به‌جرات می‌توان تحصیل در مقطع دوازدهم را نسبت به سایر پایه‌ها مهم‌تر دانست. شما در مقطع دوازدهم دوره دوم متوسطه علاوه‌بر درپیش داشتن امتحانات نهایی، باید برای کنکور سراسری هم آماده باشید. در این پایه فراگیری دروس و حل تمرین ریاضی اهمیت بسیار بالایی دارد.

متاسفانه آموزش مجازی کیفیت کافی و موردقبولی برای گذراندن این پایه درسی ارائه نمی‌کند. همین موضوع باعث نگرانی دانش‌آموزان مقطع دوازدهم به‌ویژه در زمینه حل تمرین ریاضی و یادگیری دروس شده است. بیشتر دانش‌آموزان در این پایه استرس زیادی را متحمل می‌شوند؛ مشکلات مربوط به آموزش و حل تمرین ضعیف، آن‌ها را بیشتر درگیر خواهد کرد.

تیم کاراتدریس چاره‌ای برای حل این مشکل درنظر گرفته تا دانش‌آموزان دغدغه کم‌تری برای حل تمرین داشته باشند. اگر شما هم در مقطع دوازدهم دوره متوسطه دنبال مرجعی برای پاسخگویی به سوالات‌تان هستید، از خدمات حل تمرین ریاضی کاراتدریس کمک بگیرید.

کاراتدریس چه سوالاتی را حل می‌کند؟

در حل هر تمرینی از دروس ریاضی یا محاسباتی به مشکل خوردید، می‌توانید پاسخگویی به آن را به تیم کاراتدریس بسپارید. حل هر تمرینی برای کاراتدریس راحت و آسان خواهد بود. اگر در رشته علوم انسانی تحصیل می‌کنید، احتمالا از بابت حل تمرین درس ریاضی و آمار نگرانی دارید. تیم کاراتدریس با روش گام‌به‌گام هریک از تمرین‌ها را حل می‌کند.

بیشتر دانش‌آموزان رشته ریاضی فیزیک در مقطع دوازدهم با تمرین‌های درس حسابان (چه در سطح کتاب چه در سطوح بالاتر) دست‌وپنجه نرم می‌کنند. مطالعه دروس هندسه و ریاضیات گسسته هم با توجه به تمرین‌های سخت و ثقیل‌شان، مشکل خواهد بود. با برون‌سپاری حل تمرین ریاضی به کاراتدریس، ضمن یادگیری بهتر مباحث، مسئولیت حل تمرین نیز از دوش شما برداشته می‌شود.

دانش‌آموزان در مقطع دوازدهم دوره دوم متوسطه رشته علوم تجربی هم مجبور به گذراندن درس ریاضی با تمرین‌های عجیب و غریبش هستند. یادگیری نکات نهفته در حل تمرین ریاضی دوازدهم نقشی مهم در نتیجه امتحان‌های نهایی و کنکور دارد؛ بنابراین نباید پاسخگویی صحیح به این سوالات را دست‌کم گرفت. کاراتدریس در حل سوالات چالشی ریاضی یا دروس محاسباتی بسیار توانمند عمل می‌کند.

فرقی نمی‌کند مهارت شما در حل تمرین ریاضی دوازدهم تا چه حدی باشد؛ همه دانش‌آموزان می‌توانند سوال‌های خود را برای کاراتدریس بفرستند. از تمرین‌های ساده کتاب درسی گرفته تا سوالات پرچالش کنکور یا آزمون‌های مدارس برتر تهران؛ هرچیزی که فکر شما را درگیر کرده، برای کاراتدریس ارسال کنید.

نحوه قیمت‌گذاری تمرین‌ها به چه شکلی است؟

عوامل مختلفی در تعیین قیمت حل تمرین ریاضی تاثیر می‌گذارند. شناسایی این عوامل باعث می‌شود انتخابی هوشمندانه‌تر برای ارسال سوالات داشته باشید. در قدم اول باید بدانید مبحث سوال طراحی شده، نقشی در قیمت‌گذاری ایفا نمی‌کند. به بیان بهتر تفاوتی ندارد سوالی را از فصل اول کتاب یا فصل آخر آن برای کاراتدریس می‌فرستید. درهرصورت کاراتدریس یک میزان وقت و انرژی برای حل هرکدام آن‌ها صرف می‌کند.

یکی از عوامل تعیین‌کننده قیمت خدمات حل تمرین، مقطع دانش‌آموزان است. طبیعتا هرچه مقطع تحصیلی بالاتر باشد، با رنج چالشی‌تری از سوالات روبه‌رو هستید. شما برای حل تمرین ریاضی دوازدهم دوره دوم متوسطه هزینه بیشتری نسبت به سایر پایه‌های تحصیلی می‌پردازید. البته این قیمت به‌اندازه‌ای خواهد بود که شما را طرفدار استفاده از خدمات حل تمرین ریاضی کند.

