تدریس خصوصی ریاضی یکی از ضرورتهایی است که دانش‌آموزان زیادی در طول دوره تحصیلی از آن استفاده می‌نمایند. ریاضی درسی کاملا متفاوت با سایر دروس محسوب می‌شود، زیرا درک و فهم عمیق در مباحث ریاضی و کسب مهارت در حل تمرین‌ها و مسائل ریاضی نیازمند بکارگیری روش‌های خاص و صحیح مطالعه ریاضی است. درس ریاضی یک نوع درس مهارتی است که دانش‌آموز باید در آن مهارت لازم را برای حل مسائل و تمرینات ریاضی پیدا نماید، از این‌رو تنها با خواندن و مطالعه برای گرفتن نتیجه عالی، در آن موفق نخواهید شد. تدریس خصوصی ریاضی یکی از روش‌هایی است که دانش‌آموزان در آن می‌آموزند که چگونه در درس ریاضی مهارت‌های لازم را کسب نمایند. یکی از مزایا تدریس خصوصی ریاضی توسط اساتید با تجربه و خبره، کسب موفقیت در این درس بکار است. دانش‌آموزان در پایه‌های مختلف از ابتدایی تا دبیرستان و دانشگاه از طریق تدریس خصوصی ریاضی اقدام به رفع ضعف‌ها و تقویت پایه خود می‌کنند. برای آشنایی نقاط مثبت تدریس خصوصی ریاضی، این مطلب از کاراتدریس را تا پایان مطالعه کنید.

آیا تدریس خصوصی ریاضی برای من لازم است؟

سوالی که بیشتر دانش‌آموزان و دانشجویان از خود می‌پرسند این است که آیا تدریس خصوص ریاضی برای من لازم است؟ آیا گرفتن معلم خصوصی می‌تواند برای من نتیجه بخش باشد؟ تدریس خصوصی ریاضی برای چه افرادی لازم است؟ در جواب این سوال باید گفت که دانش‌آموزان و دانشجویان زیادی در درس ریاضی دارای ضعف هستند که با مراجعه‌به اساتید خبره و تدریس خصوصی ریاضی علاوه بر کسب نمره و رتبه خوب در کنکور به این درس نیز علاقه‌مند شده‌اند. اگر از درس ریاضی گریزان هستید یا اینکه در حل مسائل، تشخیص نوع مسائل و راه حل آن‌ها و بطور کلی در مباحث پایه ریاضی مشکل دارید، تدریس خصوصی ریاضی برای شما چاره‌ساز خواهد بود. بنابراین تدریس خصوصی ریاضی اول تا دوازدهم، تدریس خصوصی ریاضی کنکور، تدریس خصوصی دبیرستان و حتی تدریس خصوصی ریاضی تیزهوشان توسط اساتید و معلمان باتجربه و با سابقه آموزش و پرورش و دانشگاهها مورد توجه افراد زیادی قرار دارد.

معلم خصوصی

اساتید و معلمان در جلسات خصوصی خود بدلیل اینکه تمرکز و وقت کافی برای دانش‌آموز خود دارند، می‌توانند به‌خوبی از ضعف‌ها و مشکلات آن‌ها باخبر شده و نسبت به رفع آن اقدام نمایند. اساتید ریاضی بدلیل اشراف کامل بر مباحث مهم می‌توانند نکات کلیدی در امتحانات، سوالات مهم و تست های کنکوری را به بهترین نحو به دانش‌آموزان تدریس نموده و موفقیت آنها را در امتحان و کنکور تضمین نمایند. این موضوع یکی از مهمترین مزایا تدریس خصوصی ریاضی محسوب می‌شود.

نحوه تدریس خصوصی ریاضی اول تا دوازدهم چگونه است؟

در پاسخ به نحوه تدریس خصوصی ریاضی اول تا دوازدهم باید گفت که روش تدریس ریاضی با توجه به هر معلم متفاوت است. برخی اساتید نحوه تدریس خصوصی ریاضی را بر اساس بررسی اشکالات دانش‌آموز و حل آن‌ها متمرکز می‌نمایند. برخی دیگر این کار را بر اساس طرح مسائل مهم و اساسی ریاضی و ارائه راه‌حل‌های آنها قرار می‌دهند. یک استاد ریاضی مجرب در همان جلسه اول به نقاط ضعف دانش‌آموز پی برده و برنامه تدریس را برای رفع ضعف‌ها و مشکلات پایه، قرار می‌دهد. در جلسات تدریس خصوصی ریاضی کنکور تمرکز بر مباحث مهم کنکوری و حل انواع تست‌های ریاضی و یادگیری راه حل‌های تستی آن‌هاست. در جلسات تدریس خصوصی دبیرستان، تشریح سوالات مهم و نکات کلیدی که در امتحانات آورده می‌شود به همراه رفع ضعف‌های دانش‌آموز مد نظر قرار می‌گیرد.

تدریس خصوصی مقاطع

تدریس همه مقاطع، یکی‌دیگر از مزایا تدریس خصوصی ریاضی

بهترین روش تدریس ریاضی دبیرستان که توسط اساتید باسابقه و متبحر در تدریس ریاضی ارائه می‌گردد، در درجه اول شناسایی و رفع مشکلات دانش‌آموز و دانشجو و در مرحله بعد تدریس سرفصل‌های مهم و کلیدی دروس ریاضی محسوب می‌شود. همچنین حل نمونه سوالات مهم و کلیدی که امکان ارائه آن در امتحانات زیاد است به همراه روش‌های مفهومی و تشریحی آن در برنامه و اولویت کار تدریس قرار می گیرد. روش فوق جزو بهترین روش تدریس ریاضی دبیرستان بوده که کارایی بالایی در کسب نمره خوب و موفقیت در امتحانات خواهد داشت. از طرفی بدلیل تاثیر مثبت معدل در رتبه کنکور، تدریس خصوصی دروس ریاضی و کسب نمره خوب در آن‌ها تاثیر زیادی در معدل و رتبه کنکور سراسری خواهد داشت.

تدریس خصوصی به کودکان

قیمت تدریس خصوصی ریاضی چقدر است؟

در واقع نمی‌توان قیمت مشخصی را به‌عنوان هزینه تدریس خصوصی ریاضی سال 1400 مشخص نمود. قیمت تدریس خصوصی ریاضی به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله عوامل مهم در تعیین قیمت تدریس خصوصی می‌توان به سابقه معلم خصوصی و نوع تدریس آن اشاره نمود. بدین ترتیب اساتید به‌نام و مطرح ریاضی کشور قیمت بالاتری نسبت به معلمان باتجربه کمتر دریافت می‌کنند. همچنین قیمت تدریس خصوصی ریاضی در تهران و شهرهای بزرگ از سایر شهرها بیشتر است. قیمت تدریس ریاضی اول تا دوازدهم با توجه به پایه تحصیلی متفاوت خواهد بود. هزینه تدریس ریاضی ابتدایی از دبیرستان و دانشگاه کمتر است. البته باید بدانید که قیمت تدریس خصوصی ریاضی کنکور تفاوت زیادی با سایر مقاطع دارد. همچنین در میان دروس ریاضی مختلف هر چه پایه دانش‌آموز بالاتر باشد، هزینه تدریس آن بالاتر است. بنابراین در مقایسه قیمت تدریس خصوصی اول تا دوازدهم، قیمت دروس ریاضی پیش دانشگاهی بالاترین قیمت در میان سایر سطوح دبیرستان را دارد. قیمت تدریس خصوصی ریاضی کنکور بدلیل اینکه کلیه مطالب دوره متوسطه و نکات مهم و کنکوری را شامل می‌شود، بیش از سایر دروس ریاضی و حتی دانشگاهی است. نکته مهم در گرفتن معلم خصوصی که باید بدانید، برخی افراد تنها به قیمت تدریس خصوصی توجه می‌کنند و سابقه و تجربیات استاد را در نظر نمی گیرند، در صورتیکه اساتید باتجربه و مطرح کشوری با تسلط و اشراف کامل خود بر مطالب در اغلب اوقات در عرض یک یا دو جلسه به اشکالات دانش‌آموز پی برده و آنرا رفع می‌نمایند. ممکن است در اساتید کم تجربه‌تر به چندین جلسه ادامه یافته که در نهایت هزینه‌ها تفاوت چندانی با یکدیگر نخواهد کرد. بنابراین در انتخاب معلم خصوصی تجربه و تجربیات شاگردان قبلی وی را مدنظر قرار دهید.

هزینه معلم خصوصی

تدریس خصوصی ریاضی در تهران و کرج

تدریس خصوصی ریاضی در تهران معمولا هزینه‌ای بالاتر از سایر شهرهای دارد. چنانچه تمایل به درخواست معلم خصوصی و تدریس خصوصی در تهران دارید، می توانید با هزینه مناسب از روش تدریس خصوصی بهترین و باتجربه‌ترین اساتید ریاضی کشور بهره‌مند شوید. این اساتید سالها تجربه آموزش ریاضی در سطح مدارس، دبیرستان‌ها و آموزشگاه‌های تهران را داشته و بسیاری از آن‌ها جز طراحان سوالات کنکور هستند. سالها تجربه در تدریس و طراحی سوالات امتحانات نهایی و کنکور، موجب اشراف کامل بر مباحث ریاضی گردیده است. همچنین درصورت نیاز به تدریس خصوصی در کرج نیز با ما تماس بگیرید. شما می‌توانید لیست اساتید، تجربیات و سوابق آن‌ها را مشاهده نموده و در صورت تمایل هرکدام از آن‌ها را انتخاب کنید. اساتید برتر ریاضی با بهترین روش تدریس خصوصی در کوتاه‎ترین زمان ممکن، شما را به نتایج عالی می رسانند.

تدریس خصوصی ریاضی تیزهوشان

یکی‌دیگز از مزایا تدریس خصوصی ریاضی، تدریس دروس تیزهوشان است. دانش‌آموزان در سطح‌های مختلف دوره تحصیل می‌توانند برای دوره تیزهوشان امتحان دهند. در پایان دوره ابتدایی یا پایان دوره متوسطه اول، دانش‌آموزان زیادی برای تحصیل در مدارس تیزهوشان با یکدیگر رقابت می نمایند. تدریس خصوصی ریاضی تیزهوشان در همه سطوح توسط اساتید باسابقه آموزش‌و‌پرورش یا نخبگان برتر کنکور صورت می پذیرد. پایان دوره اول متوسطه به منزله ورود به دوره دوم متوسطه و دانشگاه است. به‌همین‌دلیل بسیاری از دانش‌آموزان تلاش می‌کنند که سه سال آخر دبیرستان را در مراکز تیزهوشان تحصیل نمایند. درس ریاضی نهم یکی از مهمترین دروس در امتحان ورودی تیزهوشان است، ازاین‌رو تدریس خصوصی ریاضی نهم تیزهوشان، اهمیت بسیاری دارد. جهت اطلاع از قیمت تدریس خصوصی ریاضی نهم تیزهوشان و تدریس خصوصی (اول تا…) تیزهوشان با ما تماس بگیرید. هزینه تدریس خصوصی ریاضی سال 1400 نسبت به هزینه تدریس خصوصی ریاضی سال ۹9 تغییر چندانی نداشته و می توانید تدریس خصوصی (اول تا…) تیزهوشان را با قیمت مناسب و معقول درخواست دهید.

تدریس خصوصی تیزهوشان

آیا تدریس خصوصی ریاضی آنلاین کارایی دارد؟

اساتید و معلمان باسابقه و مجرب معمولا وقت آزاد زیادی ندارند. شما ممکن است برای استفاده از کلاس‌های خصوصی آن‌ها تا چند هفته معطل شوید. همچنین ممکن است که آموزشگاه آن‌ها از منزل شما دور بوده و امکان رفت‌وآمد به آن‌جا وجود نداشته باشد. تدریس آنلاین نیز یکی‌دیگر از مزایا تدریس خصوصی ریاضی محسوب می‌شود. با برخورداری از امکان تدریس خصوصی آنلاین، دانش‌آموزان می‌توانند مانند تدریس خصوصی در منزل از تجربیات اساتید مجرب و باسابقه برخوردار شوند. تدریس خصوصی آنلاین امکان بهره‌مندی از امکانات و روش‌های تدریس ریاضی مطلوب در سراسر کشور را برای دانش‌آموزان میسر می‌نماید. اگر ساکن شهرهای اطراف تهران مانند کرج هستید، جهت درخواست تدریس خصوصی ریاضی در کرج می‌توانید با برخورداری از تدریس خصوصی آنلاین از مشکلات مربوط‌به رفت‌و‌آمد، ترافیک، هزینه های بالا و اتلاف وقت صرفه جویی نمائید. یکی‌دیگر از مزایا دیگر تدریس خصوصی ریاضی آنلاین این است که هزینه به مراتب کمتری نسبت به تدریس خصوصی در منزل دارد.

تدریس خصوصی آنلاین

مزایا تدریس خصوصی ریاضی کنکور چیست؟

از مهمترین مزایای تدریس خصوصی ریاضی کنکور این است که شما در مدت زمان کوتاه تا برگزاری کنکور می‌توانید کلیه مباحث مهم و سرفصل‌های ریاضی به همراه تست‌های کلیدی و حل تشریحی آن‌ها را به خوبی یاد بگیرید. درس ریاضی کنکور یکی از دروسی است که اغلب دانش‌آموزان در آن مشکل داشته و با درصدهای پایین و بعضا منفی آن را پشت سر می‌گذارند. نحوه تدریس خصوصی ریاضی کنکور بصورتی است که کلیه نکات و موارد مهم این آزمون را برای شما تشریح می‌کنند. شما می‌توانید امیدوار باشید که در طی چندین جلسه برگزاری جلسات خصوصی به کلیه مباحث مهم اشراف کامل پیدا نمائید. صرفه‌جویی در وقت و نتیجه‌گیری مطلوب که تاثیر بالای در گرفتن نتیجه عالی در کنکور دارند، جز مزایای ویژه تدریس ریاضی کنکور محسوب می‌شوند. اساتید حرفه‌ای کنکور معمولا یا از طراحان سوالات بوده یا اطلاعات کاملی در خصوص مباحث مهم کنکور دارند از اینرو با کسب رتبه برتر در کنکور خستگی ۱۲ سال تحصیل از تن شما در می‌آید.

بهترین روش تدریس خصوصی ریاضی دبیرستان چیست؟

درس ریاضی درسی مفهومی است که باید نکات و ظرافت آن را درک نمود. این درس با دروس حفظی دیگر مانند دین و زندگی یا تاریخ فرق زیادی دارد. برای موفقیت در درس ریاضی باید در آن مهارت کسب نمائید. از اینرو بهترین روش تدریس خصوصی ریاضی دبیرستان ارائه درس با مثال‌ها و تمرینات زیاد است. در هر تمرین و مثال، نکته‌ای نهفته است که دانش‌آموزان باید آن‌ها را به خوبی یاد بگیرند در غیر اینصورت هنگام روبرو شدن با مسئله‌ای متفاوت گیج خواهند شد. بنابراین حل مساله و تمرین راه حل یادگیری ریاضی است.

ریاضی دبیرستان

روش تدریس ریاضی در کشورهای پیشرفته با روش‌های گوناگون انجام می‌پذیرد. به عنوان مثال در کشور ژاپن تدریس ریاضی و کلا آموزش، برپایه فعالیت‌های گروهی، حل مسئله و کارگروهی است. دانش‌آموزان بطور دسته جمعی به ارائه راه حل‌های مختلف برای حل مسائل می پردازند. در کشور آمریکا تاکید بر حل مثال‌ها و تمرینات بسیار زیاد و ارائه راه حل‌ها توسط معلم انجام می‌گیرد، اما روش تدریس ریاضی در کشورهای پیشرفته دیگر مانند آلمان برپایه استفاده از تکنولوژی و کامیپوتر برای یادگیری آنهاست. در ایران نیز چند سالی است که انواع تدریس خصوصی ریاضی نوین مورد توجه آموزشگاه‌ها و موسسات مختلف قرار گرفته است.

نکته مهم در تدریس خصوصی ریاضی

اما نکته مهم در تدریس خصوصی ریاضی این است که هرگز کیفیت آموزش و تدریس خصوصی را فدای هزینه آن نکنید. البته منظور این نیست که هر چقدر هزینه معلم خصوصی بالاتر باشد بهتر است، بلکه توصیه می‌گردد هنگام درخواست برای تدریس خصوصی از شاگردان قبلی و روزمه استاد مورد نظر مطلع شوید. اینکار بهترین بازخورد از کیفیت آموزش را به شما می‌دهد. همچنین چنانچه تمایل به انتخاب اساتید برتر ریاضی کشور برای تدریس خصوصی در تهران و یا کرج را دارید با ما تماس حاصل نمائید. بهترین نتیجه، مناسب‌ترین قیمت و برگزاری جلسات تدریس خصوصی ریاضی تضمینی در تخصص ماست.

تدریس خصوصی ریاضی به کودکان

تدریس خصوصی بدون‌شک تاثیر زیادی روی قبولی در امتحانات و آزمون‌هایی مانند کنکور دارد، به‌همین‌دلیل ما در این مطلب سعی کردیم برخی از مزایا تدریس خصوصی ریاضی را به شما معرفی کنیم. لطفا نظرات خود را درباره این مطلب با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را در رابطه با متن بالا وارد کنید.