Loading

بهترین دبیر ریاضی کلیه‌ی پایه‌ها، تیزهوشان و کنکور برای تدریس خصوصی

بهترین دبیر ریاضی

یکی از بزرگ‌ترین دغدغه ها و مشکلات دانش‌آموزان و والدین آن ها، انتخاب بهترین دبیر ریاضی برای تدریس خصوصی ریاضی است. برای انتخاب یک دبیر مناسب، باید فاکتور های زیادی را در نظر گرفت. میزان موفقیت استاد با بررسی دانش‌آموزان قبلی، موجه بودن و باتجربه بودن، برخورد مناسب با دانش‌آموزان و همچنین هزینه مناسب از مواردی است که باید در نظر بگیرید.

متأسفانه در سال سرنوشت ساز کنکور، از آنجایی‌که بسیاری از دانش‌ آموزان و والدین با استرس مواجه هستند، فرصتی را برای یک عده سودجو فراهم کرده است تا با سوءاستفاده از احساسات آن ها به اهداف خود برسند. در این مطلب ما به شما نه‌ تنها ویژگی‌های بهترین دبیر ریاضی کنکور، بلکه کلیه پایه‌ها را معرفی می‌کنیم تا با آگاهی بتوانید دبیران باتجربه‌ای را برای آموزش فرزندتان انتخاب کنید. سرفصل‌های عنوان‌شده در این مقاله عبارت‌اند از:

 • بهترین دبیر ریاضی کنکور
 • بهترین دبیر تیزهوشان
 • بهترین دبیر ریاضی دوازدهم
 • بهترین دبیر ریاضی یازدهم
 • بهترین دبیر ریاضی دهم
 • بهترین دبیر ریاضی نهم
 • بهترین دبیر ریاضی هشتم
 • بهترین دبیر ریاضی هفتم
 • بهترین دبیر ریاضی ششم
 • بهترین دبیر ریاضی پنجم
 • بهترین دبیر ریاضی چهارم
 • بهترین دبیر ریاضی سوم
 • بهترین دبیر ریاضی دوم
 • بهترین دبیر ریاضی اول

بهترین دبیر ریاضی کنکور

انتخاب بهترین دبیر ریاضی کنکور برای تدریس خصوصی کنکور از حساس‌ترین انتخاب هایی است که باید در دوران تحصیلتان انجام دهید. از آنجایی‌ که در دوران کنکور نظم و برنامه‌ریزی حرف اول را می زند، بهترین دبیر ریاضی کنکور باید مسئولیت‌پذیر باشد و از همان ابتدا مشخص کند که هر مبحث را چه زمانی درس می دهد و چه زمانی مباحث کتاب را تمام خواهد کرد. قبل از انتخاب دبیر ریاضی خود حتماً با دانش‌ آموزان سال قبل او مشورت کرده و نظر آن‌ها را جویا شوید. دبیر ریاضی شما باید بر روی مباحث تسلط کامل داشته باشد و بتواند پاسخگوی سؤالات شما باشد. شما در دوران کنکور با استرس زیادی مواجه هستید. دبیر شما باید قابلیت این را داشته باشد که به شما آرامش ببخشد و شما را به بهترین شکل برای کنکور آماده کند.

شما در دوران کنکور با استرس زیادی مواجه هستید. بنابراین بهترین دبیر ریاضی شما باید قابلیت این را داشته باشد که به شما آرامش ببخشد و شما را به بهترین شکل برای کنکور آماده کند.

بهترین دبیر تیزهوشان

بهترین دبیر ریاضی

دانش‌آموزان تیزهوشانی با ذهن فعالی که دارند ممکن است کار را برای دبیر خود سخت کنند. بهترین دبیر تیزهوشان باید مانند دانش‌آموزانش ذهن فعالی داشته باشد و بتواند سؤالاتشان را پاسخگو باشد. دانش‌آموزان تیزهوشانی معمولاً مطالب سال‌های بالاتر را زودتر می خوانند، همچنین این دبیر باید قابلیت آموزش دادن مطالب سنگین‌تر را به دانش‌آموزان داشته باشد و صبور باشد.