نوع درسی که در حل تمرین‌های آن به مشکل خورده‌اید، در بالا یا پایین شدن قیمت نهایی تاثیرگذار خواهد بود. تیم کاراتدریس برای هریک از دروس از متخصصان ویژه‌ای کمک می‌گیرد که در آن زمینه نخبه هستند. برای مثال دانش‌آموزان رشته ریاضی فیزیک مقطع دوازدهم برای حل تمرین درس حسابان، هزینه‌ای متفاوت با حل تمرین دروس گسسته و هندسه می‌پردازند.

فاکتورهایی که برای قیمت‌گذاری تمرین‌ها درنظر گرفته شده، به‌شکلی طراحی شده‌اند که دانش‌آموزان تا حدامکان هزینه‌ای معقول و متعارف برای استفاده از خدمات کاراتدریس بپردازند.

حل تمرین ریاضی دوازدهم

در مواقع ضروری چطور سوال‌‌ها را برای کاراتدریس بفرستیم؟

دانش‌آموزان مقطع دوازدهم میان این همه دغدغه (امتحانات نهایی و کنکور) با مشکل دیگری هم مواجه هستند! دبیران محترم برای سنجش میزان یادگیری دانش‌آموزان در تاریخی مشخص، چند سوال را بارگذاری می‌کنند. دانش‌آموزان باید در بازه زمانی مشخصی به این سوالات پاسخ دهند و نتیجه را برای معلم بفرستند.

هرچند این کار با هدف افزایش سطح یادگیری انجام می‌شود، اما به‌دلیل شیوه نادرست آن بیشتر نتایجی مانند افزایش سطح استرس و نگرانی در پی دارد. خوشبختانه تیم کاراتدریس این نیاز دانش‌آموزان را به‌خوبی شناسایی کرده و راهکاری برای حل آن ارائه داده است. اگر شما هم با این ویژگی آموزش مجازی مشکل دارید، از خدمات حل تمرین فوری کاراتدریس کمک بگیرید.

به شماره واتس‌آپ کاراتدریس ابتدای این صفحه پیام دهید تا شرایط ثبت سفارش را برای شما توضیح دهند. برای هزینه‌یابی و رزرو وقت حل تمرین باید تاریخ ارسال سوالات، ساعت و بازه زمانی حل تمرین، نام درس و مقطع تحصیلی را برای کاراتدریس ارسال کنید. پس از بررسی شرایط سفارش، هزینه برآوردشده اعلام خواهد شد.

در این مرحله باید هزینه را به شماره کارت کاراتدریس واریز کنید و فیش پرداختی را با روابط عمومی این مجموعه به‌اشتراک بگذارید. سفارش شما ثبت خواهد شد؛ پس دیگر نگران حل تمرین ریاضی به‌شکل فوری نباشید! 

یادگیری و درک مفاهیم درسی

چه کسانی در تیم کاراتدریس پاسخگوی سوال‌های شما هستند؟

این روزها گروه‌های آموزشی مختلفی خدمات حل تمرین ریاضی ارائه می‌کنند. این گروه‌ها با وجود دریافت هزینه‌های بالا، به‌خوبی از پس حل تمرین ریاضی مقطع دوازدهم دوره دوم متوسطه برنمی‌آیند. برای پاسخگویی به سوالات خود حتما از تیمی کمک بگیرید که ضمن سابقه آموزش و حل تمرین، از اعتبار خوبی برخوردار باشد.

تیم کاراتدریس از افرادی حرفه‌ای تشکیل شده که در دانشگاه‌های برتر کشور تحصیل کرده‌اند. این افراد همه مهارت و استعداد خود را به‌کار می‌گیرند تا حل تمرین ریاضی برای دانش‌آموزان به کاری ساده و آسان تبدیل شود. درمیان اعضای این تیم نام افرادی را می‌بینیم که در زمینه تدریس ریاضی بسیار افتخارآفرین بوده‌اند.

حل تمرینات ریاضیات در پایه دوازدهم

ایده راه‌اندازی تیم کاراتدریس ابتدا به ذهن پژمان ابراهیمی رسید. او با بیش از 13 سال سابقه فعالیت در زمینه تدریس ریاضی، مشاوره درسی، برنامه‌ریزی تحصیلی، حل تمرین و… یکی از مطمئن‌ترین مراجع را برای آموزش ریاضیات تاسیس کرده است. اگر نگاهی به خروجی‌های تیم کاراتدریس بیندازید، از آمار قبولی‌های کنکور، مدارس استعدادهای درخشان و مدارس برتر تهران شگفت‌زده می‌شوید.

مجموعه کاراتدریس با هدف یادگیری عمیق دانش‌آموزان، خدمات آموزش و حل تمرین ریاضی را عرضه می‌کند. به‌این‌ترتیب اگر جایی از حل تمرین به‌قدر کافی رسانا نبود، کاراتدریس تا هر مرتبه که لازم باشد، پاسخ را توضیح می‌دهد. 

دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را در رابطه با متن بالا وارد کنید.