامه‌ریزی تحصیلی به دانش‌آموزان کمک بسیار زیاد و موثری می‌کنند. البته تعدادی از دانش‌آموزان هم از میزان سخت‌گیری مدرسه شکایت دارند و معتقد هستند نیازی به این میزان سخت‌گیری نیست؛ اما حتی همین دانش‌آموزان هم از کیفیت بالای آموزش و تعداد قبولی‌ها و نفرات برتر کنکور این مدرسه رضایت دارند.

گروهی از دانش‌آموزان هم می‌گویند افرادی که در کمال درس بخوانند نه‌تنها از نظر درسی، بلکه در همه مباحث و مهارت‌ها از هم‌سن‌وسال‌های خود یک سر و گردن بالاتر هستند؛ چراکه مدرسه کمال به همه ابعاد شخصیتی دانش‌آموزان اهمیت می‌دهد و تک بعدی عمل نمی‌کند.

کمال از نگاه والدین

رضایت از کیفیت، سطح علمی و عملکرد مدرسه کمال فقط برای دانش‌آموزان نیست و والدین هم از این مدرسه رضایت کافی دارند. اولیای دانش‌آموزان می‌گویند به‌لطف محیط سالم و مذهبی و کادر آموزشی حرفه‌ای  مدرسه کمال، این مجموعه آموزشی دانش‌آموزانی درسخوان، با اخلاق و رفتار پسندیده و محیط گرم و صمیمی دارد. کادر مدرسه هم جوی صمیمی ایجاد کرده و با دانش‌آموزان رفتاری دوستانه دارند.

همچنین والدین می‌گویند علی‌رغم وجود حجم درسی بالا، محیط مدرسه چنان تلطیف شده که دانش آموزان مشتاق حضور در مدرسه هستند. کنار همه این‌ها دبیران حرفه‌ای و معروف این مدرسه که اغلب از مولفان و طراحان سوالات آزمون‌های مهم علمی و کتب کنکور هستند، درس و آموزش را برای دانش‌آموزان دوست‌داشتنی کرده‌اند. این معلمان صبور، دلسوز و باتجربه با دانش‌آموزان روابط دوستانه‌ای دارند و این موضوع باعث شده دانش‌آموزان در محیط کلاس راحت باشند.

امکانات رفاهی مدرسه کمال

ساختمان مدرسه کمال جدیدالاحداث بوده و امکانات رفاهی مختلفی در آن فراهم شده است. سیستم امنیتی، اطفای حریق، شبکه داخلی LAN، سیستم پیام‌رسان هوشمند برای والدین و دانش‌آموزان، انتشارات مجهز و مستقل و… از مهم‌ترین تمهیداتی است که برای رفاه دانش‌آموزان و اطمینان خاطر والدین در این ساختمان جدید درنظر گرفته شده است.

همچنین امکاناتی مانند آزمایشگاه شیمی، فیزیک، زیست، کارگاه فناوری، کتابخانه با 5000 جلد کتاب درسی و غیردرسی متنوع، فضای اختصاصی مطالعاتی، تخته هوشمند، سایت فعال و پیشرفته کامپیوتری، مسجد دو طبقه برای نماز و برگزاری جشن‌های مذهبی، سالن غذاخوری، سالن چند منظوره همایش‌، اجتماعات و امتحانات، سالن سرپوشیده ورزشی، زائرسرای مستقل نزدیک حرم امام رضا برای دانش‌آموزان، اختصاص اردوگاه تفریحی، آموزشی و علمی در منطقه کن و… از امکانات رفاهی این مدرسه برای دانش‌آموزان است.

شهریه مدرسه کمال

آدرس و شعب کمال

مدرسه کمال دو شعبه دارد که شعبه اول آن برای دوره متوسطه اول و شعبه دوم برای دوره متوسطه دوم درنظر گرفته شده است. به عبارت دیگر مقاطع تحصیلی مختلف مدرسه کمال در یک ساختمان نیستند؛ اما در یک منطقه با فاصله بسیار کمی از هم واقع شده‌اند.

مدرسه کمال دوره متوسطه اول

آدرس: تهران، نارمک، خیابان سمنگان، خیابان شهید رمضانی زاده

شماره تماس: 0217۷۰۳۱۴۹۰ – 0217۷۰۳۱۵۳۶ – 0217۷۰۳۱۵۲۵ – 0217۷۰۳۱۵۱۰

فکس: ۷۷۰۳۱۴۰۰

ایمیل: info@kamal.sch.ir

سامانه پیام کوتاه: ۲۰۰۰۱۰۵۷

تماس با مدیریت روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۲ با شماره ۰۹۳۷۶۱۴۷۶۳۸

مدرسه کمال دوره متوسطه دوم

آدرس: تهران، نارمک، خیابان سمنگان، خیابان ربیعی، کوچه کمال

شماره تماس:  ۱۶ – 0217۷۲۶۱۱۱۲ – 0217۷۲۶۱۰۰۲

فکس: ۷۷۲۶۱۰۰۱

ایمیل: info@kamal.sch.ir

سامانه پیام‌کوتاه: ۲۰۰۰۱۰۵۷

تماس با مدیریت روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۲ با شماره ۰۹۳۵۴۰۵۷۵۲۱

سرویس مدرسه کمال

این مدرسه هم مانند اغلب مدارس برتر تهران برای رفت‌وآمد دانش‌آموزان سرویس درنظر گرفته است. هزینه نهایی استفاده از سرویس نسبت به فاصله خانه تا مدرسه متغیر بوده و چیزی بین دو الی هفت میلیون تومان است. این هزینه به‌صورت جداگانه هنگام ثبت‌نام باید پرداخت شود.

مدارس هم‌تراز با کمال

امکانات رفاهی و آموزشی، سطح علمی و عملکرد بسیار خوب مدرسه کمال باعث شده کمتر مدرسه‌ای بتواند مشابه این مجموعه آموزشی فعالیت کند. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم برنامه مطالعاتی بسیار جدی و دقیقی برای فرزندتان درنظر بگیرید تا بتواند در آزمون ورودی این مدرسه موفق عمل کند؛ اما درصورتی‌که فرزندتان نتوانست در این مدرسه پذیرفته شود، می‌تواند شانس خود را در مدارس دانشمند، سیدالشهدا، دکتر حسابی 1، شهید حسینی، الهام، سبحان، پیشرو، احمدیه، انرژی اتمی، جنت، کمال‌الملک، خوارزمی و هدایت امتحان کند.

این مدارس در کلیات آموزشی و امکانات رفاهی مانند مدرسه کمال بوده و می‌توانند به خوبی نیازهای دانش‌آموزان را در حوزه‌های مختلف برآورده کنند.

کمال، مدرسه‌ای با چارچوب خاص

مدرسه کمال یکی از بهترین مدارس تهران است که نه با قوانین سخت و محدودکننده، بلکه با استفاده از ایجاد محیطی با امکانات رفاهی عالی، همراهی دبیران باتجربه، برقراری روابط صمیمی با دانش‌آموزان و حفظ تعادل بین درس و سایر نیازهای روحی-جسمی دانش‌آموزان آن‌ها را به درس و رقابت علمی سالم تشویق کرده است. به همین دلیل همه دانش‌آموزان این مدرسه به‌طور خودجوش و کاملا داوطلبانه دنبال کسب رتبه‌های عالی در مسابقات علمی مختلف هستند.

همه این موارد باعث شده هر پدر و مادری بخواهند فرزندشان در این مدرسه جایی داشته باشد. اگر شما هم خواهان حضور و تحصیل پسرتان در مدرسه کمال هستید، می‌توانید از مشاوره و تدریس خصوصی دبیران کاراتدریس برای بالا بردن شانس قبولی او در آزمون ورودی مدرسه بهره ببرید. معلمان خصوصی کاراتدریس با استفاده از جدیدترین و حرفه‌ای‌ترین شیوه‌های آموزشی در یادگیری اصولی همه دروس به ویژه ریاضی به پسرتان کمک کرده و بستر لازم برای موفقیت او را فراهم می‌کنند.

این افتخار ماسـت که پاسخگـوی شـما باشـیم و به سوالات و مسائل شما پاسخ دهیم.

سوالات متداول و مرتبط با این مدرسه

برخی از پرسش ها و پاسخ های کاربران

سوال شما چیست؟

شرایط ورود به مدرسه کمال چگونه است؟

مدرسه کمال هرسال بهمن ماه شرایط لازم برای ثبت‌نام در آزمون ورودی را فراهم می‌کند و برای ثبت‌نام در پایه هفتم و پایه دهم آزمون‌های جامعی برگزار می‌کند. البته قبولی در آزمون ورودی فقط یکی از شروط ثبت‌نام و ورود به این مدرسه است و مسئولان مدرسه برای هر پایه تحصیلی شرایط دیگری هم در نظر گرفته‌اند.

امکانات و خدمات مدرسه کمال چیست؟

سیستم امنیتی، اطفای حریق، شبکه داخلی LAN، سیستم پیام‌رسان هوشمند برای والدین و دانش‌آموزان، انتشارات مجهز و مستقل و... از مهم‌ترین تمهیداتی است که برای رفاه دانش‌آموزان و اطمینان خاطر والدین در این ساختمان جدید درنظر گرفته شده است.همچنین امکاناتی مانند آزمایشگاه شیمی، فیزیک، زیست، کارگاه فناوری، کتابخانه با 5000 جلد کتاب درسی و غیردرسی متنوع، فضای اختصاصی مطالعاتی، تخته هوشمند، سایت فعال و پیشرفته کامپیوتری، مسجد دو طبقه برای نماز و برگزاری جشن‌های مذهبی، سالن غذاخوری، سالن چند منظوره همایش‌، اجتماعات و امتحانات، سالن سرپوشیده ورزشی، زائرسرای مستقل نزدیک حرم امام رضا برای دانش‌آموزان، اختصاص اردوگاه تفریحی، آموزشی و علمی در منطقه کن و... از امکانات رفاهی این مدرسه برای دانش‌آموزان است.

آدرس مدرسه کمال کجاست؟

تهران، نارمک، خیابان سمنگان، خیابان شهید رمضانی زادهشماره تماس: 0217۷۰۳۱۴۹۰ - 0217۷۰۳۱۵۳۶ - 0217۷۰۳۱۵۲۵ – 0217۷۰۳۱۵۱۰فکس: ۷۷۰۳۱۴۰۰ ایمیل: info@kamal.sch.irسامانه پیام کوتاه: ۲۰۰۰۱۰۵۷

مدارس هم‌تراز مدرسه کمال کدام‌ها هستند؟

مدارس دانشمند، سیدالشهدا، دکتر حسابی 1، شهید حسینی، الهام، سبحان، پیشرو، احمدیه، انرژی اتمی، جنت، کمال‌الملک، خوارزمی و هدایت هم‌تراز مدرسه کمال هستند.

دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را در رابطه با متن بالا وارد کنید.

 • دانش اموز

  دانش اموز

  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ ۱۶:۴۶:۱۸

  سلام ببخشید این مدرسه بهتر است یا البرز ؟

  • کاراتدریس

   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ ۱۸:۱۴:۱۵

   همراه عزیز کاراتدریس سلام وقتت بخیر، هر دو مدارس از بهترین مدارس تهران هستند، اگه تو انتخاب بین این دو مدرسه تردید داری می‌تونی با شماره 09126886647 تماس بگیری و از خدمات مشاوره کاراتدریس استفاده کنی

 • فضل اله محمدی

  فضل اله محمدی

  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ ۱۲:۰۴:۱۱

  به نام خدا. بادرود و احترام به بنیانگذارن صدیق و صالح این مدرسه، دبیرستان کمال از محدود دبیرستانهای موفق در امر آموزش است که در آن پرورش و آموزش همزمان ونزدیک به هم بوده و در آن معلمان ودانش آموزان باکمترین تحمیل نظر در چهار چوب اصول علمی و قوانین جاری، به امر تدریس و تحصیل می پردازند. کارکنان مدرسه اعم از اداری و آموزشی ضمن احترام به اولیای محترم و استفاده از نظرات صاحب نظران موجه ، در امر آموزش و پرورش دانش آموزان از دخالت اشخاص غیر متخصص جلوگیری نموده و براساس برنامه از پیش طراحی شده عمل می کنند. مدرسه ای که در آن دانش آموزان حتی لحظه ای به حال خود رها نشده و به بهترین شکل ممکن تا حصول نتیجه همراهی می شوند. بنده یک دهه در این مدرسه به امر مقدس تدریس اشتغال داشته و از نزدیک موارد فوق را لمس کردم. با درود وارادت به کارکنان فعلی و خداقوت به تک تک این عزیزان و با آرزوی موفقیت برای همه. با احترام: فضل اله محمدی دبیرریاضی سابق این مدرسه.

  • کاراتدریس

   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ ۱۶:۰۹:۴۲

   سلام و درود بر شما جناب محمدی عزیز، متشکریم که نظرتون رو با ما و سایر کاربران کاراتدریس به اشتراک گذاشتید؛ بله شکی نیست که مدرسه کمال جز بهترین مدارس پسرانه تهران و منطقه 8 هست.

 • فضل اله محمدی

  فضل اله محمدی

  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ ۲۳:۲۰:۲۲

  سلام. این مدرسه یکی از بهترین مدرسه های کشور عزیزمان ایران است. درهمه ادوار دارای مدیران قوی، معلمان توانمند و دانش آموزان باهوش بوده و چون نگین درخشان در آسمان آموزش کشور می درخشد. از صمیم قلب برای این مدرسه که خانه دوم بنده است آرزوی موفقیت دارم.