بهترین دبیر ریاضی دوازدهم

سرفصل‌های کتاب سال دوازدهم، به سرفصل‌های سال یازدهم شباهت دارد. مطالب در این سال مباحث سال یازدهم را تکمیل می کنند. مباحثی مانند تابع، مثلثات، مشتق، حد و پیوستگی برای دانش‌آموزان سال دوازدهم چالش‌برانگیز است و بهترین دبیر ریاضی دوازدهم دبیری است که بتواند این مفاهیم را با وجود نا آشنا بودن، در ذهن دانش‌آموز به بهترین شکل جای دهد. مبحث مشتق مبحث جدیدی است که در پایه دوازدهم مطرح می شود و همت بالای دبیر و دانش‌آموزان را می طلبد.

بهترین دبیر ریاضی یازدهم

سر فصل‌های درس ریاضی یازدهم عبارت‌اند از پدیده های تصادفی و احتمال، تابع، حد و پیوستگی و مشتق که پایه‌ی فصل های تدریس شده در پایه‌ی دوازدهم هستند، بنابراین بهترین دبیر ریاضی یازدهم در اینجا می تواند پایه‌ی ریاضی دانش‌آموزان را قوی کند. اگر دانش‌آموزان فصل‌های تدریس شده در سال یازدهم را به‌خوبی بیاموزند، یادگیری مطالب تکمیلی در سال دوازدهم برای آن ها راحت‌تر می شود.

بهترین دبیر ریاضی دهم

ریاضی دهم پایه‌ی ریاضی کنکور است. درواقع این پایه دارای جدیدترین مطالب ریاضی است و می‌توان گفت سخت‌ترین ریاضی تمام سال‌ها را دارد. بنابراین بار سنگینی را بر دوش دبیر ریاضی می‌گذارد. دبیری به‌عنوان بهترین دبیر ریاضی دهم شناخته می‌شود که به‌شدت در آموزش صبور باشد و هر مطلب را چند بار توضیح دهد. مجموعه، الگو و دنباله، مثلثات، توان‌های گویا، عبارت‌های جبری، معادله و نامعادله‌ها، تابع شمارش بدون شمردن، آمار و احتمال سرفصل‌های درس ریاضی پایه دهم هستند و بسیار برای کنکور مهم‌اند.

بهترین دبیر ریاضی نهم

شاید تنها بخش چالش‌ برانگیز ریاضی نهم، بخش هندسه‌ی آن باشد. هندسه تنها بخشی از ریاضی سال نهم است که به‌طور مستقیم ۴ سؤال در کنکور را به خود اختصاص می‌دهد. موفقیت در درس هندسه به استعداد دانش‌آموزان نیز بستگی دارد. معمولاً سؤال‌های هندسه در کنکور سخت است و بیشتر دانش‌آموزان اقدام به حذف آن می‌کنند. بهترین دبیر ریاضی نهم باید بتواند با دلسوزی، دانش‌آموزان را به این درس علاقه‌مند سازد و آن‌ها را در مسیر موفقیت قرار دهد. مجموعه‌ها، اعداد حقیقی، محاسبه حجم و تشابه از سرفصل‌های دیگر ریاضی سال نهم هستند.

بهترین دبیر ریاضی هشتم

ریاضی پایه هشتم درس پرحجمی است. شامل ۱۰ فصل است و بهترین دبیر ریاضی هشتم دبیری است که در این سال نظم و برنامه‌ریزی فوق‌العاده‌ای داشته باشد. بردار و مختصات، عدد‌های صحیح و گویا، هندسه و استدلال و حساب عددهای طبیعی از سر فصل‌های این پایه هستند. دانش‌آموزان معمولاً در فصل بردار و مختصات به مشکل می خورند چون مفاهیم جدید است ولی یک دبیر ماهر می‌تواند مطالب را برای ایشان جا بیندازد.

بهترین دبیر ریاضی هفتم

ریاضی پایه‌ی هفتم نیز پرحجم و پر از چالش است. این سال ممکن برای دانش‌آموزانی که به‌تازگی از دبستان جداشده و پا در مقطع متوسطه گذاشته‌اند به‌راستی سخت باشد. بهترین دبیر ریاضی هفتم باید بی‌صبری‌ها و شیطنت‌های دانش‌آموزان را که به‌ تازگی از دوران بچگی خود جدا شدند نادیده بگیرد و با رفتار بیش‌ازحد سخت‌گیرانه فشار را ازآنچه هست برای ایشان بیشتر نکند. کتاب ریاضی سال هفتم شامل ۹ فصل است و فصل توان و جذر معمولاً برای دانش‌آموزان مشکل‌ آفرین است.

بهترین دبیر ریاضی ششم

ریاضی آخرین سال دبستان، شامل سرفصل‌های عدد و الگوهای عددی، کسر، اعداد اعشاری، تقارن و مختصات، اندازه‌گیری، تناسب، درصد و تقریب است. باکمی مهارت بهترین دبیر ریاضی ششم می‌تواند مطالب را به‌ آسانی به دانش‌آموزان درس داده و بازده دانش‌آموزان را نیز بالا ببرد.

بهترین دبیر ریاضی پنجم

در نظام قدیم تأکید در دروس ریاضی بیشتر بر محاسبات بود ولی در نظام جدید و با تغییر کتب درسی، بیشتر تأکید آموزش‌وپرورش، بر پرورش مهارت‌های استدلال و حل مسئله است. عددنویسی و الگوها، اندازه‌گیری، آمار و احتمال و کسر از سرفصل‌هایی هستند که در سال پنجم دبستان آموزش داده می­شود

بهترین دبیر ریاضی چهارم

کسر، آمار و احتمال، اندازه‌گیری و ضرب و تقسیم از سرفصل‌هایی است که دانش‌آموزان سال چهارم دبستان با آن درگیر می‌شوند. فصل عدد مخلوط و عدد اعشاری معمولاً برای دانش‌آموزان سال چهارم چالش‌ برانگیز است زیرا مفهومی تازه است که تابه‌حال نخوانده‌اند. ولی بهترین دبیر ریاضی چهارم می‌تواند ذهن خلاق بچه‌ها را به‌خوبی آموزش دهد.

بهترین دبیر ریاضی سوم

بهترین دبیر ریاضی

شاید سال سوم دبستان چالش‌ برانگیزترین ریاضی سال‌های دبستان را داشته باشد. در این سال دانش‌آموزان با مفاهیم تازه مانند ضرب و تقسیم، کسر، محیط و مساحت آشنا می‌شوند که همت بالای دبیر ریاضی و والدین را برای آموزش به آن‌ها می‌طلبد.

بهترین دبیر ریاضی دوم

ریاضی پایه دوم دبستان شامل ۸ فصل است و مباحث پایه مانند اشکال هندسی، جمع و تفریق اعداد دورقمی و اعداد سه‌رقمی را به دانش‌آموزان می‌آموزد. ازآنجایی‌که ذهن کودک ۸ ساله به‌ احتمال‌ زیاد در طول تابستان بسیاری از مطالب را فراموش می‌کند، بهترین دبیر ریاضی دوم دبیری است که در ابتدا مفاهیم پایه مطرح‌شده در اول دبستان را برای دانش‌آموزان مرور کند.

بهترین دبیر ریاضی اول

شاید مهم‌ترین دبیر کل دوران تحصیل یک دانش‌آموز، دبیر ریاضی پایه‌ی اول او باشد. اوست که با اخلاق خوب و صبرش باید کودک را به محیط مدرسه عادت دهد. میزان بیزاری و علاقه‌مندی کودک به ریاضی نیز به‌شدت از رفتار دبیر اول دبستان او تأثیر می‌گیرد. بهترین دبیر ریاضی اول، بهترین دبیر ریاضی دوران تحصیل فرد خواهد شد و انتخاب معلم در این سال بسیار مهم است. برای کسب اطمینان از موفقیت فرزند خود در کل دوران تحصیلش، باید برای انتخاب دبیران او اهمیت ویژه‌ای قائل شویم. دانش‌آموزان دو مرحله حساس را پشت سر می‌گذارند. با پایان دوره‌ی دبستان اکثر دانش‌آموزان خود را برای آزمون تیزهوشان آماده می‌کنند و انتخاب بهترین دبیر تیزهوشان در این مرحله بسیار مهم می‌شود. مرحله بعدی کنکور است که از همان ابتدای ورود به دبیرستان باید برای دبیران او ارزش قائل شوید تا پایه‌ی دانش‌آموز برای کنکور قوی شود. بی‌شک والدین عزیز با عشقی که به فرزندان خود دارند، از انتخاب بهترین دبیر ریاضی اول دبستان تا بهترین دبیر ریاضی کنکور پیش خواهند رفت و تمام تلاش خود را برای موفق شدن فرزندانشان خواهند کرد.

اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

  دسته‌ها

  شبکه های اجتماعی