در شرایطی که به‌دلیل شیوع بیماری کرونا، آموزش مجازی جایش را با تدریس حضوری دبیران عوض کرده، سطح یادگیری بیشتر دانش‌آموزان با افت کیفیت روبه‌رو شده است. این افت تحصیلی، خودش را به‌خصوص در دروس محاسباتی و ریاضیاتی دانش‌آموزان نشان می‌دهد. به‌این‌ترتیب اکثر دانش‌آموزان به ویژه دانش‌آموزان پایه هفتم خودشان را ناتوان می‌بینند و از عهده پاسخگویی به سوالات و حل تمرین ریاضی هفتم برنمی‌آیند.

احتمالا شما هم به‌عنوان والدین، با توجه به تغییرات کتاب درسی و دوربودن طولانی مدت از فضای آموزشی مقطع هفتم دوره اول متوسطه نمی‌توانید کمک چندانی به فرزندتان کنید. تیم حرفه‌ای کاراتدریس طرحی را ارائه کرده تا فرزند شما دیگر دغدغه حل تمرین‌های ریاضی را نداشته باشد. با استفاده از حل تمرین کاراتدریس پاسخ هر نوع سوالی را به‌راحتی پیدا کنید.

چه سوالاتی در کاراتدریس پاسخ داده خواهد شد؟

برخلاف تصور برخی کاربران، شما هیچ محدودیتی درباره ارسال تمرین و نمونه سوال برای تیم کاراتدریس ندارید. اگر تمرین‌های کتاب درسی به غولی ترسناک برای فرزندتان تبدیل شده، کافی است سوال‌های ریاضی موردنظرتان را برای تیم کاراتدریس بفرستید. مدرسان و دبیران کاربلد تیم کاراتدریس متناسب با تغییرات کتاب درسی و روش‌های نوین آموزشی، تمرین‌ها را حل کرده و پاسخ کامل و مرحله‌به‌مرحله آن‌ها را برای شما ارسال خواهند کرد.

فرقی ندارد سوال دانش‌آموز و فرزند شما به کدام ‌یک از مباحث ریاضی هفتم مثل راهبردهای حل مساله، عددهای صحیح، جبر و معادله، هندسه و استدلال، شمارنده‌ها و اعداد اول، سطح و حجم، توان و جذر، بردار و مختصات و آمار و احتمال مربوط باشد. دبیران ریاضی کاراتدریس آن سوال را با هر درجه سختی حل کرده و پاسخ را دراختیارتان قرار می‌دهد.

اگر فرزندتان در مدرسه‌ای با سطح کیفی بالا یا مدرسه استعدادهای درخشان و تیزهوشان درس می‌خواند، بی‌شک برای حل تمرین ریاضی هفتم با سوالاتی نسبتا دشوار دست‌وپنجه نرم می‌کند؛ سوال‌هایی که به‌راحتی نمی‌توان پاسخ‌شان را به‌دست آورد و حتی ممکن است خیلی از دبیران و معلم‌های ریاضی هم توانایی و تسلط کافی برای حل آن را نداشته باشند. دبیران ریاضی کاراتدریس با نظارت و مدیریت مهندس پژمان ابراهیمی پاسخ این تمرین‌ها را با بیانی روان و سلیس به فرزند شما آموزش خواهند داد.

برای خیلی از دانش‌آموزان پیش آمده که در مقطع هفتم دوره اول متوسطه، مقطع هشتم دوره اول متوسطه و… به‌دلیل تغییر در پایه آموزشی، تغییر کلیات مفاهیم ریاضی و مواجه با فضایی جدید در دروس محاسباتی افت داشته باشند. بنابراین همراهی دبیران کاراتدریس برای آموزش و حل تمرینات ریاضی به آن‌ها کمک خواهد کرد در کمترین زمان ممکن خود را با تغییرات پیش رو سازگار کنند.

حل تمرین ریاضی هفتم

در مواقع ضروری چطور سوال‌ها و تمرین‌ها را برای کاراتدریس بفرستید؟

با مجازی شدن آموزش، بیشتر دبیران سوال‌ها و تمرین‌هایی را در ساعت و روز مشخصی به دانش‌آموزان ارائه می‌کنند و دانش‌آموزان هم باید در بازه زمانی کوتاهی، پاسخ صحیح این سوال‌ها را تحویل دهند. با توجه به اهمیت زمان در این مواقع، فرزند شما به تیمی حرفه‌ای و سریع نیاز دارد که در مدتی مشخص تمرین‌ها را به ‌درستی و با بیانی قابل فهم برایش توضیح دهند.

کاراتدریس برای این مواقع از حل تمرین ریاضی هفتم هم چاره‌ای اندیشیده تا شما به‌عنوان والدین دانش‌آموز با مدیریت زمان، مشکل را به‌خوبی کنترل کنید. کافی است پس از دریافت سوالات از دبیر، آن‌ها را برای کاراتدریس بفرستید تا با استفاده از خدمات حل تمرین، به پاسخ درست سوال‌ها دسترسی پیدا کنید. البته برای ارسال تمرین باید به چند نکته دقت داشته باشید.

با توجه به تقاضای بالای دانش‌آموزان برای حل تمرین ضروری، حتما از قبل با تیم کاراتدریس ارتباط بگیرید و موضوع را با آن‌ها درمیان بگذارید. برای این منظور می‌توانید به حساب کاربری کاراتدریس در واتس‌آپ پیام دهید و زمانی را برای حل تمرین رزرو کنید. هرچه زودتر پیام دهید، تیم کاراتدریس بهتر می‌تواند با برنامه زمانی شما هماهنگ شود.

برای رزرو حل تمرین ضروری حتما تاریخ ارسال و دریافت سوالات، ساعت شروع و پایان بازه تحویل تمرین‌ها، نام درس و مبحث موردنظر و مقطع تحصیلی دانش‌آموز را در واتس‌آپ ارسال کنید تا هماهنگی لازم با کارشناس مربوطه انجام شود. به این ترتیب فرایند حل تمرین با موفقیت بیشتری پیش می‌رود و فرزندتان نتیجه بهتری می‌گیرد.

نمونه سوالات ریاضی

قیمت‌گذاری حل تمرین ریاضی هفتم در کاراتدریس چگونه است؟

قطعا به‌ عنوان ولی دانش‌آموز، یکی از سوالات شما نحوه قیمت‌گذاری و برآورد هزینه حل تمرین در کاراتدریس است. عوامل مختلفی در این قیمت‌گذاری تاثیر می‌گذارند؛ برای مثال مقطع تحصیلی بیشترین نقش را دراین‌میان ایفا می‌کند.

دانش‌آموز مقطع هفتم دوره اول متوسطه، نسبت به دیگر مقاطع دوره اول و دوم متوسطه با مباحث آسان‌تری سروکار دارد. به همین دلیل شما هزینه کم‌تری بابت حل تمرین می‌پردازید.

هنگام ارسال تمرین، زمان دلخواه برای دریافت پاسخ را مشخص می‌کنید. با درنظر گرفتن آموزش مجازی و افت کیفی یادگیری دانش‌آموزان، بسیاری از والدین از برنامه حل تمرین کاراتدریس استقبال کردند و تقاضا برای پاسخگویی به سوالات ریاضی بالا است.

در چنین شرایطی هرچه زمان تحویل حل تمرین طولانی‌تر باشد، تیم کاراتدریس انعطاف بیشتری در فعالیت خود دارند؛ به‌این‌ترتیب هزینه پاسخ به سوالات کاهش پیدا می‌کند، اما هرچه در بازه زمانی کوتاه‌تری پاسخ سوالات ریاضی و حل تمرین ریاضی هفتم را از کاراتدریس بخواهید، باید هزینه بیشتری پرداخت کنید.

سوالات ریاضی هفتم و راه حل

چه کسانی در کاراتدریس پاسخگوی تمرین‌های فرزند شما هستند؟

در این آشفته‌بازار فعالیت گروه‌های آموزشی مختلف، پیداکردن تیمی حرفه‌ای و اعتماد به آن‌ها کار سختی است. اطلاع از رزومه تیم کاراتدریس این اطمینان را به شما می‌دهد که حل تمرین دروس ریاضی فرزند خود را به دست افراد نخبه و حرفه‌ای سپرده‌اید. تیم کاراتدریس مجموعه‌ای از نخبگان ریاضی است که افتخارآفرینی‌های زیادی داشته‌اند.

پژمان ابراهیمی از سال 87 وارد حرفه تدریس خصوصی ریاضی شده و در برنامه‌ریزی درسی و مشاوره تحصیلی خوش درخشیده است. بیش از 1500 دانش‌آموز تجربه موفقیت‌آمیزی از آموزش ریاضی توسط پژمان ابراهیمی و تیم حرفه‌ای او داشتند. قبولی در آزمون‌های تیزهوشان، آزمون استعدادهای درخشان، آزمون ورودی مدارس برتر تهران، قبولی در کنکور با رتبه‌های پرافتخار و… تنها گوشه‌ای از سابقه تیم کاراتدریس است.

کارشناسان تیم کاراتدریس دانش‌آموخته دانشگاه‌های برتر کشور هستند که در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا تحصیل کرده‌اند. بی‌شک توانایی بالای این افراد در حل تمرین ریاضی و ارائه توضیحات کافی به دانش‌آموز و والدین، باعث می‌شود فرزندتان با آسودگی بیشتری سوالات ریاضی را حل کند.

دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را در رابطه با متن بالا وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

نمایش
هنوز ثبت نام نکرده اید؟! رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟!