تدریس خصوصی ریاضی یکی از ضرورتهایی است که دانش آموزان زیادی در طول دوره تحصیلی از آن استفاده می نمایند. درس ریاضی درسی کاملا متفاوت با سایر دروس بوده لذا درک و فهم عمیق در مباحث ریاضی و کسب مهارت در حل تمرین ها و مسایل ریاضی نیازمند بکارگیری روشهای خاص و صحیح مطالعه ریاضی است. از آنجائیکه درس ریاضی یک نوع درس مهارتی است که دانش آموز باید در آن مهارت لازم را برای حل مسایل و تمرینات ریاضی پیدا نماید، از اینرو تنها با خواندن و مطالعه صرف نتیجه عالی از آن نخواهید گرفت. تدریس خصوصی ریاضی یکی از روشهایی است که دانش آموزان در آن می آموزند که چگونه در درس ریاضی مهارت های لازم را کسب نمایند. از اینرو تدریس خصوصی ریاضی توسط اساتید با تجربه و خبره برای کسب موفقیت در این درس بکار می رود. دانش آموزان در پایه های مختلف از ابتدایی تا دبیرستان و دانشگاه از طریق تدریس خصوصی ریاضی اقدام به رفع ضعفها و تقویت پایه خود می پردازند.

 

آیا تدریس خصوصی ریاضی برای من لازم است؟

سوالی که اکثر دانش آموزان و دانشجویان از خود می پرسند این است که آیا تدریس خصوص ریاضی برای من لازم است؟ آیا گرفتن معلم خصوصی می تواند برای من نتیجه بخش باشد؟ و در نهایت تدریس خصوصی ریاضی برای چه افرادی لازم است؟ در جواب این سوال باید گفت که دانش آموزان و دانشجویان زیادی در درس ریاضی دارای ضعف بوده اند که با بکارگیری اساتید خبره و تدریس خصوصی ریاضی علاوه بر کسب نمره و رتبه خوب در کنکور، به این درس نیز علاقه مند شده اند. اگر از درس ریاضی گریزان هستید و یا اینکه در حل مسایل، تشخیص نوع مسایل و راه حل آنها و بطور کلی در مباحث پایه ریاضی مشکل دارید تدریس خصوصی ریاضی برای شما چاره ساز خواهد بود. بنابراین تدریس خصوصی ریاضی اول تا دوازدهم، تدریس خصوصی ریاضی کنکور، تدریس خصوصی دبیرستان و حتی تدریس خصوصی ریاضی تیزهوشان توسط اساتید و معلمان باتجربه و با سابقه آموزش و پرورش و دانشگاهها مورد توجه افراد زیادی قرار دارد.

 

آیا تدریس خصوصی ریاضی برای من لازم است؟

اساتید و معلمان در جلسات خصوصی خود بدلیل اینکه تمرکز و وقت کافی برای دانش آموز خود دارند می توانند به خوبی از ضعفها و مشکلات آنها باخبر شده و نسبت به رفع آن اقدام نمایند. اساتید ریاضی بدلیل اشراف کامل بر مباحث مهم می توانند نکات کلیدی در امتحانات، سوالات مهم و تست های کنکوری را به بهترین نحو به دانش آموزان تدریس نموده و موفقیت آنها را در امتحان و کنکور تضمین نمایند.

 

نحوه تدریس خصوصی ریاضی اول تا دوازدهم چگونه است؟

در پاسخ به نحوه تدریس خصوصی ریاضی اول تا دوازدهم باید گفت که روش تدریس ریاضی با توجه به روش هر معلم متفاوت است. برخی اساتید نحوه تدریس خصوصی ریاضی را بر اساس بررسی اشکالات دانش آموز و حل آنها متمرکز می نمایند. برخی دیگر نحوه تدریس خصوصی ریاضی را بر اساس طرح مسایل مهم و اساسی ریاضی و ارائه راه حلهای آنها قرار می دهند. آنچه مسلم است این است که یک استاد ریاضی مجرب در همان جلسه اول به نقاط ضعف دانش آموز خود پی برده و برنامه تدریس خود را در جهت رفع ضعف ها و مشکلات پایه قرار می دهد. در جلسات تدریس خصوصی ریاضی کنکور تمرکز بر مباحث مهم کنکوری و حل انواع تست های ریاضی و یادگیری راه حلهای تستی آنهاست. در جلسات تدریس خصوصی دبیرستان تشریح سوالات مهم و نکات کلیدی که در امتحانات آورده می شود به همراه رفع ضعف های دانش آموز مد نظر قرار می گیرد.

 

نحوه تدریس خصوصی ریاضی اول تا دوازدهم چگونه است؟

بهترین روش تدریس ریاضی دبیرستان که توسط اساتید باسابقه و متبحر در تدریس ریاضی ارائه می گردد در درجه اول شناسایی و رفع مشکلات دانش آموز و دانشجو و در مرحله بعد تدریس سرفصل های مهم و کلیدی دروس ریاضی محسوب می شود. همچنین حل نمونه سوالات مهم و کلیدی که امکان ارائه آن در امتحانات زیاد است به همراه روشهای مفهومی و تشریحی آن در برنامه و اولویت کار تدریس قرار می گیرد. روش فوق جزو بهترین روش تدریس ریاضی دبیرستان بوده که کارایی بالایی در کسب نمره خوب و موفقیت در امتحانات خواهد داشت. از طرفی بدلیل تاثیر مثبت معدل در رتبه کنکور، تدریس خصوصی دروس ریاضی و کسب نمره خوب در آنها تاثیر زیادی در معدل و رتبه کنکور سراسری خواهد داشت.

 

قیمت تدریس خصوصی ریاضی چقدر است؟

قیمت تدریس خصوصی ریاضی چقدر است؟ در واقع نمی توان قیمت مشخصی را به عنوان هزینه تدریس خصوصی ریاضی سال ۹۸ مشخص نمود. قیمت تدریس خصوصی ریاضی به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله عوامل مهم در تعیین قیمت تدریس خصوصی می توان به سابقه معلم خصوصی و نوع تدریس خصوصی ریاضی اشاره نمود. بدین ترتیب اساتید بنام و مطرح ریاضی کشور قیمت بالاتری نسبت به معلمان باتجربه کمتر دریافت می کنند. همچنین قیمت تدریس خصوصی ریاضی در تهران و شهرهای بزرگ از سایر شهرها بیشتر است. قیمت تدریس خصوصی ریاضی اول تا دوازدهم با توجه به پایه تحصیلی متفاوت خواهد بود. بدیهی است که تدریس ریاضی ابتدایی از دبیرستان و دانشگاه کمتر خواهد بود. اما چیزی که مشخص است این است که قیمت قیمت تدریس خصوصی ریاضی کنکور بیش از سایر پایه هاست. همچنین در میان دروس ریاضی مختلف هر چه پایه دانش آموز بالاتر باشد هزینه تدریس آن بالاتر است. بنابراین در مقایسه قیمت تدریس خصوصی ریاضی اول تا دوازدهم، قیمت دروس ریاضی پیش دانشگاهی بالاترین قیمت در میان سایر سطوح دبیرستان است.قیمت تدریس خصوصی ریاضی کنکور بدلیل اینکه کلیه مطالب دوره متوسطه و نکات مهم و کنکوری را شامل می شود بیش از سایر دروس ریاضی و حتی دانشگاهی می باشد. نکته مهم در گرفتن معلم خصوصی این است که برخی افراد تنها به قیمت تدریس خصوصی توجه می کنند و سابقه و تجربیات استاد را در نظر نمی گیرند، در صورتیکه اساتید باتجربه و مطرح کشوری با تسلط و اشراف کامل خود بر مطالب در اغلب اوقات در عرض یک یا دو جلسه به اشکالات دانش آموز پی برده و آنرا رفع می نمایند. این مهم ممکن است در اساتید کم تجربه تر به چندین جلسه ادامه یافته که در نهایت هزینه ها تفاوت چندانی با یکدیگر نخواهد کرد. بنابراین در انتخاب معلم خصوصی تجربه و تجربیات شاگردان قبلی وی را مدنظر قرار دهید.

مزایای تدریس خصوصی ریاضی کنکور چیست؟

از مهمترین مزایای تدریس خصوصی ریاضی کنکور این است که شما در مدت زمان کوتاه تا برگزاری کنکور می توانید کلیه مباحث مهم و سرفصل های ریاضی به همراه تست های کلیدی و حل تشریحی آنها را به خوبی یاد بگیرید. درس ریاضی کنکور یکی از دروسی است که اغلب دانش آموزان در آن مشکل داشته و با درصدهای پائین و بعضا منفی آنرا پشت سر می گذارند. نحوه تدریس خصوصی ریاضی کنکور بصورتی است که کلیه نکات و موارد مهم کنکوری را برای شما تشریح می نماید. شما می توانید امیدوار باشید که در طی چندین جلسه برگزاری جلسات خصوصی ریاضی به کلیه مباحث مهم اشراف کامل پیدا نمائید. صرفه جویی در وقت و نتیجه گیری مطلوب که درصد بالای درس ریاضی در کنکور می باشد از مزایای ویژه تدریس ریاضی کنکور محسوب می شوند. اساتید حرفه ای کنکور معمولا یا از طراحان سوالات بوده و یا اطلاعات کاملی در خصوص مباحث مهم کنکور دارند از اینرو با کسب رتبه برتر در کنکور خستگی ۱۲ سال تحصیل از تن شما در می آید.

 

تدریس خصوصی ریاضی در تهران و کرج

تدریس خصوصی ریاضی در تهران معمولا هزینه ای بالاتر از سایر شهرهای دیگر دارد. چنانچه تمایل به درخواست معلم خصوصی و تدریس خصوصی در تهران دارید می توانید با هزینه مناسب از روش تدریس خصوصی بهترین و باتجربه ترین اساتید ریاضی کشور بهره مند شوید. این اساتید سالها تجربه آموزش ریاضی در سطح مدارس، دبیرستانها و آموزشگاههای تهران را داشته و بسیاری از آنها جزو طراحان سوالات کنکور هستند. سالها تجربه در تدریس و طراحی سوالات امتحانات نهایی و کنکور موجب اشراف کامل بر مباحث ریاضی گردیده است. همچنین در صورت نیاز به تدریس خصوصی در کرج نیز با ما تماس بگیرید. شما می توانید لیست اساتید و تجربیات و سوابق آنها را مشاهده نموده و در صورت تمایل هر کدام از آنها را انتخاب نمائید. اساتید برتر ریاضی با بهترین روش تدریس خصوصی ریاضی در کوتاهترین زمان ممکن شما را به نتایج عالی می رسانند.

 

ارائه تدریس خصوصی ریاضی تیزهوشان در همه سطوح

دانش آموزان در سطوح مختلف دوره تحصیل می توانند برای دوره تیزهوشان امتحان دهند. در پایان دوره ابتدایی و یا پایان دوره متوسطه اول دانش آموزان زیادی برای تحصیل در مدارس تیزهوشان با یکدیگر رقابت می نمایند. تدریس خصوصی ریاضی تیزهوشان در همه سطوح توسط اساتید باسابقه آموزش و پرورش و یا نخبگان برتر کنکور صورت می پذیرد. پایان دوره اول متوسطه به منزله ورود به دوره دوم متوسطه و دانشگاه است. از اینرو بسیاری از دانش آموزان تلاش می کنند که سه سال آخر دبیرستان را در مراکز تیزهوشان تحصیل نمایند. درس ریاضی نهم یکی از مهمترین دروس در امتحان ورودی تیزهوشان است از اینرو تدریس خصوصی ریاضی نهم تیزهوشان اهمیت بسیاری دارد. جهت اطلاع از قیمت تدریس خصوصی ریاضی نهم تیزهوشان و یا تدریس خصوصی ریاضی (اول تا …) تیزهوشان با ما تماس بگیرید. هزینه تدریس خصوصی ریاضی سال ۹۸ نسبت به هزینه تدریس خصوصی ریاضی سال ۹۷ تغییر چندانی نداشته است از اینرو می توانید تدریس خصوصی ریاضی (اول تا …) تیزهوشان را با قیمت مناسب و معقول درخواست دهید.

 

آیا تدریس خصوصی ریاضی آنلاین کارایی دارد؟

اساتید و معلمان باسابقه و مجرب معمولا وقت آزاد زیادی ندارند. شما ممکن است برای استفاده از کلاسهای خصوصی آنها تا چند هفته معطل شوید. همچنین ممکن است که آموزشگاه آنها از منزل شما دور بوده و امکان رفت و آمد به آنجا وجود نداشته باشد. تدریس خصوصی ریاضی آنلاین یکی از راه حلهای این مشکل محسوب می شود. با برخورداری از امکان تدریس خصوصی آنلاین دانش آموزان می توانند همانند تدریس خصوصی در منزل از اساتید مجرب و باسابقه برخوردار شوند. تدریس خصوصی آنلاین امکان بهره مندی از امکانات و روش های تدریس ریاضی مطلوب در سراسر کشور را برای دانش آموزان میسر می نماید. از اینرو چنانچه ساکن شهرهای اطراف تهران مانند کرج هستید، جهت درخواست تدریس خصوصی ریاضی در کرج می توانید با برخورداری از تدریس خصوصی آنلاین از مشکلات مربوط به رفت و آمد، ترافیک، هزینه های بالا و اتلاف وقت خود صرفه جویی نمائید. مزیت دیگر تدریس خصوصی آنلاین این است که هزینه به مراتب کمتری نسبت به تدریس خصوصی در منزل دارد.

 

بهترین روش تدریس خصوصی ریاضی دبیرستان چیست؟

درس ریاضی درسی مفهومی است که باید نکات و ظرافت های آنرا درک نمود. این درس با دروس حفظی دیگر مانند دین و زندگی و یا تاریخ فرق زیادی دارد. برای موفقیت در درس ریاضی باید در آن مهارت کسب نمائید. از اینرو بهترین روش تدریس خصوصی ریاضی دبیرستان ارائه درس با مثالها و تمرینات زیاد است. در هر تمرین و مثالی نکته ای نهفته است که دانش آموزان باید آنها را به خوبی فراگیرند. در غیر اینصورت با روبرو شدن با مسئله ای متفاوت گیج خواهند شد. بنابراین حل مساله و تمرین راه حل یادگیری ریاضی است.

 

بهترین روش تدریس خصوصی ریاضی دبیرستان چیست؟

روش تدریس ریاضی در کشورهای پیشرفته بطرق گوناگون انجام می پذیرد. به عنوان مثال در کشور ژاپن تدریس ریاضی و کلا آموزش بر پایه فعالیتهای گروهی، حل مسئله و کار گروهی است. دانش آموزان بطور دسته جمعی به ارائه راه حلهای مختلف برای حل مسایل می پردازند. در کشور آمریکا تاکید بر حل مثالها و تمرینات بسیار زیاد و ارایه راه حلها توسط معلم انجام می گیرد. اما روش تدریس ریاضی در کشورهای پیشرفته دیگر مانند آلمان بر پایه استفاده از تکنولوژی و کامیپوتر جهت فراگیری آنهاست. در ایران نیز چند سالی است که انواع روشهای تدریس ریاضی و تدریس خصوصی ریاضی نوین مورد توجه آموزشگاهها و موسسات مختلف قرار گرفته است.

 

نکته مهم در تدریس خصوصی ریاضی

اما نکته مهم در تدریس خصوصی ریاضی این است که هرگز کیفیت آموزش و تدریس خصوصی را فدای هزینه آن نکنید. البته منظور این نیست که هر چقدر هزینه معلم خصوصی بالاتر باشد بهتر است، بلکه توصیه می گردد هنگام درخواست برای تدریس خصوصی از شاگردان قبلی و روزمه استاد مورد نظر مطلع شوید. اینکار بهترین بازخورد از کیفیت آموزش را به شما می دهد. همچنین چنانچه تمایل به انتخاب اساتید برتر ریاضی کشور برای تدریس خصوصی در تهران و یا کرج را دارید با ما تماس حاصل نمائید. بهترین نتیجه، مناسب ترین قیمت و برگزاری جلسات تدریس خصوصی ریاضی تضمینی در تخصص ماست.

دیدگاه‌ها

دیدگاه خود را در رابطه با متن بالا وارد کنید.

ورود به حساب کاربری

نمایش
هنوز ثبت نام نکرده اید؟! رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟!