حل تمرینات ریاضی خود را به ما بسپارید

با وجود تغییرات بسیار سریع و گسترده در کتب درسی به ویژه دروس محاسباتی مانند ریاضی، آمار و احتمال، جبر و هندسه، طبیعی است که پدران و مادران دانش، مهارت و تسلط کافی برای پاسخگویی به سوالات و مشکلات درسی فرزندانشان نداشته باشند. همین موضوع برای بسیاری از دانش‌آموزان به یک دغدغه تبدیل شده است؛ چراکه در این شرایط پیدا کردن پاسخ سوالات ریاضی زمان و انرژی زیادی از آن‌ها خواهد گرفت. درحالی‌که دانش‌آموزان نیاز دارند در بازه‌های زمانی خاص مانند شب‌های امتحان به راحتی به روش‌های حل و پاسخ‌های سوالات ریاضی دسترسی داشته باشند.

بنابراین همه دانش‌آموزان به دبیری باتجربه و مسلط به مفاهیم ریاضی نیاز دارند که بتوانند سوالات درس و تمرینات ریاضی مشکل و سطح پیشرفته را با کمک او حل کنند. دبیری که ضمن ارائه پاسخ صحیح برای سوالات ریاضی، بتواند شیوه حل سوال را به درستی توضیح و آموزش دهد تا نکات سوال به خوبی برای دانش‌آموز شفاف شود.

ما در کاراتدریس این امکان را برای دانش‌آموزان فراهم کرده‌ایم که بتوانند با دبیران ریاضی حرفه‌ای این تیم ارتباط برقرار کرده و سوالات ریاضی خود را با آن‌ها مطرح کنند. با توجه به اینکه دانش‌آموزان نیاز دارند در کوتاه‌ترین زمان ممکن به سوالات ریاضی آن‌ها پاسخ داده شود، تیم تدریس خصوصی ریاضی کاراتدریس همیشه در دسترس و آماده پاسخگویی به دانش‌آموزان خواهند بود.

پاسخگویی و حل تمرین ریاضی در کاراتدریس

دبیران ریاضی کاراتدریس سوالات ریاضی موردنظر را بررسی و هزینه حل تمرینات را به دانش‌آموز اعلام خواهند کرد. پس از تایید دانش‌آموز و پرداخت هزینه، راه حل تمرین ریاضی برای دانش‌آموز ارسال خواهد شد. همچنین دبیران کاراتدریس در صورت نیاز شیوه حل تمرینات و نکات هر سوال را به دانش‌آموزان توضیح و آموزش می‌دهند تا دانش‌آموزان تنها به راه حل نهایی سوالات اکتفا نکنند.

اگر شما هم در حل تمرینات ریاضی خود مشکل دارید، می‌توانید با تیم کاراتدریس تماس بگیرید و سوالات چالش‌برانگیز خود را با دبیران حرفه‌ای و متخصص کاراتدریس در میان بگذارید.

مزایای حل تمرین ریاضی گروه آموزشی کاراتدریس چیست؟

شاید خیلی از موسسات و گروه‌های آموزشی در حال ارائه بخشی برای حل امتحانات یا حل تمرین ریاضی باشند. بنابراین باید دید چه چیزی باعث شده حل تمرینات و نمونه سوالات در کاراتدریس متمایز باشد؟

۱. اگر کاراتدریس را برای پاسخگویی به حل تمرین و حل امتحانات خود انتخاب کنید، در سریع‌‌ترین‌ زمان‌ ممکن جواب‌ سوالات تمرین‌ها و‌‌ پرسش‌های خود را دریافت خواهد کرد.
۲. پاسخگویی به سوالات و مسائل هر درس توسط استاد تخصصی همان درس و مقطع انجام می‌شود. این موضوع باعث شده احتمال خطا در راه‌حل و پاسخگویی به سوالات دانش‌آموزان وجود نداشته باشد.
۳. تیم کاراتدریس با پشتیبانی 24 ساعته پاسخگوی سوالات و پیام‌های دانش‌آموزان در واتس‌اپ است.

دانش‌آموزان برای حل تمرین کدام دروس حوزه ریاضی می‌توانند با کاراتدریس تماس بگیرند؟

تیم حرفه‌ای کاراتدریس برای حل همه انواع سوالات ریاضی تستی، تشریحی، نموداری و… از دروس محاسباتی مختلف حوزه ریاضیات همراه دانش‌آموزان مقاطع تحصیلی ابتدایی، دوره متوسطه اول، دوره متوسطه دوم، پیش‌دانشگاهی و دوره دانشگاه هستند و محدودیتی برای حل تمرین سوالات ریاضی مختلف ندارند. این تیم متخصص در حوزه ریاضیات بر مفاهیم و مباحث همه دروس ریاضی از جمله موارد زیر مسلط هستند:

 • حسابان ۱ و حسابان ۲
 • هندسه ۱، هندسه ۲ و هندسه ۳
 • آمار و احتمالات
 • ریاضیات گسسته
 • ریاضی و آمار ۱، ریاضی و آمار ۲ و ریاضی و آمار ۳
 • ریاضی عمومی ۱ دانشگاه و ریاضی عمومی ۲ دانشگاه
 • ریاضی مهندسی دانشگاه، معادلات دیفرانسیل دانشگاه و ریاضی پیش دانشگاهی
 • و…

سوالات متداول و مرتبط

برخی از پرسش ها و پاسخ های کاربران

سوال شما چیست؟

حل تمرین کاراتدریس برای چه پایه‌های تحصیلی است؟

تیم کاراتدریس حل تمرین همه پایه‌های تحصیلی از اول دبستان تا دوره دانشگاه را به طور کامل پوشش داده است.

برای ارسال سوالات ریاضی با چه شماره‌ای تماس بگیریم؟

برای ارسال سوالات ریاضی خود می‌توانید در واتساپ به شماره 09126886647 پیام دهید.

فرایند حل تمرین کاراتدریس به چه شکل است؟

برای حل تمرین سوال خود را به تیم کاراتدریس ارسال می‌کنید. سوالات شما قیمت‌گذاری خواهند شد و پس از واریز وجه و ارسال فیش، پاسخ سوال و توضیحات آن برای شما ارسال خواهد شد.

آیا کاراتدریس فقط پاسخ سوال را ارسال می‌کند؟

در صورت نیاز دانش‌آموز توضیحات لازم درباره نکات سوال و حل تمرین به او ارائه خواهد شد.

دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را در رابطه با متن بالا وارد کنید.

 • M

  M

  ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ ۱۸:۱۴:۱۵

  فوق العاده سریع و دقیق و منظم ممنونم😎🌹

  • علی قاسمیان

   علی قاسمیان

   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ ۱۸:۰۰:۵۶

   خیلی خوب تبلیغ می کنین ولی اصلا پاسخگویی مناسبی ندارین از روز قبل بهتون تو واتساپ پیام گذاشتم وتمرین فرستادم دیدین و پاسخی ندادین.و مطمئنم این دیدگاه رو هم منتشر نمیکنین

   • M...

    M...

    ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ ۱۱:۳۸:۰۳

    با سلام خدمت تیم قوی کاراتدریس بدون هیچگونه اغراق تیم آموزشی کاراتدریس بصورت عالی ، سریع و بسیار منظم و سرساعت پاسخ سوالات شما رو ارسال میکنند من خودم به شخصه پایه نهم هستم و برای دروس مختلف مثل ریاضی علوم ادبیات انگلیسی و...به این سایت مراجعه کردم و بهترین بازخورد رو گرفتم و این پیام رو جهت قدردانی از مدرسین خوب کاراتدریس می‌فرستم .🌹

    • شیما محمدی

     شیما محمدی

     ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ ۱۷:۴۹:۰۰

     فوق العاده عالی وبسیاردقیق ممنونم

     • رها بازغی

      رها بازغی

      ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ ۱۱:۵۹:۲۸

      پاسخگویی سریع و عالی و همینطور حرفه ای و دقیق در پاسخ دهی سوالات