کار خیر کاراتدریس
0%

کمک به تحصیل کودکان کار

کودکان کار، کودکان و نوجوانان زیر سن قانونی هستند که به دلیل شرایط نامساعد اقتصادی برای امرار معاش خانواده کار می‌کنند. اغلب این کودکان کنار آن که ساعات زیادی را به کار مشغول هستند، درس هم می‌خوانند تا علی‌رغم وجود شرایط دشوار خانوادگی، بتوانند رویاهایشان را دنبال کنند. کمک به هزینه‌های تحصیل این کودکان می‌تواند مانند چراغی مسیر دشوار پیش روی آن‌ها را روشن کند.

کار خیر کاراتدریس
0%

کودکان مناطق محروم

کودکان مناطق محروم به طور کلی از تحصیل و آموزش (حتی با کمترین کیفیت) محروم هستند. این کودکان به دلیل سکونت در مناطق محروم به ابزارهای آموزشی و کمک آموزشی، لوازم تحریر و مدرس دسترسی ندارند. این موضوع مسیر تحصیل کودکان مناطق محروم را به شدت تحت‌تاثیر قرار می‌دهد. کمک به تهیه لوازم تحریر برای این کودکان می‌تواند انگیزه‌ای برای تحصیل و رشد فردی آن‌ها باشد.

کار خیر کاراتدریس
0%

کودکان دارای معلولیت

هزینه نگه‌داری و مراقبت از کودکان دارای معلولیت به قدری بالاست که اغلب خانواده‌ها با پرداخت این هزینه‌ها، دیگر نمی‌توانند از پس هزینه تحصیل این کودکان بربیایند. این موضوع باعث شده استعداد و توانایی‌های این کودکان نادیده گرفته شود. کمک به تهیه لوازم تحریر و استخدام دبیر تدریس خصوصی ویژه تدریس به کودکان دارای معلولیت از هدر رفت استعداد این کودکان جلوگیری می‌کند.

مجموع طرح ها و کمک ها

گروه آموزشی کاراتدریس به عنوان بخشی از مسئولیت اجتماعی خود به تحصیل کودکان کار، کودکان مناطق محروم و کودکان دارای معلولیت کمک می‌کند.
ما در کاراتدریس باور داریم همه کودکان با هر شرایط مالی و جسمی در هر جا، حق آموزش و تحصیل باکیفیت دارند. این گروه از کودکان می‌توانند با حداقل هزینه (فقط پرداخت هزینه تردد دبیر، هزینه‌های جانبی و...) از خدمات تدریس خصوصی کاراتدریس بهره‌مند شوند. همچنین گروه آموزشی کاراتدریس در خرید کتاب و تهیه لوازم تحریر موردنیاز این کودکان سهیم است.
شما هم می‌توانید با پرداخت مبلغ دلخواه، در این مسیر همراه کاراتدریس باشید.

  • مجموع هزینه های پیش بینی شده: 30,000,000 تومان
  • مجموع افراد تحت پوشش: 30 نفر

فرم کمک به طرح

مارا در گسترش آموزش در جای جای کشور یاری کنید.

یادآوری ماهیانه طرح